Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Skorzystaj w nowym roku i zgarnij 300 zł premii w BNP Paribas

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Skorzystaj w nowym roku i zgarnij 300 zł premii w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Uczestnicząc w najnowszej promocji rachunku z oferty banku BNP Paribas, możesz zdobyć 3 nagrody o łącznej wartości 300 zł. Wymagana aktywność to zapewnienie wpływów na konto i zrealizowanie zadań związanych z transakcjami bezgotówkowymi kartą, a więc nic trudnego ani skomplikowanego.

Spełnienie wymogów zapisanych w regulaminie akcji „Skorzystaj w nowym roku”, dotyczącej konta osobistego z oferty BNP Paribas, rozciągnięte jest na kilka miesięcy, ale na szczęście nie trzeba tak długo czekać na ujrzenie owoców swojej aktywności. Bonusy będą wypłacane sukcesywnie, w miarę jak będziesz wypełniał zadania z poszczególnych etapów promocji. Dzięki temu w marcu otrzymasz 50 zł, w maju – 100 zł, a w lipcu ostatni bonus – 150 zł.

Akcja zorganizowana przez spółkę Ad Astra trwa do 6 lutego 2020 r. lub do chwili, gdy do promocji przystąpi 3000 osób. Nie traćmy więc czasu i przejdźmy do przedstawienia szczegółów.

Kto może wziąć udział w promocji?

Opisywana akcja adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku. Uczestnik promocji nie może też być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy również osób, które w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas.

Zapewnienie wpływów i realizacja transakcji kartą gwarancją nagrody

Doświadczenie wyniesione z poprzednich promocji dotyczących Konta Otwartego na Ciebie uczy, że pula nagród wyczerpuje się przed terminem zapisanym w regulaminie. Sugerujemy więc zapoznanie się ze szczegółami tej akcji i szybkie podjęcie decyzji.

Drukuj

Kluczowe kwestie dla osiągnięcia sukcesu

Jak widzisz, samo założenie rachunku nie wystarczy do zdobycia premii. Konieczne jest jeszcze wykonanie kilku zadań. Ważne jest więc, byś dokładnie wiedział, czego wymaga od Ciebie organizator promocji. Spójrzmy na definicje pojęć transakcja bezgotówkowa kartą oraz wpływ zawarte w regulaminie.

Transakcja bezgotówkowa

Jest nią operacja bezgotówkowa zrealizowana kartą debetową będąca płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Dopuszczalne są także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków regulaminu nie spełnią operacje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz te realizowane w placówkach, których kody MCC znajdują się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ na rachunek

W przypadku akcji dotyczących produktów banku BNP Paribas na szczęście mamy do czynienia z bardzo szerokim rozumieniem pojęcia wpływ. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

  • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
  • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od ponad roku jest częścią BNP Paribas.

Tak więc musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, wpłata gotówkowa nie spełni wymagań regulaminu.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów oraz odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Premie, które otrzymasz, nie podlegają opodatkowaniu, będą w całości do twojej dyspozycji.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie jest zakładane i prowadzone za darmo. Jego istotnym wyróżnikiem jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Funkcjonalności i opłaty każdej z nich są tak dobrane, by odpowiadały na oczekiwania osób w różnych sytuacjach życiowych.

Zwracamy uwagę, że w tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Świat, która jest niestety płatna 10 zł i nie ma możliwości uniknięcia tej opłaty.

Trzy etapy, każdy z określoną premią

Przyznasz, że lepiej mieć 300 zł, niż ich nie mieć. W tym przypadku dla zdobycia dodatkowych pieniędzy nie musisz robić nic specjalnego, wystarczy, że będziesz aktywnie korzystał z karty, czyli wykonasz nią w lutym 5 operacji bezgotówkowych, a w każdym z 4 kolejnych miesięcy wydasz „plastikiem” po min. 300 zł. Być może podobne warunki musisz spełniać w swoim obecnym banku, by uniknąć opłaty za kartę. Rozważ, czy nie zrezygnować z obecnej „debetówki” lub nawet „poświęcić” kilka złotych na prowizję, by móc zgarnąć aż 300 zł w opisywanej promocji.

Pozostaje jeszcze kwestia zapewnienia wpływu w łącznej wysokości 1000 zł w miesiącu. To też nic trudnego. Możesz przekierować do BNP swoje wynagrodzenie (pensję, stypendium emeryturę), a jeśli nie chcesz tego robić, ustaw na swoim „podstawowym” koncie w innym banku zlecenie stałe, które będzie realizowane w określonym dniu. Nie ma przeszkód, by zaraz po wpłynięciu pieniędzy na Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas „zawrócić” je do banku, z którego korzystasz na co dzień.

Dość istotnym mankamentem tej akcji jest konieczność skorzystania z Karty Otwartej na Świat, która kosztuje 10 zł/miesiąc. Opłaty nie można uniknąć, kartę trzeba utrzymać do chwili wypłaty nagrody, a więc efektywny zysk nie wyniesie 300 zł, będzie o kilkadziesiąt złotych niższy.

Opisaliśmy, czego organizator wymaga od uczestników promocji, by nagrodzić ich kwotą 300 zł, przedstawiliśmy podpowiedzi, jak usprawnić realizację zadań opisanych w regulamin, teraz czas na twoją decyzję. Pamiętaj, że w ramach promocji przyjętych zostanie jedynie 3000 wniosków.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Skorzystaj w nowym roku"

O banku

Bank BNP Paribas jest instytucją uniwersalną z długą historią, której obecny kształt to efekt połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas oraz Raiffesen Polbanku, do którego doszło w latach 2015-2018. Bank jest częścią grupy BNP Paribas. Misją BNP Paribas Bank Polska jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Czytaj więcej

Komentarze