Smartfon LG K4 Dual SIM za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Promocja zakończyła się dnia 30 listopada 2017 r.

Smartfon LG K4 Dual SIM za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity Źródło obrazka: strona promocji

Chyba żaden bank nie promuje tak intensywnie swoich kart kredytowych co Citi Handlowy. W kolejnej edycji akcji promocyjnej na klientów, którzy zdecydują się na wyrobienie karty kredytowej, czeka atrakcyjna nagroda rzeczowa - nowy model smartfona LG K4 Dual SIM. Tym razem pula nagród nie jest limitowana, co oznacza, że telefony trafią do wszystkich uczestników spełniających warunki promocji. 

Organizatorem akcji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 Dual SIM - edycja III” jest bank Citi Handlowy. Z oferty można skorzystać do 30 listopada 2017 roku. Osoby, które spełnią wszystkie warunki akcji, otrzymają telefon LG K4 Dual SIM (2017) o wartości 499 zł brutto.

Kto może wziąć udział w akcji?

Warunki przystąpienia do promocji nie są zbyt skomplikowane. Z oferty specjalnej mogą skorzystać osoby będące konsumentami w rozumieniu art. 22 kodeksu cywilnego, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełniają wymogi otrzymania karty kredytowej Citi Simplicity:

 • w przypadku osób fizycznych warunki te są następujące: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł miesięcznie, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku firm – wiek minimum 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat.

Reasumując, uczestnikami promocji mogą być osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę, na podstawie umów cywilno-prawnych, emeryci i renciści, przedstawiciele wolnych zawodów, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, udziałowcy spółek z o.o. oraz akcyjnych, wynajmujący nieruchomości oraz ryczałtowcy.

Warto jednak zaznaczyć, że organizator wyklucza z akcji osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną kartę kredytową banku Citi Handlowy. Tak więc jeśli przez ostatnie 2,5 roku nie byliśmy posiadaczami karty kredytowej w Citibanku, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy skorzystali z najnowszej propozycji.

Jak otrzymać telefon LG K4 od banku?

Jeżeli zależy nam na zdobyciu nagrody, musimy wykonać kilka prostych czynności:

 1. Do 30 listopada 2017 roku wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej banku. Należy także zaakceptować regulamin oferty oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Citi Handlowy oraz na przekazanie przez bank tych danych do firmy Świat Telefonów celem przesłania nagrody.
 2. W trakcie kontaktu z przedstawicielem banku (podjętego na podstawie przesłanego formularza) złożyć wniosek o główną kartę kredytową z oferty Citi Handlowy i zawrzeć umowę o wnioskowany produkt.
 3. Dostarczyć wymagane przez bank dokumenty dochodowe (ich listę znajdziemy w Załączniku nr 1 do regulaminu). Przy czym jeżeli zaświadczenia te nie będą wystarczające do potwierdzenia zdolności kredytowej, bank ma prawo poprosić o dostarczenie dodatkowych dokumentów.
 4. Nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się przynajmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 5. Przeprowadzić kartą 5 transakcji w każdym z trzech kolejnych miesięcy (nie później niż do końca trzeciego miesiąca liczonego od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę). Płatności można również dokonać kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym.

Warto pamiętać, że bank nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych, a także przelewów z rachunku karty, w tym przelewów będących zapłatą rachunków za media oraz z tytułu opłat okresowych.

Wydanie nagrody

Wiadomość o przyznaniu nagrody zostanie przesłana do uczestników promocji nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki oferty za pośrednictwem bankowości elektronicznej Citibank Online. Smartfon zostanie wysłany przesyłką kurierską na adres korespondencyjny podany przez uczestnika w ciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości.

Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta i zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Obecnie karta Citi Simplicity jest jedną z najtańszych kredytówek na rynku - bank nie pobiera opłaty za jej wydanie oraz posiadanie. Pozostałe opłaty prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Analiza karty jest dostępna tutaj.

Komentarz redakcji

Proste zasady, atrakcyjna nagroda – to niewątpliwe atuty najnowszej promocji Citi Handlowy. Jej uczestnicy mogą w prosty sposób otrzymać telefon LG K4 Dual SIM 2017 o wartości 499 zł - wystarczy, że wyrobią darmową kartę Citi Simplicity i przez trzy miesiące będą aktywnie z niej korzystali, dokonując w każdym miesiącu min. 5 transakcji.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest praktycznie bezpłatna - nie zapłacimy za wydanie i obsługę plastiku, a jeżeli pobrane z karty środki będziemy spłacać terminowo, nie poniesiemy przy tym żadnych dodatkowych kosztów.

W kolejnej edycji promocji bank zrezygnował z limitowanej puli nagród, co jest krokiem zdecydowanie korzystnym dla uczestników akcji - nie muszą się oni martwić, czy zdążą spełnić warunki promocji przed innymi osobami. Dzięki tej zmianie promocja ta jest jeszcze atrakcyjniejsza.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.