Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Konto zostało wycofane z oferty. Sprawdź inne produkty i konta oferowane przez: Bank SMART
Ocena redakcji:

SMART Biznes Konto w Banku SMART

SMART Biznes Konto w Banku SMART
Źródło: strona Banku SMART

Warto także wspomnieć, że posiadacze tego rachunku mogą lokować swoje wolne środki na koncie SMART Biznes Procent, które jest jednym z lepiej oprocentowanych kont lokacyjnych dla firm. W naszej analizie SMART Biznes Konta przybliżymy najważniejsze kwestie związane z tym rachunkiem: podstawowe opłaty i prowizje oraz dodatkowe usługi dla posiadaczy konta firmowego.

Podstawowe parametry SMART Biznes Konta

Na początku działalności gospodarczej jednym z priorytetów przedsiębiorcy jest minimalizacja kosztów. Zanim firma zacznie osiągać zyski, warto ograniczyć nawet podstawowe wydatki, zatem wybór odpowiedniego rachunku bankowego ma tu duże znaczenie. Poniżej przedstawiamy najważniejsze koszty związane z rachunkiem SMART Biznes Konto w Banku SMART.

Wniosek o SMART Biznes Konto możesz złożyć na .

Usługi dodatkowe dla posiadaczy SMART Biznes Konta

Produkty i usługi powiązane z kontem firmowym potrafią często przesądzić o wyborze konkretnego rachunku. Oto, jakie korzyści może przynieść założenie rachunku firmowego w Banku SMART:

  • Konto oszczędnościowe SMART Biznes Procent – rachunek do lokowania nadwyżek finansowych z oprocentowaniem do 2,0% (dla kwot do 50 tys. zł). Konto prowadzone jest bezpłatnie, pierwszy przelew wewnętrzny na rachunek firmowy jest także bezpłatny.
  • Kredyt dla profesjonalistów – kredyt dla osób wykonujących wolne zawody (lekarz, architekt, notariusz itd.) nawet do 300 tys. zł.
  • SMART Biznes Konto EU/USD/GBP – bezpłatny rachunek walutowy z opcjonalną usługą korzystnych przewalutowań.
  • Aplikacja mobilna – Bank SMART oparty jest na rozwiązaniach mobilnych, dlatego aplikacja na telefony komórkowe jest bardzo nowoczesna i innowacyjna (logowanie i wydawanie poleceń głosem, wygodne płatności za faktury i rachunki).

SMART Biznes Konto okiem redakcji

Oferta firmowa Banku SMART może wydawać się niezbyt rozbudowana, jednak po bliższym przyjrzeniu można śmiało stwierdzić, że jest to jedna z lepszych propozycji na rynku. Prowadzenie SMART Biznes Konta jest bezpłatne, podobnie jak przelewy, karta debetowa czy wypłaty z bankomatów na całym świecie.

Kiedy dodamy do tego darmowe konta walutowe czy nieźle oprocentowany rachunek oszczędnościowy, otrzymamy naprawdę korzystną ofertę dla małych przedsiębiorców, którzy poszukują nowoczesnego konta do obsługi działalności gospodarczej. Dodatkowo od 1 lipca Bank SMART poszerzył swoją ofertę o placówki (w oddziałach BIZ Banku) oraz o przelewy natychmiastowe, co czyni jego ofertę jeszcze bardziej konkurencyjną.

Ocena redakcji łącznie:

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji

O banku

Bank SMART powstał w 2014 r. jako część niewielkiego FM Banku PBP jako pierwszy bank nastawiony na obsługę klientów poprzez smartfony i tablety. Sama instytucja określa się mianem „finansowego dyskontu”, który rezygnuje z tradycyjnych oddziałów na rzecz mobilnych kanałów obsługi i konkurencyjnych opłat.

Więcej o Bank SMART