Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł w e-kodach Allegro za Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową w BNP Paribas

Aldona Derdziak
Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

300 zł w e-kodach Allegro za Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

BNP Paribas nie pozwala nam się nudzić i co rusz przygotowuje dla nas kolejne promocje. Tym razem wraz ze spółką Ad Astra rozpoczął akcję pod nazwą "Skorzystaj latem", która trwa do 31 sierpnia 2020 r. lub wyczerpania limitu 1800 rejestracji.

Do zdobycia jest 300 zł do wydania na Allegro w formie trzech e-kodów - 150 zł, 100 zł i 50 zł.

Dla nowych klientów, ale z dłuższą karencją

Przyzwyczailiśmy się, że BNP Paribas kieruje swoje promocje do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem jest to osoba, która na dzień złożenia wniosku o rachunek nie jest stroną umowy ramowej (tzn. umowy o konto, kartę i bankowość elektroniczną) z tym bankiem.

Tym razem obowiązuje także jeszcze dłuższa karencja, jeśli chodzi o samo konto - w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w ramach promocji nie można być posiadaczem ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

300 zł do Allegro w zasięgu ręki

Organizator na szczęście nie wymaga od uczestników skomplikowanej aktywności — wystarczą standardowe operacje.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji i podaj swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Zaakceptuj przy tym regulamin i wyraź wymagane zgody na przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji i przekazywanie informacji między bankiem a organizatorem.

Pamiętaj, że limit rejestracji to tylko 1800 zgłoszeń.

Krok 2
Krok 2

Do tego samego dnia złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą debetową z wykorzystaniem linka promocyjnego, który wyświetli się po rejestracji w akcji i zostanie także wysłany na Twój adres e-mail. Możesz wybrać sposób zawarcia umowy:

  • za pośrednictwem kuriera (na stronie banku),
  • przez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile.

Pamiętaj, że dane we wniosku o rachunek powinny być takie same jak te, którymi rejestrowałeś się w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 14 września 2020 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą kodu SMS w systemie Autenti (niezależnie od wybranego wyżej sposobu) i nadaj PIN do karty.

Krok 4
Krok 4

We wrześniu 2020 r.

  • zaloguj się do bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji Gomobile),
  • wykonaj min. 2 transakcje bezgotówkowe kartą.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 150 zł do Allegro (I nagroda).

Nagroda
Nagroda

Do 27 października 2020 r. na Twój adres e-mail trafi wiadomość o przyznaniu I nagrody. Sam e-kod do Allegro zostanie przesłany na Twój numer telefonu (podany przy rejestracji w promocji) do końca tego miesiąca.

Wiadomość od organizatora zostanie nadana z adresu [email protected]

Krok 5
Krok 5

W październiku 2020 r.

  • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 700 zł oraz
  • wykonaj min. 2 przelewy przez bankowość elektroniczną.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz kolejne 100 zł do Allegro (II nagroda).

Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu II nagrody otrzymasz do 26 listopada 2020 r., natomiast kod do Allegro trafi do Ciebie do 30 listopada.

Krok 6
Krok 6

Do 30 listopada 2020 r. posiadaj aktywne konto osobiste założone w promocji.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 50 zł do Allegro (nagroda dodatkowa).

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu ostatniej nagrody otrzymasz do 23 grudnia 2020 r., natomiast SMS z kodem do Allegro — do 31 grudnia.

Niestety regulamin nie określa daty ważności e-kodów do Allegro. Zasady ich wykorzystania są określone w tym dokumencie.

Garść definicji dla precyzji

W tej akcji do spełnienia jest kilka warunków, warto zatem wiedzieć, jak regulamin definiuje najważniejsze pojęcia.

Przelew określony jest jako operacja zlecana przez bankowość elektroniczną - internetową (Goonline) lub aplikacją mobilną (Gomobile). Przelewy natychmiastowe bądź te dokonane za pośrednictwem np. Blika, PayU, Dotpay itd. nie będą uznawane.

Wpływ na konto to każdy przelew przychodzący z wyjątkiem wpłat gotówkowych, przelewów z innych Twoich rachunków w BNP Paribas i BGŻOptima oraz wpływów z rachunków kredytowych. Ten warunek najprościej jest spełnić, przelewając pieniądze ze swojego konta w innym banku.

Transakcja bezgotówkowa to płatność kartą debetową (także korzystając z Apple Pay czy Google Pay) za towary lub usługi dokonana w sklepach stacjonarnych i internetowych z wyłączeniem operacji wykonanych za pośrednictwem pośredników typu Blik, PayU, Dotpay itd. Zwracamy uwagę, że muszą to być transakcje dotyczące nabycia towarów lub usług, można je więc zrealizować, płacąc za codzienne zakupy. Niedozwolone są transakcje w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie, m.in. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Podstawowy rachunek w BNP Paribas —Konto Otwarte na Ciebie - jest prowadzony bezpłatnie.

Unikalną cechą jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych, a w ramach tej promocji możesz zamówić dowolną z nich. My polecamy Kartę Otwartą na Dzisiaj. Opłaty za nią unikniesz, wykonując tylko jedną transakcję w miesiącu.

Skorzystaj latem, premię odbierz jesienią

Akcję "Skorzystaj latem" trudno nam ocenić jednoznacznie. Z jednej strony warunki są dość proste i można je spełnić bez wychodzenia z domu. Z drugiej strony jednak mamy tym razem dość długa karencję - 15 miesięcy, co sprawia, że wytrawni Łowcy Promocji raczej nie skorzystają z tej propozycji.

Mimo to doceniamy fakt, że bank zdecydował się na dość wysoką premię i wybrał przy tym serwis (Allegro), który jest szeroko dostępny i popularny. Choć nagrodę po raz kolejny otrzymamy w częściach, to będzie można się nią cieszyć aż do końca roku.

To do Ciebie należy decyzja, z której aktualnej promocji w BNP Paribas skorzystasz, zatem - do dzieła!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Skorzystaj latem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Więcej o BNP Paribas