Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bank Citi Handlowy dodał do tej promocji specjalny bonus - zwolnienie z opłat za wydanie i obsługę karty Citi Simplicity po spełnieniu znacznie łatwiejszych warunków aktywności niż standardowo. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Słuchawki OPPO Enco W31 White o wartości ok. 399 zł i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku

Słuchawki OPPO Enco W31 White o wartości ok. 399 zł i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku
Źródło: strona promocji

Przez pewien czas panował promocyjny zastój dotyczący „kredytówki” Citi Simplicity z oferty Citibanku. Bank zapewne szukał pomysłu na jej pozycjonowanie względem wprowadzonej do oferty Citibank-BP Motokarty. Chyba go znalazł, bo ostatnio nie można narzekać na brak promocji dotyczących Citi Simplicity. W opisywanej akcji do zdobycia są słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 White oraz zwolnienie z comiesięcznej opłaty za kartę.

Długie godziny słuchania

Na stronie OPPO znajdziemy informację, że ten model zapewnia szybkie, stabilne i płynne połączenie ze źródłem dźwięku, dzięki czemu sygnał trafia do obu uszu jednocześnie z niewielkim opóźnieniem. Producent zwraca też uwagę na inteligentne sterowanie dotykowe słuchawkami, ich odporność na kurz i wodę oraz możliwość słuchania muzyki nawet przez 15 godzin, jeśli korzysta się z etui do ładowania.

Jak sprawdziliśmy, słuchawki standardowo kosztują ok. 399 zł, a w ramach promocji dostępne są u producenta w cenie 299 zł.

Kto może zdobyć słuchawki?

Do udziału w promocji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Wykluczenie obejmuje także nierezydentów oraz obywateli i rezydentów podatkowych USA.

Przyznanie karty uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Przy jej weryfikacji mają zastosowanie m.in. podstawowe reguły obowiązujące w Citibanku. Mówią one, że wnioskujący musi mieć minimum 18 lat, osiągać dochód netto w wysokości przynajmniej 1200 zł i pracować w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku przedsiębiorców wymagane jest prowadzenie działalności gospodarczej od 2 lat i dochód netto nie mniejszy niż 2500 zł.

Aktywne korzystanie z karty gwarancją zdobycia nagrody

Warunki zdobycia słuchawek są bardzo typowe dla promocji kart kredytowych.

Krok 1
Krok 1

Do 15 stycznia 2021 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie promocji i zawrzyj z bankiem Citi Handlowy umowę o tę „kredytówkę”.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku dostarcz do banku dokumenty poświadczające Twoje dochody. Informacje o tym, co jest wymagane zależnie od źródła Twojego wynagrodzenia, znajdziesz w regulaminie.

Krok 3
Krok 3

Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę, choć raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 4
Krok 4

Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wydaj otrzymaną „kredytówką” min. 1500 zł. Nie mogą to być transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi czy przekazami pieniężnymi), zwrócone ani też przelewy z rachunku karty.

Informacja
Informacja

O przyznaniu Ci nagrody zostaniesz powiadomiony w serwisie Citibank online do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiążesz się ze wszystkich wymagań regulaminu.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 60 dni od przesłania powyższej informacji Citibank wyśle słuchawki na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Krok 5
Krok 5

Przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego z nich (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), dokonaj "kredytówką" lub nośnikiem zbliżeniowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Jeśli zrealizujesz powyższy warunek, bank zwolni Cię z opłat miesięcznych za wydanie i korzystanie z karty (każda z nich wynosi 12 zł), które standardowo anulowana są w przypadku wydania kartą min. 1000 zł.

Dodatkowe informacje

Niestety nie masz możliwości wyboru koloru słuchawek i otrzymasz je tylko wtedy, gdy Twoja karta będzie aktywna.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Brak spełnienia warunków aktywności zwalniających z opłat za kartę w jednym z miesięcy, nie pozbawi Cię prawa do tego bonusu w kolejnych okresach. Pamiętaj, że tę nagrodę możesz otrzymać tylko w 12 okresach rozliczeniowych po podpisaniu umowy o kartę.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity daje dostęp do wielu bonusów, ale trzeba pamiętać o związanych z nią opłatach:

Zaletą najnowszej propozycji Citibanku jest znaczące złagodzenie na rok warunków wymaganej aktywności, by karta była bezpłatna.

Należy jednak pamiętać, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż karta debetowa. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Dodatkowa premia za darmowe konto osobiste!

Nie tylko karta kredytowa jest aktualnie objęta promocją. Jeśli założysz bezwarunkowo bezpłatny rachunek osobisty w Citibanku, możesz zyskać dodatkowe bonusy.

Warto się zastanowić

Zwracamy uwagę, że na zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1500 zł masz 3 miesiące, możesz więc rozłożyć sobie wydatki na 3 okresy po 500 złotych, co pozwoli Ci jednocześnie spełnić warunki aktywności dające prawo do zwolnienia z opłat za kartę. Pamiętaj, że warunkiem ich anulowania jest wydanie "kredytówką" w danym okresie rozliczeniowym min. 300 zł.

Co prawda najlepsze nagrody to te gotówkowe, ale i ciekawymi produktami warto się zainteresować. Pomyśl więc, czy słuchawki będą Ci przydatne, czy będziesz mógł bez problemu zrealizować warunki promocji i jaki masz plan „na później” – zrezygnować z karty, czy wydawać nią co miesiąc tyle, by nie płacić za jej obsługę.

Podjęcie decyzji może ułatwi Ci informacja o ciekawych akcjach adresowanych do posiadaczy kart kredytowych Citibanku.

Jeśli nie korzystałeś dotąd z „kredytówki”, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem „Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?”

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.