Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł w gotówce z kontem Millennium 360°.

250 zł za Konto 360° od Banku Millennium: 150 zł w gotówce i 100 zł w formie bonu na Amazon.pl

250 zł za Konto 360° od Banku Millennium: 150 zł w gotówce i 100 zł w formie bonu na Amazon.pl
Źródło: najlepszekonto.pl

W najnowszej akcji „Promocja sierpniowa Konta 360° należy otworzyć w Banku Millennium Konto 360° lub Konto 360° Student oraz aktywnie korzystać z niego przez 4 miesiące. Promocja potrwa do 10 września 2021 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które na dzień jej rozpoczęcia (6 sierpnia 2021 r.) nie posiadały żadnego produktu finansowego Banku Millennium (w tym karty przedpłaconej i dodatkowej karty kredytowej) ani nie były stroną umowy zawartej z bankiem. Warunek ten dotyczy współposiadaczy rachunków, pełnomocników, kuratorów, a także osób, które są poręczycielami kredytu lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI. Uczestnicy akcji muszą także posiadać polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w bankowości elektronicznej banku.

Dodatkowo z promocji wykluczone są osoby będące w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt banku oraz byli klienci Banku Millennium, którzy po 1 stycznia 2016 r. brali udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student. To dobra nowina, bo wcześniej to ostatnie wykluczenie obejmowało wszystkie osoby, które założyły rachunek w ramach jakiejkolwiek oferty specjalnej.

Jak zgarnąć 250 zł ?

Jeżeli chcesz otrzymać maksymalną premię, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 10 września 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową na specjalnej stronie promocji.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2
Krok 2

Także do 10 września 2021 r.:

 • podpisz umowę o rachunek i kartę. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera, przez fotoweryfikację lub – to najprostszy i najnowszy sposób – metodą "online" (przez zalogowanie na swoje konto w innym banku).
Krok 3
Krok 3

Do 30 września 2021 r.:

 • aktywuj aplikację mobilną banku,
 • zrealizuj co najmniej 1 płatność kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.
Nagroda
Nagroda

Najpóźniej do 31 października 2021 r. za spełnienie tego warunku otrzymasz SMS-em kod o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w Amazon.pl

Krok 4
Krok 4

Jeśli otworzyłeś Konto 360°, to w październiku, w listopadzie oraz grudniu 2021 r. (w każdym z tych miesięcy):

 • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł,
 • wykonaj minimum jedną płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Natomiast jeśli zdecydowałeś się na Konto 360° Student, to w październiku, w listopadzie oraz grudniu 2021 r. (w każdym z tych miesięcy):

 • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 500 zł,
 • wykonaj minimum jedną płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).
Nagroda
Nagroda

Premia za aktywność (50 zł za każdy miesiąc, w sumie 3 x 50 = 150 zł) pojawi się na Twoim koncie do 31 stycznia 2022 r.

O czym powinieneś pamiętać?

 • Jeżeli otwierałeś konto przez fotoweryfikację (na selfie), do 31 grudnia 2021 r. musisz złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości w placówce banku.
 • Regulamin akcji dopuszcza transakcje kartą czy Blikiem w sklepach stacjonarnych oraz internetowych – ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi. Płatność nie może być związana z grami hazardowymi lub wypłatą gotówki (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Ponadto przy ocenie realizacji tego zadania nie zostaną ujęte transakcje zwrócone przed wypłatą nagrody.
 • Natomiast jeśli chodzi o wpływy, Bank Millennium nie uwzględni przelewów wewnętrznych między rachunkami uczestnika promocji. Najlepiej jest więc przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku.
 • Do chwili otrzymania premii nie możesz wypowiedzieć umowy o Konto 360° ani odwołać udzielonych zgód.
 • Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z najpopularniejszych propozycji na rynku. Zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu zwalnia z opłat za konto, obsługę karty i korzystanie ze wszystkich bankomatów. Zwróć uwagę, że warunki zwolnienia z comiesięcznych podstawowych opłat pokrywają się z wymaganiami stawianymi przed uczestnikami opisywanej promocji 😉

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta, jednak w promocji zasilenie rachunku wciąż jest wymagane.

To może być tylko wstęp...

Założenie Konta 360° i zgarnięcie związanej z tym premii może być tylko wstępem do owocnej współpracy z tym bankiem, który często zachęca także do sięgnięcia po kartę kredytową czy otwarcia rachunków dla dzieci. Warto sprawdzić, czy akurat trwa jakaś akcja specjalna.

Droga do zgarnięcia premii w najnowszej promocji Banku Millennium jest wyjątkowo łatwa. Twoim zadaniem jest otwarcie konta i spełnienie prostych warunków zwalniających z opłat za rachunek i kartę (wpływ min. 1000 zł i jedna transakcja). Sam przyznasz, że nie są to szczególnie wygórowane żądania i zdobycie premii nie powinno Ci sprawić większych problemów.

Obecnie Konto 360° stanowi jedną z najlepszych ofert na rynku: jest nowoczesne i łączy się z wieloma ciekawymi usługami. Do tego, kiedy będziesz już klientem banku, będziesz mógł skorzystać z programu poleceń i w efekcie znacznie zwiększyć swoje zyski.

Wniosek? To zdecydowanie oferta z kategorii "żal nie skorzystać" 😉

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin akcji „Promocja sierpniowa Konta 360°"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.