Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Skocz po nagrodę i zdobądź łatwe 440 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Skocz po nagrodę i zdobądź łatwe 440 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Organizatorem akcji „Skocz po nagrody” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem.

Promocja potrwa do 30 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród, obowiązuje limit 3000 rejestracji. W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 400 zł w gotówce (premia będzie wypłacona w 2 transzach: 200 zł + 200 zł) oraz dwa vouchery o łącznej wartości 40 zł do Żabki.

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Jak zdobyć gotówkę i bon do Biedronki?

Jeśli przygotowane przez organizatora nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2022 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 czerwca 2022 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej.

Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 14 lipca 2022 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikacja tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz dwa e-bony do sieci sklepów Żabka o wartości 20 zł każdy. Oba bonusy zostaną przesłane sms-em na podany przez Ciebie numer telefonu do 31 sierpnia 2022 r.

Krok 4
Krok 4

W lipcu i sierpniu 2022 r. (w każdym z tych miesięcy):

  • zrealizuj 3 transakcje Blikiem na dowolną kwotę,
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 400 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 22 sierpnia 2022 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu Ci nagrody za założenie rachunku i aktywność w lipcu. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i we wskazanym w mailu terminie podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę za aktywność w lipcu – 200 zł – otrzymasz na nowo otwarte konto do 31 sierpnia 2022 r., natomiast bonus za aktywność w sierpniu (kolejne 200 zł) - do 30 września 2022 r.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w lipcu, pozbawisz się także szansy na bonus za aktywność w kolejnym miesiącu.

I jeszcze jedno - gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym  terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 29 czerwca 2023 r.

Transakcje Blik

Są określone dość zdawkowo - jako transakcje z użyciem kodu Blik generowanego w aplikacji mobilnej. Można to rozumieć jako płatności Blikiem w sklepie. W regulaminie zapisano, że płatności nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Wpływy na rachunek

Wymagania regulaminu spełni każde zasilenie ROR-u, które nie będzie pochodziło z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Kody do Żabki

Vouchery do Żabki to ciąg cyfr, który trzeba podać podczas zakupów w sklepie. E-bony należy wykorzystać jednorazowo przy dokonywaniu płatności. W regulaminie nie określono terminu ważności tej nagrody.

Konto Otwarte na Ciebie

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Warto spróbować

W promocjach konta osobistego z oferty BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjne nagrody. Atutami tej akcji są nie tylko atrakcyjna premia, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) i nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinna nikomu sprawić kłopotów.

Pamiętaj jednak, że o nagrody w tej akcji będzie mogło powalczyć jedynie 3000 osób, które najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Skocz po nagrody"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.