Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 3 bilety do kina Helios za Konto 360° Junior w Banku Millennium.

200 zł sierpniowej premii + zwolnienie z opłaty za kartę kredytową w Banku Millennium

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

200 zł sierpniowej premii + zwolnienie z opłaty za kartę kredytową w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Akcja Banku Millennium „Sierpień z kartą kredytową” trwa, co nie jest raczej zbyt zaskakujące, do 31 sierpnia 2019 r. W porównaniu z lipcową edycją uszczupleniu uległa maksymalna pula nagród – tym razem premię 200 zł będzie mogło odebrać co najwyżej 2000 osób.

Po wyczerpaniu tej puli promocja zostanie automatycznie zakończona, więc nie warto zwlekać do ostatnich dni sierpnia. O ewentualnym przedwczesnym zakończeniu promocji bank poinformuje na swoich podstronach dotyczących konkretnych kart.

Poszerzony został za to wachlarz kart kredytowych objętych promocją. W akcji specjalnej możesz złożyć wniosek o jedną z następujących kart: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział

Uczestnikiem promocji i tym razem może być wyłącznie osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która po 1 stycznia 2017 r. nie posiadała w Banku Millennium jakiejkolwiek głównej karty kredytowej. Wykluczenie dotyczy również tych, którzy po tym dniu byli w trakcie procesowania wniosku o kartę.

Również w sierpniu mamy do czynienia z podwójną nagrodą. Bank Millennium oferuje:

  • roczne zwolnienie z opłat miesięcznych za korzystanie z karty kredytowej pod warunkiem wykonania przy jej użyciu choćby jednej transakcji bezgotówkowej w danym miesiącu oraz
  • 200 zł premii gotówkowej.

Bardzo ważna uwaga: jeśli chcesz uzyskać samo zwolnienie z opłat, o kartę możesz wnioskować w placówce lub telefonicznie. Jeżeli jednak zależy Ci na premii gotówkowej, wniosek o kartę musisz koniecznie złożyć w systemie Millenet lub w aplikacji mobilnej.

Wniosek: premia 200 zł jest dostępna de facto tylko dla obecnych klientów banku, którzy posiadają w Banku Millennium np. Konto 360° lub inny produkt (poza główną kartą kredytową) oraz mają dostęp do bankowości elektronicznej.

Aktywne korzystanie z karty się opłaca

Co musisz zrobić, by zgarnąć oba bonusy w promocji: zwolnienie z opłat i 200 zł?

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2019 r. (pamiętając o ograniczonej puli 2000 promocyjnych wniosków) złóż wniosek o wybraną kartę kredytową w Millenecie lub w aplikacji mobilnej, a następnie zawrzyj umowę. Wymagany w promocji minimalny limit kredytowy to 3000 zł dla kart Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa oraz 5000 zł dla kart Millennium MasterCard Gold oraz Millennium Visa Gold.

Krok 2
Krok 2

W każdym z trzech okresów:

  • do 30 września 2019,
  • od 1 do 31 października 2019 r. oraz
  • od 1 do 30 listopada 2019 r.

wykonaj przy użyciu karty transakcje bezgotówkowe (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 200 zł. Nie zostaną uwzględnione transakcje zwrócone, odrzucone i nieautoryzowane. Pamiętaj, by nie rezygnować z karty przynajmniej do momentu wypłaty premii.

Nagroda
Nagroda

Premia 200 zł (w całości zwolniona z opodatkowania) wpłynie na rachunek karty najpóźniej do 31 grudnia 2019 r.

Drukuj

Którą kartę wybrać w promocji?

W promocji możesz wnioskować o jedną z 5 kart kredytowych. My polecamy szczególnie karty Millennium Alfa i Impresja.

Dzięki promocji karty będą dla Ciebie darmowe przez pierwszy rok, o ile oczywiście w każdym z 12 miesięcy wykonasz przynajmniej jedną transakcję (dotyczy to miesięcznej opłaty za korzystanie).

A jak będą wyglądały opłaty po upływie roku? Jakie są pozostałe parametry produktu? Sprawdź:

Tradycja podtrzymana

Bank Millennium podtrzymuje tradycję organizowania comiesięcznych promocji kart kredytowych. Obstawiamy, że obecna edycja potrwa znacznie krócej niż lipcowa. Powód? Pula promocyjnych wniosków to tym razem nie 3000, a tylko 2000. W dodatku – to akurat ogromny plus – znacznie uproszczono warunek aktywności. Ostatnio trzeba było co miesiąc wykonywać transakcje na łączną kwotę min. 350 zł, obecnie wystarczy „natrzaskać” płatności na 200 zł.

Nie mamy wątpliwości, że premia 200 zł (wraz z rocznym zwolnieniem z opłat) jest warta tego niewielkiego wysiłku. Pamiętaj jednak, że karta kredytowa to produkt, z którego należy korzystać z rozwagą. Jeśli nie miałeś z nim wcześniej do czynienia, koniecznie przeczytaj ten tekst. Poznasz dzięki niemu zasady, które pozwolą Ci na użytkowanie „kredytówki” bez ryzyka, że wpadniesz w finansowe tarapaty.

A zatem, do dzieła!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Sierpień z kartą kredytową"

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

Czytaj więcej