Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Sięgnij po kartę kredytową Citi Simplicity Citibanku i zyskaj za darmo smartfon LG K30 Dual SIM

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Sięgnij po kartę kredytową Citi Simplicity Citibanku i zyskaj za darmo smartfon LG K30 Dual SIM
Źródło: strona promocji
Citibank - Citi Simplicity - LG K30

W promocjach karty kredytowej Citi Simplicity z oferty Citibanku do zdobycia są nie tylko vouchery do wykorzystania w różnych sklepach, ale i nagrody rzeczowe. Tym razem do zgarnięcia jest smartfon LG K30 wyceniony w regulaminie akcji na 599 zł. Na podjęcie decyzji, czy jesteś zainteresowany jego zdobyciem, masz czas do 23 listopada 2020 r.

Kto może wziąć udział?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Podobnie jak w innych promocjach, tak i tym razem obowiązuje karencja. O smartfona mogą się starać tylko ci, którzy po 1 lipca 2018 r. nie posiadali w Citibanku głównej karty kredytowej. Wykluczenie obejmuje również osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywateli lub rezydentów podatkowych USA.

Zwracamy uwagę, że wnioskując o kartę Citi Simplicity, musisz się liczyć z badaniem zdolności kredytowej. Od jego wyniku zależy też wysokość limitu kredytowego, jaki bank przyzna Ci na „kredytówce”.

Citibank ma ściśle określone wymagania wobec wnioskujących o Citi Simplicity. W przypadku osób fizycznych konieczna jest pełnoletniość, zatrudnienie na etacie w obecnym miejscu od min. 3 miesięcy i dochód netto nie niższy niż 1200 zł. Wobec przedsiębiorców wymagania są wyższe – wiek min. 18 lat, prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej od 2 lat, dochód netto nie mniejszy niż 2500 zł.

Zapłać kartą min. 1500 zł

Można powiedzieć, że w dużej mierze od Ciebie zależy, kiedy będziesz mógł się cieszyć ze smartfona. Już tłumaczymy, w czym rzecz.

Krok 1
Krok 1

Do 23 listopada 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i podpisz z bankiem umowę. Pamiętaj o akceptacji regulaminu i przekazaniu w ciągu 10 dni od zawnioskowania o "kredytówkę" dokumentów potwierdzających Twoje dochody (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę, zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

Krok 3
Krok 3

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł.

Informacja
Informacja

W miesiącu następującym po tym, w którym spełnisz powyższy warunek, bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody, przekazując wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online.

Nagroda
Nagroda

Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty, otrzymasz na podany adres korespondencyjny przesyłkę ze smartfonem. Niestety nie ma możliwości, byś wybrał jego kolor.

Operowanie ogólnymi sformułowaniami dotyczącymi czasu realizacji zadań może wzbudzać wątpliwości, więc rozpatrzymy warunki akcji na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że umowę o kartę kredytową Citi Simplicity podpisałeś z Citibankiem we wrześniu. W tej sytuacji do aplikacji mobilnej Citi Mobile musisz się zalogować do końca października, a na wykonanie transakcji na łączną kwotę 1500 zł masz czas do ostatniego dnia grudnia.

Dodatkowe informacje

Przekaż do banku dokładnie takie dokumenty potwierdzające Twoje dochody, jakie są wymienione w regulaminie. Przyspieszy to rozpatrzenie Twojego wniosku o „kredytówkę”. Pamiętaj jednak, że bank zastrzegł sobie prawo do wystąpienia do uczestników promocji z prośbą o dodatkowe informacje, jeśli uzna, że te, które otrzymał, nie są wystarczające.

Zwracamy Ci też uwagę, że do wymaganego limitu płatności nie zostaną zaliczone transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), transakcje zwrócone ani też przelewy wewnętrzne czy krajowe z rachunku karty.

Do chwili otrzymania telefonu nie możesz zrezygnować z karty kredytowej.

Nie musisz się za to martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym - nagroda, jaką otrzymasz w tej akcji, zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

LG K30 Dual SIM – co warto wiedzieć o tym smartfonie

Cena modelu oferowanego w tej promocji – 599 zł – to jedno, ale dla pełnej oceny atrakcyjności smartfona warto spojrzeć na jego parametry. LG K30 Dual SIM ma zainstalowany system Android 9.0 Pie, ekran o przekątnej 5,45 cala, pamięć 2GB RAM/16 GB i baterię o pojemności 3000 mAh.

Kliknij, aby powiększyć
W opisie tego modelu zwrócono uwagę na moduł NFC, wytrzymałą baterię oraz zgodność z... wojskową normą wytrzymałości.

Kilka słów o karcie kredytowej Citi Simplicity

Citi Simplicity to niewątpliwie najbardziej popularna "kredytówka" w ofercie Citi Handlowego. Niestety - po ostatnich radykalnych zmianach w cenniku banku karta obciążona jest miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Kosztu można uniknąć, wykonując w danym miesiącu transakcje na min. 1000 zł.

Ważne! Po wyrobieniu karty możesz wziąć udział w trwającej do 31 grudnia 2020 r. loterii i przy odrobinie szczęścia wygrać jedną z atrakcyjnych nagród (np. sprzęt AGD, rower elektryczny, a nawet samochód). Będziesz też miał prawo udziału w programie poleceń. Za każdą skuteczną rekomendację czeka od 200 do 300 zł.

Oceń, pomyśl, zdecyduj

Sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity i zdobycie w zamian LG K30 wydaje się kuszące. Zanim jednak zdecydujesz się na ten ruch, zastanów się przez chwilę, czy w dłuższej perspektywie nie będziesz miał problemów ze spełnieniem warunku umożliwiającego uniknięcie opłaty za kartę.

Chwilę przemyśleń szczególnie zalecamy tym, którzy nie korzystali dotąd z kart kredytowych. Praktyczne wskazówki, jak się nimi posługiwać, by nie ściągnąć na siebie kłopotów, znajdziesz w tekście „Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”.

Jeśli jednak zdecydujesz się na udział w najnowszej promocji, radzimy, byś połączył ją z udziałem w loterii. Wykonując 30 transakcji na kwotę min. 50 zł, otrzymasz 30 losów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną. Przy okazji spełnisz warunek umożliwiający zdobycie nowego smartfona i w ten sposób upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW – edycja V"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Więcej o Citi Handlowy