Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 września 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Citi Handlowy lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Do 1120 zł z Citibank-BP Motokartą: voucher 400 zł lub smartfon na start (bardzo proste warunki!) + 720 zł zwrotu.

Słuchawki Beats EP za 1 zł za zakup produktów Apple kartą kredytową Citibanku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Słuchawki Beats EP za 1 zł za zakup produktów Apple kartą kredytową Citibanku
Źródło: strona promocji

Marketingowcy Citibanku dbają o przekonanie nowych klientów do sięgnięcia po kartę kredytową Citi Simplicity. Skorzystanie z niej wiąże się z na ogół z premią o wartości ok. 400 zł. Jako posiadacz wspomnianej „kredytówki” będziesz mógł korzystać z różnych przywilejów i będziesz zachęcany przez bank do różnych aktywności, za które otrzymasz kolejne nagrody. Najnowsza propozycja jest niezmiernie atrakcyjna. Wystarczy, że zapłacisz Citi Simplicity za zakup produktu marki Apple w jednym ze sklepów współpracujących z Citibankiem, a otrzymasz kosztujące na co dzień 449 zł słuchawki Beats EP za 1 zł netto!

Kto i do kiedy skorzysta z oferty?

Oferta obowiązuje do 30 września 2019 r. Mogą z niej skorzystać wszyscy posiadacze karty kredytowej wydanej przez Citibank.

Warunki zdobycia słuchawek

Działania niezbędne do otrzymania za 1 zł słuchawek Beats EP są niezmiernie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2019 r. odwiedź

  • sklep stacjonarny Cortland lub iDream albo
  • sklep internetowy cortland.pl lub sklep internetowy idream.pl

i dokonaj tam zakupów produktów marki Apple o wartości od 1900 do 10 000 zł.

Nagroda
Nagroda

Przy zakupie w sklepie stacjonarnym słuchawki Beats EP otrzymasz za 1 zł netto „do ręki”. W przypadku zamówienia internetowego przesyłka dotrze do Ciebie po 30 dniach od dokonania transakcji.

Drukuj

Dodatkowy bonus – nieoprocentowane raty

Dodatkowym bonusem w tej akcji jest możliwość rozłożenia maksymalnie na 24 raty kwoty zakupu. Bank nie pobierze za to żadnej prowizji i nie będzie naliczał odsetek. Jest to oferta z Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania (RRSO) 0%. Krótko mówiąc – rozłożysz na raty 5000 zł – tyle samo oddasz bankowi w ratach.

Uruchomienia Planu Spłat Ratalnych „Komfort” możesz dokonać do 7 października 2019 r. po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibank online lub korzystając z linka otrzymanego z banku w wiadomości sms bezpośrednio po transakcji zakupu.

Dodajmy, że otrzymane w tej promocji nagrody nie podlegają opodatkowaniu.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Wspomniana „kredytówka” z oferty Citibanku to ewenement na rynku. Wydawana i prowadzona jest bezwarunkowo za darmo. Jak wspomnieliśmy, można ją uzyskać w jednej z licznych promocji z atrakcyjnymi nagrodami, a potem korzystać z przypisanych do niej przywilejów, uczestniczyć w akacjach organizowanych dla jej posiadaczy.

Bank docenia swoich klientów

Co tu dużo mówić. Podoba nam się, że Citibank docenia swoich klientów i oferuje im po raz kolejny bardzo atrakcyjną nagrodę za korzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity. Dostarcza tym samym mocnego argumentu, że warto ją posiadać w portfelu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji RRSO 0% w Citibanku
  2. Regulamin promocji w sklepach Cortland
  3. Regulamin promocji w sklepach iDream

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. Od tamtego czasu bank systematycznie rozwijał swoje usługi, jak i sieć oddziałów. W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy).

Czytaj więcej