Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Słuchawki OPPO Enco W31 White o wartości ok. 399 zł za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Słuchawki OPPO Enco W31 White o wartości ok. 399 zł za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku
Źródło: strona promocji

Przez pewien czas panował promocyjny zastój dotyczący „kredytówki” Citi Simplicity z oferty Citibanku. Bank zapewne szukał pomysłu na jej pozycjonowanie względem wprowadzonej do oferty Citibank-BP Motokarty. Chyba go znalazł, bo ostatnio nie można narzekać na brak promocji dotyczących Citi Simplicity. W najnowszej akcji, trwającej do 24 listopada 2020 r., do zdobycia są słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 White.

Długie godziny słuchania

Na stronie OPPO znajdziemy informację, że ten model zapewnia szybkie, stabilne i płynne połączenie ze źródłem dźwięku, dzięki czemu sygnał trafia do obu uszu jednocześnie z niewielkim opóźnieniem. Producent zwraca też uwagę na inteligentne sterowanie dotykowe słuchawkami, ich odporność na kurz i wodę oraz możliwość słuchania muzyki nawet przez 15 godzin, jeśli korzysta się z etui do ładowania.

Jak sprawdziliśmy, słuchawki standardowo kosztują ok. 399 zł, a w ramach promocji dostępne są u producenta w cenie 299 zł.

Kto może zdobyć słuchawki?

Do udziału w promocji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Wykluczenie obejmuje także nierezydentów oraz obywateli i rezydentów podatkowych USA.

Przyznanie karty uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Przy jej weryfikacji mają zastosowanie m.in. podstawowe reguły obowiązujące w Citibanku. Mówią one, że wnioskujący musi mieć minimum 18 lat, osiągać dochód netto w wysokości przynajmniej 1200 zł i pracować w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku przedsiębiorców wymagane jest prowadzenie działalności gospodarczej od 2 lat i dochód netto nie mniejszy niż 2500 zł.

Aktywne korzystanie z karty gwarancją zdobycia nagrody

Warunki zdobycia słuchawek są bardzo typowe dla promocji kart kredytowych.

Krok 1
Krok 1

Do 24 listopada 2020 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie promocji i zawrzyj z bankiem Citi Handlowy umowę o tę „kredytówkę”.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku dostarcz do banku dokumenty poświadczające Twoje dochody. Informacje o tym, co jest wymagane zależnie od źródła Twojego wynagrodzenia, znajdziesz w regulaminie.

Krok 3
Krok 3

Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę, choć raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 4
Krok 4

Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wydaj otrzymaną „kredytówką” min. 1500 zł. Nie mogą to być transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi czy przekazami pieniężnymi), zwrócone ani też przelewy z rachunku karty.

Informacja
Informacja

O przyznaniu Ci nagrody zostaniesz powiadomiony w serwisie Citibank online do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiążesz się ze wszystkich wymagań regulaminu.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 60 dni od przesłania powyższej informacji Citibank wyśle słuchawki na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Dodatkowe informacje

Niestety nie masz możliwości wyboru koloru słuchawek i otrzymasz je tylko wtedy, gdy Twoja karta będzie aktywna.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Ta „kredytówka” była kiedyś bezwarunkowo darmowa. Obecnie warunkiem uniknięcia opłaty – 12 zł/miesiąc – jest wykonanie nią w danym okresie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł.

Warto się zastanowić

Zwracamy uwagę, że na zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1500 zł masz 3 miesiące, możesz więc rozłożyć sobie wydatki na 3 okresy po 500 złotych, ale miesięcznej opłaty za kartę unikniesz tylko wtedy, gdy wydasz nią w okresie rozliczeniowym min. 1000 zł.

Co prawda najlepsze nagrody to te gotówkowe, ale i ciekawymi produktami warto się zainteresować. Pomyśl więc, czy słuchawki będą Ci przydatne, czy będziesz mógł bez problemu zrealizować warunki promocji i jaki masz plan „na później” – zrezygnować z karty, czy wydawać nią co miesiąc tyle, by nie płacić za jej obsługę.

Jeśli nie korzystałeś dotąd z „kredytówki”, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem „Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?”

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Więcej o Citi Handlowy