Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Rozłóż zadłużenie karty kredytowej na raty i zyskaj 100 zł do Biedronki od Citibanku

Rozłóż zadłużenie karty kredytowej na raty i zyskaj 100 zł do Biedronki od Citibanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Korzystanie z karty kredytowej jest bardzo miłe, bo wydajemy pieniądze banku. Przychodzi jednak dzień, gdy trzeba spłacić zadłużenie i wówczas mogą się pojawić kłopoty. Formą ratunku jest spłata tylko kwoty minimalnej wymaganej przez wydawcę "kredytówki". Coraz więcej banków umożliwia też swoim klientom samodzielne rozłożenie zadłużenia na raty. Aby przekonać ich do tej usługi, organizowane są akcje specjalne. Udział w nich oznacza brak kosztów za ratalną spłatę wydatków lub zdobycie premii pieniężnej / w postaci vouchera na zakupy.

Akcja dla zaproszonych klientów

Citibank zorganizował krótką promocję, trwającą tylko do 22 kwietnia 2022 r., dla wybranych klientów, o której informuje ich poprzez wiadomości sms i e-mail oraz w bankowości internetowej. Wydaje się, że najważniejszym kryterium doboru uczestników promocji „Skorzystaj z Salda na Raty i zdobądź voucher do Biedronki – edycja II” jest wysokość zadłużenia na karcie kredytowej, które musi wynosić min. 3000 zł. Sprawdź, czy jesteś w gronie zaproszonych i masz szansę na e-kod o wartości 100 zł do Biedronki.

Rozłożenie wydatków na raty oznacza bon na następne zakupy

Oto, co trzeba zrobić, by otrzymać voucher do Biedronki:

Krok 1
Krok 1

Do 22 kwietnia 2022 r.:

  • wejdź do Citibank Online;
  • przejdź na kartę kredytową i złóż dyspozycję rozłożenia na raty salda "kredytówki";
  • wybierz liczbę rat, w których chcesz spłacić zadłużenie i potwierdź zlecenie.

Zadłużenie, przy którym możesz to zrobić, by zyskać bon do Biedronki, musi wynosić min. 3000 zł.

Krok 2
Krok 2

Do 27 maja 2022 r. nie wykonaj jednorazowej spłaty zadłużenia swojej "kredytówki".

Nagroda
Nagroda

Nie później niż do 22 czerwca 2022 r. bank powiadomi Cię o spełnieniu warunków przyznania nagrody i przekaże e-kod do Biedronki, Stanie się to poprzez wysłanie wiadomości w bankowości internetowej Citibank Online.

Nagroda ma postać 13-cyfrowego kodu, który należy podać podczas dokonywania płatności. Można z niego korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania wszystkich środków. Termin ważności bonu będzie określony w wiadomości, w której zostanie on przekazany.

Nagroda jest wolna od podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z niej rozliczać z fiskusem.

Koszty rozłożenia Salda na Raty

Rozłożenie na raty wydatków poczynionych kartą kredytową i na dodatek zdobycie za to 100 zł do Biedronki brzmi zachęcająco, ale trzeba mieć świadomość, że nie jest to usługa bezpłatna. Odbywa się w ramach Planu Spłat Ratalnych „Komfort”. Jego obsługa kosztuje 40 zł/miesiąc, do tego dochodzą jeszcze odsetki od zadłużenia pozostałego do spłaty.

Szczegółowe informacje znajdziesz w tabeli opłat i prowizji.

Czy to atrakcyjna oferta?

Odpowiedź zależy od tego, w jakiej znajdujesz się sytuacji. Jeśli masz możliwość spłaty zadłużenia swojej "kredytówki" i chciałbyś skorzystać z tej propozycji tylko po to, by zdobyć bon do Biedronki, to nie zyskasz wiele, bo poniesiesz opłaty pobierane przez bank.

Nieco inaczej należy spojrzeć na tę promocję, gdy widzisz, że będziesz miał kłopot ze spłatą wszystkich wydatków. Wówczas i tak musisz się liczyć z odsetkami od kwoty, której nie uregulujesz w dniu wskazanym przez bank. W takim przypadku bon do Biedronki osłodzi Ci konieczność poniesienia dodatkowych kosztów.

Przydatne dokumenty

  1. „Skorzystaj z Salda na Raty i zdobądź voucher do Biedronki – edycja II”
  2. Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.