Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Słuchawki gamingowe za 349 zł z darmowym Kontem dla Młodych w PKO BP

Słuchawki gamingowe za 349 zł z darmowym Kontem dla Młodych w PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Tym razem na warsztat bierzemy bardzo prostą promocję dla nowych klientów, w której do zdobycia są słuchawki Logitech G435 o wartości 349 zł.

Niestety, w akcji „Skille w finansach 2 ” obowiązują limity nagród. Bank przygotował zaledwie 370 sztuk słuchawek, jeśli więc chciałbyś je otrzymać, powinieneś/powinnaś działać naprawdę szybko, a także... skrupulatnie wypełniać warunki aktywności. Poniżej znajdziesz wyjaśnienie, dlaczego jest to tak ważne.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które od 1 stycznia 2021 r. do 26 czerwca 2022 r. włącznie nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Karencja nie dotyczy rachunku Inteligo, jego posiadacze mogą przystąpić do promocji.

Dodajmy, że PKO Konto dla Młodych dedykowane jest klientom, którzy osiągnęli pełnoletniość i nie ukończyli 26 roku życia, w związku z tym w promocji mogą wziąć udział jedynie osoby w tym przedziale wiekowym.

Spełniasz te warunki? W takim razie na podjęcie decyzji o przystąpieniu do promocji masz czas do 24 lipca 2022 r. Sugerujemy Ci jednak, byś nie zwlekał tak długo, gdyż akcja zakończy się po przyjęciu 370 zgłoszeń rejestracyjnych.

Krótka instrukcja, jak zdobyć słuchawki gamingowe

Warunki postawione przez bank są naprawdę bardzo proste. Aby otrzymać nagrodę, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 24 lipca 2022 r. zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard, wypełniając wniosek na stronie banku.

We wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

PRZYPOMINAMY, że przyjętych zostanie tylko 370 zgłoszeń!

Krok 2
Krok 2

Również do 24 lipca 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny, który znajdziesz na dole strony promocji.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 2 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto, wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą Mastercard lub płatności Blikiem (kodem lub zbliżeniowo).

Nagroda
Nagroda

Słuchawki zostaną wysłane na Twój adres korespondencyjny wskazany przy otwarciu konta według następującego harmonogramu:

  • do 30 września 2022 r. – w przypadku kont otwartych w czerwcu,
  • do 31 października 2022 r. – dla posiadaczy rachunków otwartych w lipcu.

Uczulamy Cię jednak, że w tej akcji ważna jest systematyczność. Jeśli w którymś z dwóch miesięcy nie spełnisz warunków promocji, nie będziesz mógł otrzymać nagrody w postaci słuchawek.

Kilka ważnych informacji

Przede wszystkim nie zapomnij o wypełnieniu formularza rejestracji udziału w promocji na stronie banku.

Kliknij, aby powiększyć

Jeśli pula nagród zostanie wyczerpana, to promocja zakończy się, a bank poinformuje o tym na jej stronie internetowej.

Ponadto musisz wiedzieć o kilku ważnych kwestiach.

Po pierwsze, do chwili otrzymania nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych, zamknąć Konta dla Młodych lub przekształcić go w inne. Wyjątkiem będzie sytuacja, w której w czasie trwania akcji ukończysz 26 rok życia, a bank zaproponuje Ci otwarcie Konta za Zero. Jeśli z tego powodu Twój ROR w okresie promocji lub wydawania nagród zostanie przekształcony na "dorosłą" wersję rachunku, to nadal masz prawo do uzyskania nagrody.

Po drugie – bank definiuje „transakcje bezgotówkowe kartą” jako:

każdy zakup towaru lub usługi, opłacony przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w internecie (z wyjątkiem przelewów z karty) lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem – zakup rozliczony w systemie banku z konta, do którego jest wydana karta.

Natomiast płatność Blikiem jest zdefiniowana w następujący sposób:

płatność kodem Blik wygenerowanym w IKO, rozliczona w systemie banku lub lub płatność zbliżeniowa Blikiem. Płatnościami Blikiem nie są wpłaty w bankomatach, wypłaty z bankomatów ani przelewy na telefon.

Tak więc wszelkie doładowania portfeli cyfrowych mogą nie zostać uwzględnione. Warto po prostu dokonać płatności kartą.

Po trzecie, do łącznej liczby transakcji bezgotówkowych kartą lub płatności Blikiem nie są wliczane transakcje dokonane w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Podatkiem od nagrody nie musisz się przejmować, ponieważ jest ona zwolniona z niego na podstawie przepisów ustawy o sprzedaży premiowej.

Słuchawki Logitech G435

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G435 z łącznością LIGHTSPEED i Bluetooth o niskiej latencji zapewnia większą swobodę gry na PC, smartfonach i konsolach Playstation. Dopracowany układ akustyczny gwarantuje mocny i czysty dźwięk przestrzenny, a wbudowane podwójne mikrofony redukują hałas z otoczenia.

Zestaw dodatkowo jest wyposażony w ogranicznik maksymalnej głośności na poziomie poniżej 85 decybeli i baterię umożliwiającą 18-godzinny gaming bez konieczności doładowania.

Konto dla Młodych – co warto o nim wiedzieć?

Propozycja rachunku osobistego dla osób w wieku 18-26 lat od PKO BP ma wiele plusów. Przede wszystkim z bardzo wielu rzeczy skorzystasz za darmo, a opłaty za kartę możesz łatwo uniknąć. Ogromnym atutem konta jest aplikacja IKO, zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku.

Świetna oferta dla graczy (i nie tylko)

Jeśli jesteś miłośnikiem gier komputerowych, masz wyjątkową okazję na zdobycie atrakcyjnej nagrody o wartości 349 zł. Zgarnięcie jej nie powinno Ci sprawić problemu – w ciągu 2 miesięcy będziesz musiał jedynie posługiwać się aktywnie kartą/Blikiem. Pamiętaj tylko, że jeśli w którymś miesiącu nie spełnisz warunków promocji, nie otrzymasz słuchawek.

Tak więc na spokojnie przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, czy chcesz potrenować z PKO BP „skille w finansach”, czy raczej skorzystać z innych propozycji banku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Skille w finansach 2”

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.