Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł premii za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie z oferty BNP Paribas

400 zł premii za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie z oferty BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji „Słoneczna nagroda” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem.

Promocja potrwa do 30 kwietnia 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do 3000, organizator wygasi ofertę przed wyznaczonym terminem. W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 400 zł, które zostaną wypłacona w 3 częściach - 50, 100 i 250 zł.

Kto może wziąć udział?

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocyjnej oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto - jako uczestnik promocji - musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 400 złotych?

Jeśli przygotowana przez organizatora premia przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i PESEL.

Krok 2
Krok 2

Również do 30 kwietnia 2022 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Musisz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza (ew. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail).

Krok 3
Krok 3

Do 15 maja 2022 r.:

  • zawrzyj z bankiem w systemie Autenti umowę o wspomniane produkty (odbywa się to z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS);
  • nadaj PIN do karty (najlepiej zrobić to jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki z kartą).

Za wykonanie tych prostych czynności otrzymasz 50 zł.

Krok 4
Krok 4

W maju 2022 r.:

  • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej;
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.

Realizując te zadania, spełnisz warunki otrzymania 100 zł premii.

Krok 5
Krok 5

Informację o zdobyciu nagród za otwarcie rachunku i aktywność w maju organizator prześle Ci do 20 czerwca 2022 r. W e-mailu znajdziesz link do specjalnej strony internetowej, na której powinieneś podać numer nowo otwartego rachunku, na który zostaną przekazane pieniądze. Na spełnienie tego wymogu masz czas do 26 czerwca 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz na wskazane konto do 30 czerwca 2022 r.

Krok 6
Krok 6

W czerwcu i lipcu (w każdym z tych miesięcy) 2022 r.:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę przynajmniej 300 zł,
  • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej,
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę za aktywność w czerwcu i lipcu – 250 zł – otrzymasz na nowo otwarte konto do 31 sierpnia 2022 r.

Gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w podanym wyżej terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 14 maja 2023 r.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na kilka ograniczeń związanych z wymienionymi wcześniej wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz uwzględnić kilka szczegółów:

  • W formularzu rejestracyjnym koniecznie zaznacz wszystkie zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
  • Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę ramową z bankiem podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Szczegóły dotyczące aktywności

Wykonując płatności kartą, pamiętaj, że nie wszystkie transakcje będą honorowane. Za transakcję bezgotówkową spełniającą warunek promocji zostanie uznana płatność kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również mobilna płatność zbliżeniowa (Google Pay, Apple Pay). Nie mogą to jednak być operacje typu Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (m.in. gry hazardowe i przekazy pieniężne).

Przelew możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz te wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i im podobnych.

Wpływ nie może być wpłatą gotówkową, pochodzić z innych Twoich rachunków w BNP Paribas (także tych, których jesteś współposiadaczem) albo prowadzonych pod marką GOoptima oraz z kont służących do obsługi pożyczek i kredytów udzielonych Ci przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank. Najprościej będzie Ci spełnić ten warunek, zlecając przelew ze swojego konta w innym banku.

To też jest ważne

W dniu przekazania nagrody musisz posiadać aktywne konto i kartę.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – garść informacji

Konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie, a do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych. Sugerujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda jest płatna 5 zł/miesiąc, ale opłaty możesz uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe.

Dodatkowe 350 zł na Allegro za kartę kredytową

Zdobycie premii za konto osobiste nie musi być jedynym bonusem, który zdobędziesz w BNP Paribas. Czeka jeszcze nawet 350 zł do wykorzystania na Allegro za skorzystanie z karty kredytowej.

Premia gotówkowa zawsze cieszy

W promocjach konta osobistego z oferty BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjne nagrody. Atutami tej akcji są nie tylko atrakcyjna premia, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) i nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinno nikomu sprawić kłopotów.

Pamiętaj jednak, że o nagrody w tej akcji będzie mogło powalczyć jedynie 3000 osób, które najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna. Chyba, że... wolisz wyższą premię, nawet 500 zł, którą można zdobyć w trwającej równolegle akcji "Mega szansa" 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Słoneczna nagroda"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.