Smartfon o wartości 999 zł za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku

Smartfon o wartości 999 zł za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku

Święta świętami, a Citi Handlowy – niekwestionowany lider promocji – właśnie odpalił akcję dla nowych klientów. Tym razem nagrodą za wyrobienie karty Citi Simplicity jest smartfon OPPO AX7 3GB/64GB o wartości 999 zł brutto. Co ważne, oferta jest nielimitowana, co oznacza, że każdy uczestnik promocji ma szansę na otrzymanie tej cennej nagrody.

Citi Handlowy nie ustaje w wysiłkach, by przekonać nowych klientów do wyrobienia karty Citi Simplicity i systematycznie uruchamia oferty specjalne, w których na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Zgodnie z zasadą „dla każdego coś miłego” bonusy w poszczególnych akcjach są zróżnicowane i mogą mieć postać bonu zakupowego, punktów w programie Priceless Specials, bądź też – jak w najnowszej akcji – nagrody rzeczowej w postaci smartfona OPPO AX7 3GB/64GB o wartości 999 zł brutto. Dodajmy w tym miejscu, że smartfon jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a do tego nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.


Marka Oppo pochodzi z Chin, w Polsce jest obecna od stycznia 2019 r. Szefowie firmy kładą nacisk na design urządzeń oraz wprowadzanie przełomowych rozwiązań w dziedzinie fotografii mobilnej. Oppo szczyci się posiadaniem 32 tys. patentów, 6 centrów badawczych i obecnością na blisko 40 rynkach w różnych częściach świata.

Smartfon OPPO AX7 cechuje się dobrymi parametrami technicznymi przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Kierowany jest do tych, którym zależy na smartfonie z atrakcyjnym wzornictwem i umożliwiającym wielogodzinną pracę. Bateria o pojemności 4230 mAh, ekran o przekątnej 6,2 cala, 64 GB miejsca na dane oraz trzy aparaty fotograficzne - aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpx i tylne kamery wyposażone w sensory 13 Mpx + 2 Mpx. Oto najważniejsze parametry urządzenia będącego nagrodą w tej promocji.Warto też zwrócić uwagę na wytrzymałą obudowę pokrytą szkłem Gorilla® Glass, które zwiększa odporność na zadrapania.

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które od 1 stycznia 2017 nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. W promocji nie mogą wziąć udziału nierezydenci Polski oraz osoby zawodowo związane z bankiem.

Pamiętaj jednak, że aby móc wnioskować o kartę kredytową Citi Handlowego, musisz spełniać określone kryteria dochodowe i wiekowe. W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Rejestracja w promocji jest możliwa do 15 lipca 2019 roku.

Wyrób kartę, bądź aktywny i odbierz nagrodę

Jeśli masz ochotę na nowego smartfona w promocji Citibanku, powinieneś wykonać kilka prostych kroków. Oto one:

 1. W pierwszej kolejności wypełnij i prześlij do banku dedykowany formularz kontaktowy zamieszczony na tej stronie internetowej. Po wysłaniu formularza cierpliwie poczekaj na kontakt z pracownikiem banku.
 2. Podczas rozmowy z konsultantem złóż wniosek o wyrobienie głównej karty kredytowej Citi Simplicity.
 3. Dostarcz wymagane przez bank dokumenty potwierdzające Twoje dochody (ich listę znajdziesz w załączniku do regulaminu).
 4. Podpisz umowy o kartę, a następnie ją aktywuj.
 5. Po dopełnieniu powyższych formalności musisz jeszcze spełnić dwa warunki:
  • w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.
  • w tym samym czasie (czyli nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy) dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 4000 zł.

Weź pod uwagę, że organizator będzie uznawał wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty, tzw. transakcji szczególnych oraz transakcji zwróconych.

Formalności związane z przekazaniem nagrody

O spełnieniu warunków przyznania nagrody zostaniesz powiadomiony w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Taką informację otrzymasz nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki oferty. Smartfon zostanie wysłany przesyłką kurierską na Twój adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty wysłania wiadomości.

Pamiętaj! Nagroda trafi w Twoje ręce wyłącznie wtedy, gdy w dniu jej przyznania Twoja karta będzie nadal aktywna!

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czy warto wybrać kartę Citi Simplicity?

Powinieneś wiedzieć, że obecnie karta Citi Simplicity jest jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, ponadto możesz z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach (przykładowo: okres bezodsetkowy wynosi 56 dni i należy do najdłuższych oferowanych przez banki).

Transakcja gotówkowa kartą Citi Simplicity to 8% jej wartości, min. 10 zł. W przypadku operacji w walucie innej niż PLN dochodzi do tego jeszcze 5,8% wartości transakcji za przewalutowanie.

Co więcej, będąc posiadaczem Citi Simplicity zyskasz wiele okazji do zdobywania kolejnych bonusów. Na przykład, możesz ją polecać innym i za każdą skuteczną rekomendację otrzymać równowartość 100 zł w punktach programu Mastercard Priceless Specials. Powinieneś też wiedzieć o loterii, w której każda płatność o wartości min. 50 zł to 1 los dający Ci szansę wygrania bardzo atrakcyjnych nagród.

Kartę Citi Simplicity dokładnie opisujemy w tym artykule.

Pamiętaj jednak, że karta kredytowa jest produktem finansowym, której niewłaściwe użycie może być źródłem znacznych kosztów. Jeśli jednak będziesz korzystać z niej rozważnie, to możesz nawet nie ponosić żadnych dodatkowych opłat. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.

Atrakcyjna nagroda za sporą aktywność

Ciekawa oferta dla osób zdecydowanych na regularne korzystanie z karty kredytowe - tak w największym skrócie podsumowalibyśmy najnowszą promocję Citibanku.

Wrażenie robi zwłaszcza wysokość nagrody – rzadko kiedy bank rozdaje smartfony o wartości prawie 1000 zł (w minionej promocji z telefonem można było otrzymać smartfona o wartości niespełna 500 zł, a i tak cieszyła się ona olbrzymią popularnością). Jednak nie da się ukryć, że Citibank wymaga w zamian dość sporej aktywności. Aby zdobyć bonus, musisz dokonać transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 4000 zł. Nie jest to mało, niemniej na spełnienie tego warunku będziesz miał prawie 4 miesiące (co pozwoli Ci rozłożyć płatności w dogodny dla siebie sposób).

Reasumując, jeśli nie rozstajesz się ze swoją „kredytówką”, płacąc nią na każdym kroku – ta oferta będzie dla Ciebie jak znalazł. Jeśli jednak nieczęsto sięgasz po swój „plastik”,to może się zdarzyć, że warunki akcji okażą się dla Ciebie zbyt trudne. Decyzja - jak zawsze- należy do Ciebie.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.