Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

450 zł do sklepów Biedronka za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

450 zł do sklepów Biedronka za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Smakuj życie".

Łączna premia w wysokości 450 zł w formie e-kodów do Biedronki składa się z trzech części: 100 + 175 + 175 zł.

Atrakcyjna nagroda i proste warunki aktywności sprawiają, że choć termin zakończenia akcji wyznaczono na 11 kwietnia 2023 r., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do zdobycia premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Krok 1
Krok 1

Do 11 kwietnia 2023 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 11 kwietnia 2023 r.

Krok 3
Krok 3

Do 24 kwietnia 2023 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia musisz także aktywować kartę (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W kwietniu 2023 r. zanotuj na nowo otwartym koncie przynajmniej jeden wpływ w dowolnej wysokości.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o zdobyciu pierwszego e-kodu do Biedronki (o wartości 100 zł) za otwarcie konta i wpływ otrzymasz do 23 maja 2023 r. Sam e-kod otrzymasz SMS-em do końca maja 2023 r.

Krok 5
Krok 5

W maju 2023 r. spełnij warunki uzyskania drugiego e-kodu (175 zł):

  • zapewnij przynajmniej 3 wpływy w wysokości min. 100 zł każdy;
  • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 400 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o zdobyciu drugiego e-kodu trafi do Ciebie do 23 czerwca 2023 r. SMS-a z kodem otrzymasz zaś do końca czerwca 2023 r.

Krok 6
Krok 6

W czerwcu 2023 r. spełnij dokładnie te same warunki co w maju, czyli:

  • zapewnij przynajmniej 3 wpływy wysokości min. 100 zł każdy;
  • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 400 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację mailową o ostatnim z e-kodów (175 zł) otrzymasz do 24 lipca 2023 r. Do końca lipca 2023 r. przyjdzie do Ciebie SMS z kodem.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie zasadniczo dwóch rodzajów aktywności – wpływów i płatności kartą. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływy na rachunek

Dozwolone są wpływy, które nie będą pochodziły z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Kolejne ograniczenie dotyczy kredytów zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP. Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Krótko mówiąc, najprostszym rozwiązaniem jest przekazywanie pieniędzy ze swojego rachunku w innym banku, np. w formie zlecenia stałego, by nie zapomnieć o tym obowiązku. Pieniądze nie muszą leżeć przez określony czas na koncie. Śmiało możesz ich użyć do wykonania wymaganych transakcji.

Zwróć uwagę, że o ile w kwietniu wysokość wpływu nie ma znaczenia, to w maju i w czerwcu każdy z nich powinien wynosić min. 100 zł.

Transakcje kartą

Regulamin dopuszcza płatności kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje z wykorzystaniem zewnętrznych systemów płatności (takich jak Blik, PayU, Przelewy24, Dotpay itp.) oraz o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.). Z drugiej strony, nie ma przeszkód, by wykonywać promocyjne transakcje za pośrednictwem cyfrowego portfela w rodzaju Google Pay czy Apple Pay.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejną część nagrody, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganych działań w pierwszym miesiącu po założeniu rachunku, to nie otrzymasz nagrody za aktywność w kolejnym okresie.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z konta czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Wartość e-kodu, który należy przekazać kasjerowi, pomniejszy kwotę do zapłaty podczas zakupów w dowolnym sklepie sieci Biedronka. Niewykorzystane środki nie przepadają, można je wykorzystać przy kolejnej okazji. Regulamin e-kodów znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych. Przypominamy, że do ubiegania się o premię niezbędne jest wnioskowanie o konto wraz z dowolną kartą (w grę wchodzi również jej mobilny odpowiednik).

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która daje możliwość uniknięcia opłaty za korzystanie z plastiku.

Aż 450 zł premii za proste operacje

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i atrakcyjna premia z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Z decyzją, czy zechcesz się w niej zarejestrować, nie zwlekaj zbyt długo, by nie okazało się, że Twój wniosek nie zmieści się w promocyjnej puli.

Powodzenia! 🙂

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Smakuj życie"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.