Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

Skarbiec pełen nagród, ale tylko dla zaproszonych posiadaczy kart kredytowych banku Citi Handlowy

Skarbiec pełen nagród, ale tylko dla zaproszonych posiadaczy kart kredytowych banku Citi Handlowy
Źródło: najlepszekonto.pl

Wybrani posiadacze kart kredytowych Citibanku otrzymali właśnie e-mail lub sms z informacją, że Skarbiec pełen nagród został właśnie otwarty. Sprawdź, może jesteś wśród nich. Być może potraktowałeś zacytowaną wiadomość jako kolejny spam i nie czytałeś dalej, tymczasem jest ona jak najbardziej autentyczna i dotyczy akcji zorganizowanej przez Citibank dla swoich klientów.

Promocja „Skarbiec pełen nagród” potrwa do 31 października 2021 r. Dokonując transakcji kartą kredytową, będziesz otrzymywał diamenty, które potem wymienisz na vouchery do różnych sklepów, m.in. do Allegro, do Biedronki czy Zalando.

Pula nagród

Akcja trwa przez 5 miesięcy i w każdym z nich jest identyczna pula nagród:

 • 800 voucherów o wartości 10 zł do wykorzystania na Pyszne.pl z terminem ważności do 31 maja 2022 r.;
 • 400 kodów na 30 dni dostępu do Audioteki z możliwością ich wykorzystania do 31 grudnia 2021 r.;
 • 1000 kart podarunkowych o wartości 10 zł do Rossmanna z terminem ważności do 31 maja 2022 r.;
 • 300 kart podarunkowych o wartości 20 zł do Media Expert ważnych do 31 maja 2025 r.;
 • 400 voucherów do Allegro o wartości 20 zł ważnych do 31 maja 2022 r.;
 • 600 e-kodów o wartości 20 zł do Biedronki, które nie mają terminu ważności;
 • 280 voucherów o wartości 50 zł do Empiku z terminem ważności do 31 maja 2022 r.;
 • 260 kart upominkowych o wartości 50 zł do Zalando bez określonego terminu ważności;
 • 200 kart upominkowych o wartości 50 zł do IKEA, które są ważne bezterminowo;
 • 1300 voucherów po 2000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

Kogo bank zaprosił do promocji?

Z regulaminu akcji wynika, że zaproszenie powinni otrzymać wszyscy posiadacze kart kredytowych Citibanku, o ile posiadają kartę dodatkową albo jedną z poniższych usług:

Prawo udziału w promocji daje też uczestniczenie z „kredytówką” Citibanku w programie Bezcenne Chwile.

Jak zdobywać diamenty?

Wystarczy, że będziesz płacił swoją kartą kredytową wydaną przez Citibank. Nie ma znaczenia, czy będziesz to robił w trakcie każdego miesiąca trwania promocji, czy w wybranych, gdyż każdy z nich to osobny okres promocyjny.

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2021 r. skorzystaj z linka, który znajdziesz w wiadomości e-mail lub w sms-ie z zaproszeniem do udziału w akcji wysłanym przez bank, zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online i zarejestruj się w promocji.

Krok 2
Krok 2

Płać „kredytówką” Citibanku podczas zakupów. W zależności od kwoty płatności bezgotówkowej otrzymasz określoną liczbę diamentów:

 • 20 – 99,99 zł – 1 diament,
 • 100 – 299,99 zł – 5 diamentów,
 • Od 300 zł wzwyż – 15 diamentów.

Masz też szansę na bonusowe diamenty: 1 za posiadanie więcej niż jednego produktu/usługi wymienionych wyżej i 1 za płatność w sklepie internetowym.

Uwaga: nie mogą to być transakcje szczególne w rozumieniu regulaminu kart kredytowych banku Citi Handlowy (np. związane z grami hazardowymi), przelewy wewnętrzne lub krajowe w złotych z rachunku karty. Diamentów nie otrzymasz też za transakcje zwrócone.

Informacja
Informacja

Diamenty za daną operację dostaniesz w ciągu 3 dni roboczych od daty jej wykonania. Wyjątkiem są transakcje zrealizowane od 25. dnia miesiąca do jego zakończenia (związane z nimi diamenty zobaczysz dopiero pierwszego dnia roboczego nowego miesiąca) oraz te wykonane w ostatnim miesiącu akcji, czyli w październiku (wszystkie diamenty za ten miesiąc pojawią się na Twoim koncie najpóźniej w 5. dniu roboczym listopada).

Krok 3
Krok 3

Wybraną przez siebie nagrodę otrzymasz w bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 4 dni roboczych od chwili jej zamówienia. Gdybyś zdecydował się na punkty w programie Bezcenne Chwile, to zostaną one przypisane do Twojego konta w ciągu 5 dni roboczych.

Zasady wymiany diamentów na nagrody

Stan swojego skarbca możesz sprawdzić w zakładce Korzyści i produkty po zalogowaniu się do Citibank Online. Obowiązuje następujący przelicznik:

Zasady przeliczania diamentów w promocji "Skarbiec pełen nagród"

50 diamentów = 10 zł

70 diamentów = 20 zł

90 diamentów = 50 zł

Voucher Pyszne.pl

Karta podarunkowa Media Expert

Voucher do Empiku

Kod na 30 dni bezpłatnego dostępu do Audioteki

Voucher Allegro

Karta upominkowa Zalando

Karta podarunkowa do Rossmanna

E-kod do Biedronki

Karta upominkowa IKEA

2000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Diamenty możesz wymienić na nagrody tylko do końca miesiąca, w którym zostały naliczone. W pierwszym dniu kolejnego miesiąca stan Twojego konta zostanie wyzerowany i zaczniesz zbieranie bonusów od nowa, gdyż niewykorzystane w danym okresie diamenty nie przechodzą na następny. Wyjątkiem jest październik, za który – jak wspomnieliśmy – diamenty otrzymasz na początku listopada i będziesz mógł je wymienić do 15. dnia tego miesiąca.

W każdym miesiącu możesz otrzymać tylko jedną nagrodę, którą wybierzesz spośród tych, na które wystarczy Ci diamentów. Nie ma za to przeszkód, byś odbierał premie w każdym z miesięcy trwania akcji.

Pamiętaj, że jeśli w trakcie trwania akcji zrezygnujesz z wymienionych na początku produktów/usług i tym samym nie będziesz spełniał warunków promocji, to bank zawiesi naliczanie Ci diamentów aż do momentu ponownego posiadania przez Ciebie min. jednego produktu/usługi dającego prawo do otrzymywania bonusów.

Wybraną przez siebie nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy Twoja karta kredytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Zdobytych w tej promocji nagród nie dotyczy podatek dochodowy, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Nietrwałe diamenty

Każda akcja promocyjna, w której można dostać coś od banku z pewnością cieszy, ale nie sposób pominąć milczeniem faktu, że diamenty mają swoją moc tylko w miesiącu ich naliczenia, a po jego zakończeniu znikną. Takie zasady akcji wymagają nie tylko aktywnego korzystania z karty w danym miesiącu, ale i pamiętania, by wymienić zgromadzony skarb na nagrodę. Czasu będziesz miał niewiele, bo diamenty nie naliczą Ci się od razu, ale dopiero po 3 dniach roboczych. Najkorzystniej jest więc zacząć zbierać bonusy już pod koniec poprzedniego miesiąca, bo pojawią się one w Twoim skarbcu na początku kolejnego.

Znasz już zasady gromadzenia skarbu. Od Ciebie zależy, jak wiele diamentów uzbierasz w danym miesiącu i na co je wymienisz. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Skarbiec pełen nagród"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.