Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

251 zł premii pieniężnej z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

251 zł premii pieniężnej z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Jak to zwykle w przypadku promocji BNP Paribas bywa, formalnym organizatorem akcji promocyjnej „Skorzystaj z Kontem” jest spółka Ad Astra.

Oferta obowiązuje do 30 września 2019 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 3000 rejestracji. Czasu może więc być naprawdę niewiele, bo z doświadczenia wiemy, że tego typu akcje lubią się kończyć wcześniej.

Krótki okres karencji

Na uznanie zasługuje całkiem liberalne podejście do warunków uczestnictwa, zwłaszcza stosunkowo krótki okres karencji.

Ofertę bank kieruje do nowych klientów, którzy nie są ani nie byli posiadaczami konta osobistego w BNP Paribas w okresie 9 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o rachunek. Wykluczenie to dotyczy również współposiadaczy rachunku oraz posiadaczy ROR-ów w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP Paribas.

Osoby korzystające w tym czasie z innych produktów banku (np. kredytu, leasingu, rachunku firmowego lub konta BGŻOptima) mogą śmiało wziąć udział w promocji.

Premia? Dokładnie 251 zł

Wysokość premii jest dość zaskakująca – jej wartość to dokładnie 251 zł. Jest ona podzielona na 2 części (100 + 151 zł). Nie pytajcie, skąd się wzięła ta złotówka „ekstra”… Ważne, że nagroda robi wrażenie ;)

Co zrobić, by ją zdobyć? Śpieszymy z odpowiedzią. W końcu czasu na skorzystanie z promocji nie ma wcale dużo…

Jak zgarnąć premię?

Oto wymagania stawiane uczestnikom:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2019 r. (pamiętając o limicie rejestracji) wypełnij formularz na specjalnej stronie promocji. Wnioski złożone w inny sposób nie kwalifikują się do udziału w akcji.

Krok 2
Krok 2

Również do 30 września 2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Koniecznie wejdź na stronę wniosku z poziomu linka, który wyświetli Ci się po uzupełnieniu formularza. Możesz też skorzystać z odsyłacza, który otrzymasz na adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Do 7 października 2019 r. zawrzyj umowę w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS. Następnie kurier dostarczy Ci kartę. Po nadaniu kodu PIN aktywujesz dostęp do rachunku.

Krok 4
Krok 4

W październiku 2019 r. wykonaj min. dwa przelewy z konta w bankowości elektronicznej. Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł.

Krok 5
Krok 5

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 21 listopada 2019 r. w wiadomości e-mail.

Skorzystaj z linka w przesłanej wiadomości i zaloguj się na bezpiecznej stronie organizatora, by do 25 listopada 2019 r. przekazać numer Twojego konta, na które ma trafić nagroda.

Nagroda
Nagroda

100 zł trafi na Twoje konto do 30 listopada 2019 r.

Krok 6
Krok 6

W każdym z miesięcy listopad i grudzień 2019 r. spełnij warunki otrzymania 151 zł, czyli:

  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj transakcję bezgotówkową kartą lub kilka transakcji na łączną kwotę min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

Po zrealizowaniu powyższych zadań, do 20 stycznia 2020 r., otrzymasz wiadomość o przyznaniu Ci drugiej części premii – 151 zł. Przelew trafi na Twoje konto do 31 stycznia 2020 r.

Uwaga: drugą część nagrody (151 zł) otrzymasz jedynie wówczas, gdy spełniłeś również warunki uzyskania pierwszej części (100 zł).

Z pozytywnych informacji, wartość obu premii cząstkowych jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Oznacza to, że całe 251 zł będzie do Twojej dyspozycji :)

To po prostu trzeba wiedzieć

Po pierwsze, pamiętaj, że dane podane we wniosku o konto muszą być identyczne z tymi, które podałeś w formularzu rejestracyjnym. W formularzu zaznacz wszystkie 4 wymagane oświadczenia i zgody – dotyczą one akceptacji regulaminu, przetwarzania danych oraz wymiany informacji między bankiem a organizatorem.

W kontekście pierwszej części premii (100 zł) nie zostaną uwzględnione przelewy natychmiastowe oraz zlecone przy pomocy systemów płatności internetowych (np. Blik, Dotpay, PayU czy Przelewy24). Warunek najprościej spełnić, zlecając zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku.

Pod pojęciem „wpływ” organizator rozumie każdy wpływ na rachunek z wyjątkiem: przelewów pochodzących z innych kont tego samego uczestnika prowadzonych w BNP Paribas (w tym także w BGŻOptima), środków pochodzących z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank oraz wpłat gotówkowych. Podobnie jak wyżej, ten warunek najłatwiej ograć, zapewniając przelew (lub przelewy) ze swojego konta w innym banku.

Transakcji bezgotówkowych kartą możesz dokonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe (Google Pay, Apple Pay). Wykluczone są natomiast płatności Blik, wykonane z wykorzystaniem systemu płatności internetowych oraz transakcje oznaczone kodami MCC wskazanymi w regulaminie (m.in. transakcje w kasynach, przekazy pieniężne).

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z 3 kartami do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest za darmo. Z kolei opłata za kartę może być różna w zależności od tego, który „plastik” wybierzesz.

BNP Paribas oferuje 3 karty, z których każda daje posiadaczom inne możliwości. Mamy więc do wyboru Kartę Otwartą na Dzisiaj (jedyna, która może być darmowa – wystarczy jedna płatność w miesiącu), Kartę Otwartą na eŚwiat (dla kupujących przez Internet, 6 zł / mies.) oraz Kartę Otwartą na Świat (dla podróżujących, 10 zł / mies.). Z zaletami poszczególnych kart zapoznasz się dzięki lekturze tej analizy.

Program rabatowy mamBonus, ciekawa aplikacja GOmobile, szeroki wachlarz płatności mobilnych… oferta rachunku osobistego w BNP Paribas zasługuje na uwagę z wielu powodów!

Dodatkowy bonus w wysokości 400 zł

Kiedy już założysz Konto Otwarte na Ciebie, rozważ skorzystanie z karty kredytowej Mastercard Standard. W aktualnej promocji możesz zyskać 400 zł na zakupy do wybranego sklepu (np. Empik, Allegro), a dzięki odpowiedniej aktywności nie zapłacisz za pierwszy rok użytkowania karty.

Jeśli zdecydujesz się na kartę kredytową, sugerujemy w pierwszej kolejności założyć konto osobiste w opisywanej tu promocji, a dopiero potem zawnioskować o "kredytówkę". Z doświadczenia wiemy, że taki proces przebiega prościej.

Nie warto zwlekać

BNP Paribas nie ustaje w wysiłkach, by przekonać kolejnych klientów do skorzystania z propozycji Konta Otwartego na Ciebie. Liczne oferty specjalne sprawiają, że od pewnego czasu jest to wymarzony rachunek dla łowców okazji.

W opisywanej akcji wystarczy tak naprawdę standardowa aktywność w posługiwaniu się kontem i kartą (przelewy, wpływ, płatności kartą). Aby nie przegapić terminów spełnienia poszczególnych warunków, zerkaj od czasu do czasu na przedstawiony harmonogram. Dzięki niemu z pozoru długi i skomplikowany regulamin da się łatwo „ogarnąć”.

Przypominamy: z oferty promocyjnej skorzysta maksymalnie 3000 osób, tak więc nie warto zbyt długo zwlekać z decyzją. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Skorzystaj z kontem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.