Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Zapłać kartą kredytową BNP Paribas za produkty Apple – słuchawki Beats EP o wartości 449 zł otrzymasz za złotówkę!

Zapłać kartą kredytową BNP Paribas za produkty Apple – słuchawki Beats EP o wartości 449 zł otrzymasz za złotówkę!
Źródło: strona promocji

Uważni obserwatorzy naszego portalu być może mają wrażenie, że już gdzieś czytali o takiej akcji. Tak, zgadza się, we wrześniu bardzo podobna promocja dotyczyła karty kredytowej Citi Simplicity banku Citi Handlowy. Teraz z rozłożenia zakupów na raty bez ponoszenia dodatkowych kosztów mogą skorzystać posiadacze „kredytówek” Mastercard wydawanych przez BNP Paribas. To prezent od banku. Sklep iSpot za dokonanie w nim zakupów produktów Apple nagradza słuchawkami Beats EP. Pomyśl o nich w kontekście prezentów świątecznych…

Dla kogo jest ta oferta i do kiedy można z niej skorzystać?

Oferta obowiązuje do 8 listopada 2019 r. Mogą z niej skorzystać wszyscy posiadacze karty kredytowej Mastercard wydanej przez BNP Paribas i zarejestrowanej w programie rabatowym mamBonus, o ile terminowo spłacają jej zadłużenie.

Co zrobić, by otrzymać bezpłatne raty i słuchawki?

Wystarczy, że kupisz produkty firmy Apple za kwotę min. 2500 zł i zgłosisz chęć rozłożenia zakupu na raty. To w skrócie, teraz szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 8 listopada 2019 r. odwiedź sklep stacjonarny lub internetowy iSpot.pl, ewentualnie skorzystaj z infolinii tej firmy, i dokonaj zakupów produktów marki Apple o wartości min. 2500 zł. Maksymalna kwota transakcji może wynieść 15 000 zł.

Nagroda
Nagroda

Przy zakupie w sklepie stacjonarnym rabat na słuchawki Beats EP w wybranym kolorze zostanie udzielony przez handlowca. Podczas zakupów internetowych będziesz musiał wpisać kod rabatowy otrzymany od BNP Paribas. Tak czy siak, za słuchawki zapłacisz 1 zł netto, a nie 449 zł brutto.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 14 dni od daty zakupu skontaktuj się z Centrum Telefonicznym Banku i wybierz opcję spłaty w ramach sprzedaży premiowej dla transakcji kartą. Kwota Twoich zakupów zostanie rozłożona na 10 rat. Bank nie pobierze od Ciebie żadnej prowizji, nie doliczy odsetek ani innych opłat. Oddasz tyle, ile zapłaciłeś.

Słuchawki Beats EP On-Ear Headphones

Beats EP to trwałe, lekkie i wygodne słuchawki nauszne, które pozwalają słuchać muzyki dokładnie tak, jak została nagrana. Dopracowany układ akustyczny gwarantujący czyste, wyważone brzmienie w szerokim zakresie częstotliwości. Wytrzymała konstrukcja wzmocniona jest stalą nierdzewną, a regulacja w pionie umożliwia indywidualne dopasowanie.

Kliknij, aby powiększyć

Więcej informacje o tym produkcie znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Mastercard BNP Paribas

„Kredytówka” z oferty BNP wydawana jest za darmo. Korzystanie z niej też może być bezpłatne, o ile w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz nią min. 1000 zł. W przeciwnym wypadku bank pobierze 9 zł opłaty.

400 zł do Biedronki i 5000 punktów w programie mamBonus

Wspomnieliśmy na wstępie, że brak karty kredytowej od BNP Paribas w Twoim portfelu może być atutem. Tak, to prawda. Za sięgnięcie po nią możesz obecnie zgarnąć 400 zł do Biedronki. Trwa też akcja, w której za przystąpienie do programu rabatowego mamBonus możesz otrzymać 5000 punktów „na start”.

W zasadzie, to najlepiej by było, gdybyś współpracę z BNP Paribas zaczął od założenia w tym banku rachunku, co też da Ci szansę na kilkaset złotych nagrody.

Bardzo wiele prezentów

BNP Paribas znany był dotąd głównie z prostych i atrakcyjnych promocji konta osobistego. Teraz doszedł do tego wysyp akcji specjalnych związanych z kartą kredytową, które - naszym zdaniem - mogą być przydatne w kontekście zakupów przed nadchodzącymi świętami.

Spójrzmy, jak to najlepiej wykorzystać. Produkty Apple możesz kupić dla siebie lub kogoś z rodziny, słuchawki podobnie, punkty „na start” w programie mamBonus, wraz z tymi, które zgromadzisz podczas zakupów „kredytówką” (1 zł = 2 punkty), wymienisz na coś z katalogu nagród. W rezultacie będziesz miał kilka prezentów, a zapłacisz tylko za te z logo Apple. Na dodatek ich zakup możesz rozłożyć na 10 rat bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Tylko od Ciebie zależy, czy i w jakim zakresie wykorzystasz te możliwości.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Kredyt 0% w sklepach iSpot z kartą kredytową Mastercard"
  2. Regulamin promocji "Zapłać kartą kredytową BNP Paribas i odbierz prezent o wartości 449 zł"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.