Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Smartfon LG K30 (o wartości 599 zł) za sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity Citibanku

Smartfon LG K30 (o wartości 599 zł) za sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity Citibanku
Źródło: strona promocji

Aktualnie trwa kilka promocji karty kredytowej Citi Simplicity z oferty banku Citi Handlowy, z bardzo różnorodnymi nagrodami. Gdyby jednak ktoś uznał, że wybór jest zbyt mały, bank postanowił dorzucić jeszcze jedną alternatywę. Tym razem za sięgnięcie po wspomnianą „kredytówkę” i wykazanie się aktywnością w korzystaniu z niej można zgarnąć telefon LG K30.

Czasu na decyzję jest sporo, gdyż akcja potrwa do 31 stycznia 2020 r.

Akcja dla nowych klientów

Do udziału w tej promocji Citi Handlowy zaprasza pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Wykluczeni są ci, którzy od 1 stycznia 2018 r. posiadali w Citibanku główną kartę kredytową, osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem zdolności kredytowej. Kryteria jej oceny związane są ze źródłem dochodów wnioskującego o kartę.

Osoby fizyczne zatrudnione na etacie muszą mieć min. 18 lat, dochód netto nie niższy niż 1200 zł oraz pracować w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą kryteria są nieco ostrzejsze – wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – nie mniej niż 2500 zł.

3 miesiące aktywnego korzystania z karty

Bank wymaga krótkiego, ale bardzo intensywnego korzystania z „kredytówki”.

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i podpisz z bankiem umowę. Pamiętaj o akceptacji regulaminu i przekazaniu dokumentów potwierdzających Twoje dochody (ich wykaz znajdziesz w załączniku do regulaminu).

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę, zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2000 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków przyznania nagrody bank poinformuje Cię w wiadomości w serwisie internetowym Citibank Online, nie później niż do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunki akcji.

Nagroda
Nagroda

Do końca następnego miesiąca bank wyśle do Ciebie, na podany adres korespondencyjny, przesyłkę ze smartfonem.

Taki ogólny opis terminarza działań może być nieco zawiły, więc prześledźmy zasady określone w regulaminie na konkretnym przykładzie: w listopadzie złożyłeś wniosek o kartę i podpisałeś umowę. W tej sytuacji do aplikacji mobilnej Citi Mobile musisz się zalogować do końca grudnia, a na wykonanie transakcji na łączną kwotę 2000 zł masz czas do 29 lutego 2020 r.

Przydatne informacje dodatkowe

Jak wspomnieliśmy, wskazówki dotyczące dokumentów potwierdzających Twoje dochody, jakich bank będzie od Ciebie wymagał, znajdziesz w regulaminie.

Pamiętaj, że warunków płatności nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), płatności zwrócone ani też przelewy wewnętrzne czy krajowe z rachunku karty.

Do chwili otrzymania telefonu nie możesz zrezygnować z karty kredytowej.

Nagroda w tej akcji zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Kilka słów o LG K30 Dual SIM

Do oceny atrakcyjności proponowanej przez Citibank nagrody konieczne jest podanie kilku danych technicznych telefonu. Najważniejsze parametry LG K30 Dual SIM działającego w systemie Android 9.0 Pie przedstawiają się następująco: ekran o przekątnej 5,45 cala, pamięć 2GB RAM/16 GB, bateria o pojemności 3000 mAh.

LG K30 Dual SIM
Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona lg.com

LG reklamuje na swojej stronie internetowej ten model telefonu, zwracając uwagę na praktycznie bezramkowy wyświetlacz, specjalne parametry umożliwiające robienie oryginalnych selfie oraz zgodność z... wojskową normą wytrzymałości.

Karta kredytowa Citi Simplicity – co warto o niej wiedzieć?

Citi Simplicity to unikat na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i nie wymaga jakiejkolwiek aktywności, by korzystanie z niej było bezpłatne.

Na dodatek posiadacze tej „kredytówki” mogą uczestniczyć z różnych promocjach (niektóre są adresowane tylko do zaproszonych klientów), korzystać ze specjalnych przywilejów, o których informujemy na naszym portalu.

Warto też wiedzieć o loterii dla aktywnych posiadaczy karty kredytowej Citi Simplicity, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Ocena należy do Ciebie

W naszej ocenie akurat teraz jest dobry moment na skorzystanie z tego typu promocji. Okres świąteczno-noworoczny to czas wzmożonych zakupów, więc szanse na spełnienie wymagań regulaminu są nieco większe niż w innym okresie.

Opisaliśmy akcję i będący nagrodą smartfon LG K30. Teraz czas na Twój ruch – musisz zdecydować, czy parametry telefonu są dla Ciebie odpowiednie i ocenić możliwość wydania kartą 2000 zł w ciągu 3 miesięcy. Jeśli uznasz, że akurat ta akcja niezbyt Ci się podoba, ale chciałbyś sięgnąć po kartę kredytową Citi Simplicity, to może skorzystasz z innej promocji tej “kredytówki”.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.