Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Smartfon LG K4 za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Smartfon LG K4 za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku
Źródło: strona promocji

Trzeba przyznać, że Citi Handlowy jest niekwestionowanym liderem w promowaniu swoich kart kredytowych. Bank systematycznie uruchamia oferty specjalne, w których na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Zgodnie z zasadą „dla każdego coś miłego” bonusy w poszczególnych akcjach są zróżnicowane i mogą mieć postać bonu zakupowego, gotówkowej premii bądź też – jak w najnowszej promocji – nagrody rzeczowej. Jeśli więc jesteś zainteresowany nowym telefonem, możesz wziąć udział w najnowszej promocji, jeśli nie - zawsze możesz skorzystać z alternatywnych propozycji (opisaliśmy je dokładnie w tym artykule).

Kto może wziąć udział w promocji?

Zapewne się domyślasz, że oferta promocyjna jest adresowana wyłącznie do nowych klientów banku. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie były posiadaczami głównej karty kredytowej w Citi Handlowym. Uczestnicy akcji muszą również spełniać określone kryteria dochodowe i wiekowe oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

 • W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
 • W przypadku klientów biznesowych – wiek min. 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jak otrzymać Smartfon LG K4 o wartości 349 zł?

Zdobycie nowego telefonu jest łatwiejsze niż myślisz. Aby bank przekazał Ci nagrodę, będziesz musiał wykonać kilka prostych czynności.

 1. Do 25 lipca 2018 r. wypełnij i wyślij formularz kontaktowy na stronie banku. Musisz podać swoje dane osobowe; imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz adres e-mail, a następnie wyrazić zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych. Po wysłaniu formularza cierpliwie poczekaj na kontakt z pracownikiem banku, który zweryfikuje Twoją zdolność kredytową i ułatwi dalsze przejście procedury rejestracyjnej.
 2. Następnie w trakcie telefonicznej rozmowy z doradcą złóż wniosek o główną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego i zawrzyj umowę o wnioskowany produkt. Na tym etapie konieczne będzie ponowne wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz udzielenie zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących oferty banku oraz podmiotów współpracujących z bankiem.
 3. Kolejnym krokiem będzie dostarczenie wymaganych przez bank dokumentów dochodowych (ich lista znajduje się w Załączniku 1 do regulaminu). Pamiętaj jednak, że jeśli zaświadczenia nie będą dla banku wystarczające, możesz zostać poproszony o dostarczenie dodatkowych dokumentów.
 4. Po spełnieniu formalności związanych z wyrobieniem karty czekają Cię jeszcze dwa proste zadania:
  • przynajmniej raz zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Logowania należy dokonać najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę. Przykładowo - jeśli zawarłeś umowę w kwietniu, na zalogowanie się będziesz miał czas do końca lipca.
  • przeprowadź 5 transakcji kartą na dowolną kwotę w każdym z trzech kolejnych miesięcy liczonych od daty zawarcia umowy o kartę. Jeśli więc na umowie o kartę będzie widniała kwietniowa data, musisz wykonać po 5 transakcji w maju,czerwcu i lipcu.

Dokonując płatności, pamiętaj jednak o drobnym haczyku - bank nie będzie uwzględniał transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych, a także przelewów z rachunku karty, w tym przelewów będących zapłatą rachunków za media oraz z tytułu opłat okresowych.

Przekazanie nagrody

Bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody za pośrednictwem bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki promocji. W ciągu 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości trafi co Ciebie przesyłka kurierska zawierająca nowy smartfon. Nagroda jest objęta 24-miesięczną gwarancją producenta, nie musisz także odprowadzać od niej podatku, gdyż jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł w programie poleceń

Kiedy już zostaniesz posiadaczem karty kredytowej Citibanku, będziesz mógł też skorzystać z dodatkowej okazji i w banalnie prosty sposób zdobyć kolejne bonusy. Wystarczy, że skutecznie polecisz znajomemu dowolną „kredytówkę” z logo Citi, a otrzymasz 100 zł premii gotówkowej. Natomiast osoba polecona – po spełnieniu kilku warunków – otrzyma w nagrodę smartfon LG K8 o wartości 439 zł.

Szczegóły tej akcji opisaliśmy tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Aktualnie w ofercie Citibanku znajduje się aż sześć różnych „kredytówek”, dość istotnie różniących parametrami. Jednak zdecydowanie najciekawszą propozycją jest praktycznie bezpłatna Citi Simplicity. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie oraz obsługę, nie nalicza też prowizji za przesłanie monitów i obsługę kart dodatkowych. Pozostałe koszty związane z kartą przedstawiają się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych.

W tym artykule znajdziesz porównanie innych kart kredytowych z oferty Citi Handlowego, natomiast tu analizę karty City Simplicity.

Komentarz redakcji

Charakterystyczną cechą promocji firmowanych przez Citi Handlowy są naprawdę atrakcyjne premie i bonusy. Tak jest i tym razem – na uczestników najnowszej promocji czekają nagrody w postaci smartfona LG K4 dual sim (2017) o wartości 349 zł brutto. Aby zdobyć bonus, wystarczy wyrobić darmową kartę Citi Simplicity i przez trzy miesiące aktywnie z niej korzystać (wykonując min. 5 transakcji miesięcznie). Trudno to uznać za wygórowany i restrykcyjny warunek, tym bardziej, że bank nie zmusza nas do wydawania określonej kwoty. Jeśli więc będziesz systematycznie używał karty podczas codziennych zakupów, bez większego trudu spełnisz wymogi akcji. Dodatkowo możesz przystąpić do programu poleceń i w prosty sposób zarobić 100 zł za każdą skuteczną rekomendację karty.

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.