Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Smartfon o wartości 999 zł za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku

Smartfon o wartości 999 zł za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku

Citi Handlowy nie ustaje w wysiłkach, by przekonać nowych klientów do wyrobienia karty Citi Simplicity i systematycznie uruchamia oferty specjalne, w których na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Zgodnie z zasadą „dla każdego coś miłego” bonusy w poszczególnych akcjach są zróżnicowane i mogą mieć postać bonu zakupowego, punktów w programie Priceless Specials, bądź też – jak w najnowszej akcji – nagrody rzeczowej w postaci smartfona OPPO AX7 3GB/64GB o wartości 999 zł brutto. Dodajmy w tym miejscu, że smartfon jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a do tego nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Marka Oppo pochodzi z Chin, w Polsce jest obecna od stycznia 2019 r. Szefowie firmy kładą nacisk na design urządzeń oraz wprowadzanie przełomowych rozwiązań w dziedzinie fotografii mobilnej. Oppo szczyci się posiadaniem 32 tys. patentów, 6 centrów badawczych i obecnością na blisko 40 rynkach w różnych częściach świata.

Smartfon OPPO AX7 cechuje się dobrymi parametrami technicznymi przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Kierowany jest do tych, którym zależy na smartfonie z atrakcyjnym wzornictwem i umożliwiającym wielogodzinną pracę. Bateria o pojemności 4230 mAh, ekran o przekątnej 6,2 cala, 64 GB miejsca na dane oraz trzy aparaty fotograficzne - aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpx i tylne kamery wyposażone w sensory 13 Mpx + 2 Mpx. Oto najważniejsze parametry urządzenia będącego nagrodą w tej promocji.Warto też zwrócić uwagę na wytrzymałą obudowę pokrytą szkłem Gorilla® Glass, które zwiększa odporność na zadrapania.

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które od 1 stycznia 2017 nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. W promocji nie mogą wziąć udziału nierezydenci Polski oraz osoby zawodowo związane z bankiem.

Pamiętaj jednak, że aby móc wnioskować o kartę kredytową Citi Handlowego, musisz spełniać określone kryteria dochodowe i wiekowe. W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Rejestracja w promocji jest możliwa do 15 lipca 2019 roku.

Wyrób kartę, bądź aktywny i odbierz nagrodę

Jeśli masz ochotę na nowego smartfona w promocji Citibanku, powinieneś wykonać kilka prostych kroków. Oto one:

  1. W pierwszej kolejności wypełnij i prześlij do banku dedykowany formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej. Po wysłaniu formularza cierpliwie poczekaj na kontakt z pracownikiem banku.
  2. Podczas rozmowy z konsultantem złóż wniosek o wyrobienie głównej karty kredytowej Citi Simplicity.
  3. Dostarcz wymagane przez bank dokumenty potwierdzające Twoje dochody (ich listę znajdziesz w załączniku do regulaminu).
  4. Podpisz umowy o kartę, a następnie ją aktywuj.
  5. Po dopełnieniu powyższych formalności musisz jeszcze spełnić dwa warunki:
    • w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.
    • w tym samym czasie (czyli nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy) dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 4000 zł.

Weź pod uwagę, że organizator będzie uznawał wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty, tzw. transakcji szczególnych oraz transakcji zwróconych.

Formalności związane z przekazaniem nagrody

O spełnieniu warunków przyznania nagrody zostaniesz powiadomiony w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Taką informację otrzymasz nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki oferty. Smartfon zostanie wysłany przesyłką kurierską na Twój adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty wysłania wiadomości.

Pamiętaj! Nagroda trafi w Twoje ręce wyłącznie wtedy, gdy w dniu jej przyznania Twoja karta będzie nadal aktywna!

Czy warto wybrać kartę Citi Simplicity?

Powinieneś wiedzieć, że obecnie karta Citi Simplicity jest jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, ponadto możesz z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach (przykładowo: okres bezodsetkowy wynosi 56 dni i należy do najdłuższych oferowanych przez banki).

Transakcja gotówkowa kartą Citi Simplicity to 8% jej wartości, min. 10 zł. W przypadku operacji w walucie innej niż PLN dochodzi do tego jeszcze 5,8% wartości transakcji za przewalutowanie.

Co więcej, będąc posiadaczem Citi Simplicity zyskasz wiele okazji do zdobywania kolejnych bonusów. Na przykład, możesz ją polecać innym i za każdą skuteczną rekomendację otrzymać równowartość 100 zł w punktach programu Mastercard Priceless Specials. Powinieneś też wiedzieć o loterii, w której każda płatność o wartości min. 50 zł to 1 los dający Ci szansę wygrania bardzo atrakcyjnych nagród.

Kartę Citi Simplicity dokładnie opisujemy w tym artykule.

Pamiętaj jednak, że karta kredytowa jest produktem finansowym, której niewłaściwe użycie może być źródłem znacznych kosztów. Jeśli jednak będziesz korzystać z niej rozważnie, to możesz nawet nie ponosić żadnych dodatkowych opłat. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.

Atrakcyjna nagroda za sporą aktywność

Ciekawa oferta dla osób zdecydowanych na regularne korzystanie z karty kredytowej - tak w największym skrócie podsumowalibyśmy najnowszą promocję Citibanku.

Wrażenie robi zwłaszcza wysokość nagrody – rzadko kiedy bank rozdaje smartfony o wartości prawie 1000 zł (w minionej promocji z telefonem można było otrzymać smartfona o wartości niespełna 500 zł, a i tak cieszyła się ona olbrzymią popularnością). Jednak nie da się ukryć, że Citibank wymaga w zamian dość sporej aktywności. Aby zdobyć bonus, musisz dokonać transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 4000 zł. Nie jest to mało, niemniej na spełnienie tego warunku będziesz miał prawie 4 miesiące (co pozwoli Ci rozłożyć płatności w dogodny dla siebie sposób).

Reasumując, jeśli nie rozstajesz się ze swoją „kredytówką”, płacąc nią na każdym kroku – ta oferta będzie dla Ciebie jak znalazł. Jeśli jednak nieczęsto sięgasz po swój „plastik”, to może się zdarzyć, że warunki akcji okażą się dla Ciebie zbyt trudne. W ten sytuacji podsuwamy Ci do rozważenia udział w innych akcjach związanych z kartą kredytową Citi Simplicity - 400 zł na Allegro lub 21 000 punktów w programie Priceless Specials, które możesz wymienić, przykładowo, na vouchery o wartości 350 zł na stacje Circle K lub do sklepów RTV EURO AGD, albo na głośnik JBL Flip 4 czy smartband Garmin Vivofit 4.

Decyzja - jak zawsze- należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon OPPO AX7 3GB/64GB”

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.