Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł premii za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie z oferty BNP Paribas.

Aż 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 500 zł za DARMOWĄ kartę kredytową

Aż 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 500 zł za DARMOWĄ kartę kredytową
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Słoneczna promocja".

Łączna premia w wysokości aż 400 zł składa się z 3 części: 200 i 100 zł w gotówce oraz 100 zł w postaci e-kodu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Wymagania sprowadzają się do wykonywania standardowych operacji bankowych jedynie przez 3 miesiące.

Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 6 sierpnia 2021 r., to zakończy się ona wcześniej, gdyż wyczerpie się pula 3000 promocyjnych wniosków​​​​​.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Prosta droga po nagrody

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane, każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją.

Krok 1
Krok 1

Do 6 sierpnia 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 6 sierpnia 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 20 sierpnia 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W sierpniu oraz we wrześniu wykonaj

  • przynajmniej 1 transakcję Google Pay lub Apple Pay,
  • min. 3 przelewy w aplikacji mobilnej GOmobile lub poprzez bankowość internetową GOonline.
Krok 5
Krok 5

Informację o zdobyciu pierwszej części premii, czyli 200 zł, otrzymasz do 18 października 2021 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji. W wiadomości znajdziesz link, który zaprowadzi Cię na bezpieczną stronę z miejscem na wpisanie numeru nowo otwartego rachunku, na który mają być przesłane pieniądze. Dane musisz przekazać do 25 października 2021 r.

Nagroda
Nagroda

200 zł wpłynie na Twoje konto do 31 października 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W październiku:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływ na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Premię 100 zł za aktywność w październiku otrzymasz na nowo otwarte konto do 30 listopada 2021 r.

W tym samym terminie na numer telefonu podany podczas rejestracji zostanie Ci przekazany e-kod o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w Biedronce.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Transakcje Apple Pay i Google Pay

Transakcje Apple Pay i Google Pay to po prostu płatności mobilne wykonane z wykorzystaniem aplikacji Google Pay lub Apple Wallet w punktach handlowo-usługowych lub w aplikacjach innych podmiotów, które udostępniają wspomniane metody płatności.

Nie można ich zrealizować w miejscach o konkretnych kodach MCC, wyszczególnionych w załączniku do regulaminu akcji (np. związanych z grami hazardowymi czy przekazami pieniężnymi).

Przelewy

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay).

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC, identycznych z tymi zakazanymi przy płatnościach mobilnych.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Dodatkowe informacje

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Gdybyś nie wskazał w wymaganym terminie numeru konta, na które ma być przekazana Twoja premia, to nie stanie się nic strasznego, otrzymasz ją później. Musisz jednak napisać do organizatora na adres e-mail: [email protected] i przekazać niezbędne dane. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu to 27 maja 2022 r.

E-kod do Biedronki możesz wykorzystać do 30 listopada 2023 r. podczas kilku zakupów, aż do wyczerpania wszystkich środków.  Wystarczy, że podasz kasjerowi otrzymany ciąg cyfr.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która od sierpnia 2021 r. co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay) ​​​​​​.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Karta kredytowa z 500 zł na Allegro i inne bonusy

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością i przede wszystkim wysoką nagrodą gwarantowaną.

400 zł + 500 zł = 900 zł

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i aż 400 zł premii z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Tym bardziej, że działania nie są zbytnio rozciągnięte w czasie, a bonusy przekazywane wkrótce po zrealizowaniu wymagań danego etapu.

Pamiętaj również o dodatkowej premii za kartę kredytową. Choć jest ona opcjonalna, to warto po nią sięgnąć i powiększyć swój zysk o dodatkowe 500 zł.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Słoneczna promocja"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.