Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! Zyskaj 360 zł z DARMOWYM kontem Millennium 360° w Banku Millennium

HIT! Zyskaj 360 zł z DARMOWYM kontem Millennium 360° w Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Millennium regularnie promuje swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Wcześniej było nim Konto 360°, które w kwietniu zostało zastąpione przez bezwarunkowo darmowy ROR o nazwie Millennium 360°. Bank nie tylko zniósł opłaty za rachunek, ale zachował proste warunki zdobycia premii.

Akcja "Sierpniowa promocja z kontem Millennium 360°" trwa do 31 sierpnia 2022 r. Do zdobycia jest w sumie 360 zł, które zostanie wypłacone w dwóch częściach - 90 zł i 270 zł.

Kto może skorzystać z tej oferty?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora telekomunikacyjnego, o ile nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium po 1 stycznia 2019 r.

Z regulaminu jednoznacznie wynika, że posiadanie innych produktów w Millennium, bądź bycie stroną umów z tym bankiem, co było zmorą wcześniejszych akcji promocyjnych konta osobistego w Millennium, nie jest już przeszkodą, by starać się o premię.

Załóż konto i zgarnij 360 zł

Czas najwyższy przejść do opisu zadań czekających na uczestników tej akcji. A te są całkiem proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2022 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

Pamiętaj, że składając wniosek o konto, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych elektronicznie i telefonicznie.

Ponadto wyraź zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie we współpracy z Bankiem Millennium usługi „Zwroty za zakupy” i nie odwołaj jej do końca promocji.

Krok 2
Krok 2

Do 30 września 2022 r.

  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem;
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
Nagroda
Nagroda

Pierwszą część premii - 90 zł - otrzymasz na nowo otwarty rachunek do 31 października 2022 r.

Krok 3
Krok 3

We wrześniu, w październiku i listopadzie:

  • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 500 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Druga część premii - 270 zł - trafi na Twoje Konto 360° do 31 grudnia 2022 r.

To musisz wiedzieć

  • Przy ocenie warunków promocji bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami uczestnika w Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (w tym przelewów Blik na telefon) i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.
  • Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.
  • W przypadku zakładania konta na selfie warunkiem wypłaty premii jest złożenie w placówce banku wzoru podpisu i okazanie dokumentu tożsamości.
  • Nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konta osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje obecnie konto Millennium 360°, które jest bezwarunkowo darmowe. Uniknięcie opłaty za korzystanie z karty wymaga wykazania się prostą aktywnością.

Unikalną cechą rachunku Millennium 360° jest możliwość wykonywania płatności (i wypłat gotówkowych) w obcych walutach do równowartości 1000 zł miesięcznie po korzystnym kursie organizacji płatniczej i bez prowizji za przewalutowanie. Dopiero po przekroczeniu tej kwoty marża banku wyniesie 2%. To całkiem wygodne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się podczas krótszych podróży zagranicznych.

Zwracamy uwagę, że co prawda na co dzień osoby w wieku 18-26 lat muszą wykonać tylko 1 transakcję bezgotówkową, by bank nie pobrał prowizji za prowadzenie karty, ale w ramach promocji konieczne jest zrealizowanie 5 płatności.

Premia za konto to nie wszystko. Nagrody w tej akcji mogą być tylko początkiem interesującej współpracy z Bankiem Millennium. Jako klient tej instytucji, możesz skorzystać także z innych propozycji i powiększyć swój zysk.

Warto również wspomnieć o podwyższonym oprocentowaniu na koncie oszczędnościowym:

360 zł bez wielkiego wysiłku

Bank Millennium podchodzi do promocji swojego rachunku osobistego wyjątkowo przyjaźnie, wprowadzając w nich warunki tożsame z wymogami zwolnienia z podstawowych opłat. W sierpniowej akcji konta Millennium 360° premię podzielono nieco inaczej niż wcześniej, za samo założenie konta, aktywację aplikacji mobilnej i jedną transakcję można zyskać obecnie 90 zł. Zdobycie drugiego bonusu wymaga już więcej wysiłku - aktywności na rachunku w trzech kolejnych miesiącach - ale z pewnością sobie z nimi poradzisz.

Sama oferta Millennium może przyciągać uwagę. Ciekawy program poleceń, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, liczne usługi dodatkowe sprawiają, że warto na dłużej zostać w tym banku i korzystać z kolejnych promocji.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Sierpniowa promocja z kontem Millennium 360°"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.