Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Smartfon LG K30 (o wartości 599 zł) za wydanie kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku 2000 zł w ciągu 3 miesięcy (lub szybciej)

Smartfon LG K30 (o wartości 599 zł) za wydanie kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku 2000 zł w ciągu 3 miesięcy (lub szybciej)
Źródło: strona promocji

W promocjach karty kredytowej Citi Simplicity z oferty Citibanku do zdobycia są nie tylko vouchery do wykorzystania w różnych sklepach, ale i nagrody rzeczowe. Tym razem do zgarnięcia jest smartfon LG K30 wyceniony w regulaminie akcji na 599 zł. Na podjęcie decyzji, czy jesteś zainteresowany jego zdobyciem, masz czas do 31 marca 2020 r.

Kto może wziąć udział?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Podobnie jak w innych promocjach, tak i tym razem obowiązuje karencja. O smartfona mogą się starać tylko ci, którzy po 1 stycznia 2018 r. nie posiadali w Citibanku głównej karty kredytowej. Wykluczenie obejmuje również osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywateli lub rezydentów podatkowych USA.

Zwracamy uwagę, że wnioskując o kartę Citi Simplicity, musisz się liczyć z badaniem zdolności kredytowej. Od jego wyniku zależy też wysokość limitu kredytowego, jaki bank przyzna Ci na „kredytówce”.

Citibank ma ściśle określone wymagania wobec wnioskujących o Citi Simplicity. W przypadku osób fizycznych konieczna jest pełnoletniość, zatrudnienie na etacie w obecnym miejscu od min. 3 miesięcy i dochód netto nie niższy niż 1200 zł. Wobec przedsiębiorców wymagania są wyższe - wiek min. 18 lat, prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej od 2 lat, dochód netto nie mniejszy niż 2500 zł.

Zapłać kartą min. 2000 zł

Można powiedzieć, że w dużej mierze od Ciebie zależy, kiedy będziesz mógł się cieszyć ze smartfona. Już tłumaczymy, w czym rzecz.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i podpisz z bankiem umowę. Pamiętaj o akceptacji regulaminu i przekazaniu dokumentów potwierdzających Twoje dochody (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę, zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2000 zł.

Krok 4
Krok 4

W miesiącu następującym po tym, w którym spełnisz powyższy warunek, bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody, przekazując wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online.

Nagroda
Nagroda

W kolejnym miesiącu zostanie wysłana do Ciebie, na podany adres korespondencyjny, przesyłka ze smartfonem. Niestety nie ma możliwości, byś wybrał jego kolor.

Operowanie ogólnymi sformułowaniami dotyczącymi czasu realizacji zadań może wzbudzać wątpliwości, więc rozpatrzymy warunki akcji na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że umowę o kartę kredytową Citi Simplicity podpisałeś z Citibankiem w lutym. W tej sytuacji do aplikacji mobilnej Citi Mobile musisz się zalogować do końca marca, a na wykonanie transakcji na łączną kwotę 2000 zł masz czas do 31 maja 2020 r.

Dodatkowe informacje

Przekaż do banku dokładnie takie dokumenty potwierdzające Twoje dochody, jakie są wymienione w regulaminie. Przyspieszy to rozpatrzenie Twojego wniosku o „kredytówkę”. Pamiętaj jednak, że bank zastrzegł sobie prawo do wystąpienia do uczestników promocji z prośbą o dodatkowe informacje, jeśli uzna, że te, które otrzymał, nie są wystarczające.

Zwracamy Ci też uwagę, że do wymaganego limitu płatności nie zostaną zaliczone transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), transakcje zwrócone ani też przelewy wewnętrzne czy krajowe z rachunku karty.

Do chwili otrzymania telefonu nie możesz zrezygnować z karty kredytowej.

Nie musisz się za to martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym - nagroda, jaką otrzymasz w tej akcji, zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

LG K30 Dual SIM – co warto wiedzieć o tym smartfonie

Cena modelu oferowanego w tej promocji – 599 zł – to jedno, ale dla pełnej oceny atrakcyjności smartfona warto spojrzeć na jego parametry. LG K30 Dual SIM ma zainstalowany system Android 9.0 Pie, ekran o przekątnej 5,45 cala, pamięć 2GB RAM/16 GB i baterię o pojemności 3000 mAh.

Kliknij, aby powiększyć
Reklama na stronie internetowej LG zwraca uwagę na praktycznie bezramkowy wyświetlacz, specjalne parametry umożliwiające robienie oryginalnych selfie oraz zgodność z... wojskową normą wytrzymałości.

Kilka słów o karcie kredytowej Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana i prowadzona bez żadnych warunków za darmo.

Tę „kredytówkę” możesz więc trzymać w szufladzie i używać przy „wyjątkowych” okazjach. Sugerujemy jednak korzystanie z niej częściej, np. po to, by cieszyć się przysługującymi jej posiadaczom w wielu punktach rabatami, zbierać punkty w programie Bezcenne Chwile lub spełniać warunki akcji specjalnych przygotowywanych przez Citibank dla swoich klientów, do udziału w których bank zaprasza poprzez wiadomości sms lub e-mail.

Oceń, pomyśl, zdecyduj

Sięgnięcie po bezwarunkowo bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity i zdobycie w zamian LG K30 wydaje się kuszące. Zanim jednak zdecydujesz się na ten ruch, zastanów się przez chwilę, czy nie poniesie Cię fantazja, nie wydasz za dużo „kredytówką”, przez co będziesz miał problem z terminową spłatą zadłużenia.

Chwilę przemyśleń szczególnie zalecamy tym, którzy nie korzystali dotąd z kart kredytowych. Praktyczne wskazówki, jak się nimi posługiwać, by nie ściągnąć na siebie kłopotów, znajdziesz w tekście „Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”.

Potem przyjdzie czas na analizę parametrów telefonu i racjonalną ocenę, czy będziesz w stanie wydać 2000 zł w ciągu 3 miesięcy (może planujesz jakiś większy zakup? może ktoś z rodziny ma takie plany?) i podjęcie ostatecznej decyzji co do uczestnictwa w tej promocji.

Pamiętaj, to Ty decydujesz.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.