Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 8 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Chwyć premię: aż 350 zł za korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas.

Zapłać kartą kredytową BNP Paribas za produkty Apple – słuchawki Beats EP o wartości 449 zł otrzymasz za złotówkę!

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Zapłać kartą kredytową BNP Paribas za produkty Apple – słuchawki Beats EP o wartości 449 zł otrzymasz za złotówkę!
Źródło: strona promocji

Uważni obserwatorzy naszego portalu być może mają wrażenie, że już gdzieś czytali o takiej akcji. Tak, zgadza się, we wrześniu bardzo podobna promocja dotyczyła karty kredytowej Citi Simplicity banku Citi Handlowy. Teraz z rozłożenia zakupów na raty bez ponoszenia dodatkowych kosztów mogą skorzystać posiadacze „kredytówek” Mastercard wydawanych przez BNP Paribas. To prezent od banku. Sklep iSpot za dokonanie w nim zakupów produktów Apple nagradza słuchawkami Beats EP. Pomyśl o nich w kontekście prezentów świątecznych…

Dla kogo jest ta oferta i do kiedy można z niej skorzystać?

Oferta obowiązuje do 8 listopada 2019 r. Mogą z niej skorzystać wszyscy posiadacze karty kredytowej Mastercard wydanej przez BNP Paribas i zarejestrowanej w programie rabatowym mamBonus, o ile terminowo spłacają jej zadłużenie.

Co zrobić, by otrzymać bezpłatne raty i słuchawki?

Wystarczy, że kupisz produkty firmy Apple za kwotę min. 2500 zł i zgłosisz chęć rozłożenia zakupu na raty. To w skrócie, teraz szczegóły:

Drukuj

Słuchawki Beats EP On-Ear Headphones

Beats EP to trwałe, lekkie i wygodne słuchawki nauszne, które pozwalają słuchać muzyki dokładnie tak, jak została nagrana. Dopracowany układ akustyczny gwarantujący czyste, wyważone brzmienie w szerokim zakresie częstotliwości. Wytrzymała konstrukcja wzmocniona jest stalą nierdzewną, a regulacja w pionie umożliwia indywidualne dopasowanie.

Kliknij, aby powiększyć

Więcej informacje o tym produkcie znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Mastercard BNP Paribas

„Kredytówka” z oferty BNP wydawana jest za darmo. Korzystanie z niej też może być bezpłatne, o ile w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz nią min. 1000 zł. W przeciwnym wypadku bank pobierze 9 zł opłaty.

400 zł do Biedronki i 5000 punktów w programie mamBonus

Wspomnieliśmy na wstępie, że brak karty kredytowej od BNP Paribas w Twoim portfelu może być atutem. Tak, to prawda. Za sięgnięcie po nią możesz obecnie zgarnąć 400 zł do Biedronki. Trwa też akcja, w której za przystąpienie do programu rabatowego mamBonus możesz otrzymać 5000 punktów „na start”.

W zasadzie, to najlepiej by było, gdybyś współpracę z BNP Paribas zaczął od założenia w tym banku rachunku, co też da Ci szansę na kilkaset złotych nagrody.

Bardzo wiele prezentów

BNP Paribas znany był dotąd głównie z prostych i atrakcyjnych promocji konta osobistego. Teraz doszedł do tego wysyp akcji specjalnych związanych z kartą kredytową, które - naszym zdaniem - mogą być przydatne w kontekście zakupów przed nadchodzącymi świętami.

Spójrzmy, jak to najlepiej wykorzystać. Produkty Apple możesz kupić dla siebie lub kogoś z rodziny, słuchawki podobnie, punkty „na start” w programie mamBonus, wraz z tymi, które zgromadzisz podczas zakupów „kredytówką” (1 zł = 2 punkty), wymienisz na coś z katalogu nagród. W rezultacie będziesz miał kilka prezentów, a zapłacisz tylko za te z logo Apple. Na dodatek ich zakup możesz rozłożyć na 10 rat bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Tylko od Ciebie zależy, czy i w jakim zakresie wykorzystasz te możliwości.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Kredyt 0% w sklepach iSpot z kartą kredytową Mastercard"
  2. Regulamin promocji "Zapłać kartą kredytową BNP Paribas i odbierz prezent o wartości 449 zł"

O banku

Bank BNP Paribas jest instytucją uniwersalną z długą historią, której obecny kształt to efekt połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas oraz Raiffesen Polbanku, do którego doszło w latach 2015-2018. Bank jest częścią grupy BNP Paribas. Misją BNP Paribas Bank Polska jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Czytaj więcej