150 zł od Agory i 100 zł od mBanku za założenie mBiznes konta Standard

Promocja zakończyła się dnia 31 maja 2018 r.

150 zł od Agory i 100 zł od mBanku za założenie mBiznes konta Standard Żródło obrazka: strona internetowa mBanku

mBank - we wspólnej akcji z Agorą - po raz kolejny proponuje premię dla nowych posiadaczy mBiznes Konta standard. Tym razem po otwarciu rachunku firmowego i spełnieniu bardzo prostych warunków masz szansę na zgarnięcie premii w wysokości 150 zł. Dodatkowo możesz skorzystać z własnej promocji mBanku, dzięki czemu otrzymasz kolejne 100 zł i dwuletnią gwarancję braku opłat za podstawowe usługi bankowe.

Zgarnij 250 zł premii i zwolnienie z podstawowych opłat

Organizatorem promocji „Same korzyści na Bank z mBiznes kontem Standard” oraz fundatorem premii jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, natomiast mBank jest współpartnerem akcji. Dodatkowo możesz jednak skorzystać z równoległej oferty specjalnej, tym razem firmowanej wyłącznie przez mBank: „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II”.

Łącząc obie akcje, możesz zdobyć następujące profity: 150 zł premii od firmy Agora, 100 zł premii od mBanku oraz dwuletnie zwolnienie z opłat za podstawowe usługi bankowe:

 • prowadzenie rachunku i korzystanie z karty,
 • przelewy internetowe w złotych (w dowolnej liczbie),
 • korzystanie z bankomatów (własnych, Planet Cash, Euronetu i BZ WBK),
 • korzystanie z wpłatomatów (własnych i Euronetu).

Jak więc widzisz, lista korzyści jest całkiem spora.

Kto może wziąć udział w akcji?

Z promocji mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy (rozumiani jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą), jak i wspólnicy spółek cywilnych. To jednak nie wszystko - organizator dopuszcza do udziału w akcji również spółki jawne, partnerskie i komandytowe oraz spółki z o.o., a także: fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, publiczne szkoły i przedszkola, niepubliczne przedszkola prowadzone przez os. fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, kościoły i parafie oraz związki wyznaniowe. Jak więc widać, grono potencjalnych uczestników jest bardzo szerokie.

Niestety, oferta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów. W promocji mogą wziąć udział podmioty, które na dzień 2 kwietnia 2018 r. nie posiadały jakiegokolwiek aktywnego rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP. Jeżeli jednak posiadałeś lub posiadasz konto osobiste w mBanku, bez przeszkód możesz skorzystać z najnowszej oferty (dla rachunków indywidualnych identyfikatorem jest nie NIP, a PESEL).

Jak zdobyć 150 zł premii w wspólnej akcji Agory i mBanku?

Aby otrzymać nagrodę, będziesz musiał spełnić łącznie wszystkie wymienione niżej warunki:

 1. Do 31 maja 2018 r. zarejestrować się w aplikacji promocyjnej na , podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu oraz akceptując regulamin akcji.
 2. Potwierdzić swój udział w akcji promocyjnej, klikając w link umieszczony w wiadomości e-mail, którą organizator prześle na podany przez Ciebie adres, a następnie wypełnić i wysłać wniosek o konto mBiznes Standard. Wypełniając wniosek należy wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Dane te pozwolą organizatorowi na weryfikację, czy nowy rachunek rzeczywiście został otwarty.
 3. Zawrzeć z mBankiem umowę o otwarcie mBiznes konta Standard – możesz to uczynić za pośrednictwem kuriera, w placówce banku lub w mKiosku.
 4. W ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku wykonać płatność (lub płatności) do ZUS na kwotę min. 250 zł.
 5. Do dnia 2 sierpnia 2018 roku przekazać organizatorowi prawidłowy numer nowo otwartego mBiznes konta Standard za pośrednictwem . Pamiętaj – wpisanie niepoprawnego numeru pozbawi Cię prawa do premii.

Jak to zwykle bywa w tego typu akcjach, jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną premię, bez względu na liczbę założonych profili w aplikacji i złożonych wniosków o mBiznes konto Standard.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony do 25 lipca 2018 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany podczas rejestracji. Przekazanie premii nastąpi najpóźniej do dnia 10 sierpnia 2018 roku w formie przelewu na aktywny rachunek.

Premia stanowi przychód w rozumieniu ustaw o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych. Oznacza to, że musisz ją samodzielnie rozliczyć z Urzędem Skarbowym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł w ramach równoległej akcji

Jak już wspomnieliśmy, aktualnie trwa własna promocja mBanku, w której możesz dodatkowo zyskać 100 zł premii i gwarancję braku opłat na okres 2 lat za podstawowe usługi bankowe. Także i ta oferta jest oparta na bardzo prostych zasadach - aby zdobyć nagrodę, należy wykonać jeden przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł w ciągu 30 dni od momentu otwarcia mBiznes konta Standard oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą wydaną do rachunku.

Więcej informacji na temat promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II” znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Konto mBiznes Standard to główny rachunek biznesowy w mBanku. W ramach promocji przez dwa lata nie zapłacisz m.in. za prowadzenie rachunku, obsługę karty i przelewy internetowe.

Warto jednak wspomnieć, że po tym okresie standardowa opłata za prowadzenie konta wyniesie 9 zł, jednak w bardzo prosty sposób będziesz mógł jej uniknąć, wykonując jeden przelew do ZUS w miesiącu. Bank pobiera również prowizję (5 zł) za obsługę karty – z kolei tej opłaty unikniesz wykonując płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Dodajmy także, że posiadacze mBiznes konta Standard nie płacą za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronet, Planet Cash oraz BZ WBK, o ile wypłacona kwota to co najmniej 100 zł (przy wyższych kwotach koszt każdej operacji to 1,30 zł), natomiast w przypadku pozostałych bankomatów w Polsce – bank pobiera 3%, min. 5 zł. Z kolei przelew internetowy na rachunek w innym banku to koszt 1,50 zł, zaś zlecony w placówce – 10 zł.

Z pełną analizą konta firmowego w mBanku zapoznasz się tutaj.

Komentarz redakcji

Prowadzisz firmę i szukasz bezpłatnego konta? W takim razie masz teraz świetną okazję, aby wcielić swój plan w życie, a przy okazji zdobyć całkiem niezłą premię. Spełnienie wymogów promocji „Same korzyści na Bank z mBiznes kontem Standard” nie powinno być dla Ciebie żadnym problemem: wystarczy tylko założyć konto i wykonać przelew do ZUS na łączną kwotę 250 zł, aby otrzymać łatwe 150 zł. Dodaj do tego co najmniej jedną transakcję kartą wydaną do rachunku, a łącznie uzyskasz aż 250 zł i przez pełne 24 miesiące będziesz mógł korzystać z konta całkowicie za darmo!

Naszym zdaniem to naprawdę ciekawa oferta - aktualnie jedna z lepszych na rynku.

Z ostatniej chwili

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

 • 15.10.2018 08:06

  Ruszyła 11. edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - 2,7% na 3 miesiące do 200 000 zł.

 • 12.10.2018 18:28

  W prostej promocji ING Banku Śląskiego możesz w prosty sposób zarobić 30 zł. Warunek? Musisz posiadać w banku konto osobiste, podpiąć kartę w Google Pay i wykonać min. 3 płatności mobilne.

 • 11.10.2018 19:56

  Nowi posiadacze konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w wieku 18-26 mogą zyskać 150 zł do wykorzystania w sklepach H&M.

 • 11.10.2018 16:10

  Alior Bank wprowadza kartę wielowalutową dla firm, która daje klientom biznesowym dostęp do aż 23 różnych walut.

 • 11.10.2018 15:55

  Santander Bank Polska proponuje uczniom 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego.

 • 11.10.2018 06:49

  Za wyrobienie karty kredytowej PremierMiles i zabukowanie dowolnego lotu liniami Emirates, Citibank oferuje 300 zł premii w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.