Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

450 zł premii: 250 zł do Żabki i 200 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

450 zł premii: 250 zł do Żabki i 200 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną chwytliwą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Skocz po bonus".

Łączna premia wynosi 450 zł i składa się z trzech części:

 • 100 zł do sklepów Żabka w formie 10 e-bonów o wartości 10 zł każdy,
 • 150 zł do Żabki w 15 e-bonach po 10 zł,
 • 200 zł premii pieniężnej.

Atrakcyjna nagroda i proste warunki aktywności sprawiają, że choć termin zakończenia akcji wyznaczono na 15 czerwca 2023 r., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż wyczerpie się pula 6000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Jak zdobyć bony do Żabki i premię pieniężną?

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Krok 1
Krok 1

Do 15 czerwca 2023 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 6000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

 • zaakceptuj regulamin akcji,
 • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 15 czerwca 2023 r.

Krok 3
Krok 3

Do 30 czerwca 2023 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia musisz także aktywować kartę (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W miesiącu następującym po aktywacji karty wykonaj min. 5 transakcji Blik o wartości min. 20 zł każda.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o zdobyciu pierwszej nagrody - 10 e-bonów do Żabki -  otrzymasz do 22. dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków. Same kody otrzymasz SMS-em do końca tego samego miesiąca

Krok 5
Krok 5

W drugim miesiącu po miesiącu aktywacji karty spełnij warunki uzyskania drugiej nagrody (15 e-bonów do Żabki):

 • wykonaj przelewy na łączną kwotę min. 350 zł,
 • zapłać min. 6 razy Blikiem na dowolną kwotę.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o zdobyciu drugiej nagrody trafi do Ciebie do 22. dnia następnego miesiąca. SMS-a z kodem otrzymasz zaś do końca tego samego miesiąca.

Krok 6
Krok 6

W 3. miesiącu po miesiącu aktywacji karty spełnij warunki uzyskania trzeciej nagrody - 200 zł w gotówce, czyli:

 • zrealizuj przelewy na łączną kwotę min. 350 zł,
 • wykonaj min. 6 transakcji Blik na dowolną kwotę,
 • zapewnij wpływy na konto o łącznej wartości min. 500 zł.
Krok 7
Krok 7

Wraz z informacją mailową o ostatniej nagrodzie otrzymasz link do bezpiecznej strony, z którego musisz skorzystać do 26. dnia miesiąca, w którym dostałeś wiadomość, by podać numer ROR, na który mają być przesłane pieniądze.

Nagroda
Nagroda

Organizator zrealizuje przelew do końca tego samego miesiąca, w którym dostałeś wiadomość o nagrodzie pieniężnej.

Terminy spełnienia kolejnych warunków zależą od tego, w którym miesiącu aktywowałeś swoją kartę debetową. Regulamin zawiera przydatną tabelę, która ułatwi ogarnięcie tych zasad:

Kliknij, aby powiększyć

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie zasadniczo trzech rodzajów aktywności – przelewów, wpływów i płatności Blikiem. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływy na rachunek

Dozwolone są wpływy, które nie będą pochodziły z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Kolejne ograniczenie dotyczy kredytów zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP. Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Krótko mówiąc, najprostszym rozwiązaniem jest przekazywanie pieniędzy ze swojego rachunku w innym banku, np. w formie zlecenia stałego, by nie zapomnieć o tym obowiązku. Pieniądze nie muszą leżeć przez określony czas na koncie. Śmiało możesz ich użyć do wykonania wymaganych transakcji.

Zwróć uwagę, że o ile w kwietniu wysokość wpływu nie ma znaczenia, to w maju i w czerwcu każdy z nich powinien wynosić min. 100 zł.

Transakcje Blik

Regulamin określa je dość ogólnie, jako transakcje wykonane z konta osobistego przy użyciu kodu Blik. Uwaga: nie są brane pod uwagę przelewy na telefon Blik, a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Przelewy elektroniczne

Uznane zostaną przelewy dokonane zarówno przez bankowość internetową GOonline, jaki aplikację mobilną GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz operacje wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejną część nagrody, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganych działań w pierwszym miesiącu po założeniu rachunku, to nie otrzymasz nagrody za aktywność w kolejnym okresie.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z konta czy wydanej do niego karty.

Gdybyś nie przekazał w podanym wyżej terminie numeru rachunku, na który ma trafić 200 zł, to nie stanie się nic złego. W tej sytuacji musisz się skontaktować mailowo z organizatorem (adres znajdziesz w regulaminie) i podać potrzebne dane. Ostateczny termin na ich przesłanie upływa 25 czerwca 2024 r.; po tym terminie premia nie zostanie wydana.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Każdego e-bonu możesz użyć tylko raz. Regulamin korzystania z nich znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych. Przypominamy, że do ubiegania się o premię niezbędne jest wnioskowanie o konto wraz z dowolną kartą (w grę wchodzi również jej mobilny odpowiednik).

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która daje możliwość uniknięcia opłaty za korzystanie z plastiku.

Skocz po 450 zł

Promocje Konta Otwartego na Ciebie przyzwyczaiły nas do prostych warunków i atrakcyjnych nagród. Tak jest i w najnowszej akcji, w której możesz zyskać zarówno bony do sklepów Żabka, jak i premię pieniężną. Sięgnięcie po te bonusy wymaga tylko płatności Blikiem przez 3 miesiące, a dodatkowo także wpływu na konto i przelewów z niego. Jedyne, do czego mamy drobne zastrzeżenie, to podział bonów na małe nominały, ale ich łączna kwota wciąż jest zachęcająca.

Nie zwlekaj zbyt długo z decyzją o udziale w akcji, aby nie okazało się, że Twój wniosek nie zmieści się w promocyjnej puli.

Powodzenia! 🙂

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Skocz po bonus"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.