150 zł od Agory i 100 zł od mBanku za założenie mBiznes konta Standard

Promocja zakończyła się dnia 31 maja 2018 r.

150 zł od Agory i 100 zł od mBanku za założenie mBiznes konta Standard Żródło obrazka: strona internetowa mBanku

mBank - we wspólnej akcji z Agorą - po raz kolejny proponuje premię dla nowych posiadaczy mBiznes Konta standard. Tym razem po otwarciu rachunku firmowego i spełnieniu bardzo prostych warunków masz szansę na zgarnięcie premii w wysokości 150 zł. Dodatkowo możesz skorzystać z własnej promocji mBanku, dzięki czemu otrzymasz kolejne 100 zł i dwuletnią gwarancję braku opłat za podstawowe usługi bankowe.

Zgarnij 250 zł premii i zwolnienie z podstawowych opłat

Organizatorem promocji „Same korzyści na Bank z mBiznes kontem Standard” oraz fundatorem premii jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, natomiast mBank jest współpartnerem akcji. Dodatkowo możesz jednak skorzystać z równoległej oferty specjalnej, tym razem firmowanej wyłącznie przez mBank: „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II”.

Łącząc obie akcje, możesz zdobyć następujące profity: 150 zł premii od firmy Agora, 100 zł premii od mBanku oraz dwuletnie zwolnienie z opłat za podstawowe usługi bankowe:

 • prowadzenie rachunku i korzystanie z karty,
 • przelewy internetowe w złotych (w dowolnej liczbie),
 • korzystanie z bankomatów (własnych, Planet Cash, Euronetu i BZ WBK),
 • korzystanie z wpłatomatów (własnych i Euronetu).

Jak więc widzisz, lista korzyści jest całkiem spora.

Kto może wziąć udział w akcji?

Z promocji mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy (rozumiani jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą), jak i wspólnicy spółek cywilnych. To jednak nie wszystko - organizator dopuszcza do udziału w akcji również spółki jawne, partnerskie i komandytowe oraz spółki z o.o., a także: fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, publiczne szkoły i przedszkola, niepubliczne przedszkola prowadzone przez os. fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, kościoły i parafie oraz związki wyznaniowe. Jak więc widać, grono potencjalnych uczestników jest bardzo szerokie.

Niestety, oferta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów. W promocji mogą wziąć udział podmioty, które na dzień 2 kwietnia 2018 r. nie posiadały jakiegokolwiek aktywnego rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP. Jeżeli jednak posiadałeś lub posiadasz konto osobiste w mBanku, bez przeszkód możesz skorzystać z najnowszej oferty (dla rachunków indywidualnych identyfikatorem jest nie NIP, a PESEL).

Jak zdobyć 150 zł premii w wspólnej akcji Agory i mBanku?

Aby otrzymać nagrodę, będziesz musiał spełnić łącznie wszystkie wymienione niżej warunki:

 1. Do 31 maja 2018 r. zarejestrować się w aplikacji promocyjnej na , podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu oraz akceptując regulamin akcji.
 2. Potwierdzić swój udział w akcji promocyjnej, klikając w link umieszczony w wiadomości e-mail, którą organizator prześle na podany przez Ciebie adres, a następnie wypełnić i wysłać wniosek o konto mBiznes Standard. Wypełniając wniosek należy wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Dane te pozwolą organizatorowi na weryfikację, czy nowy rachunek rzeczywiście został otwarty.
 3. Zawrzeć z mBankiem umowę o otwarcie mBiznes konta Standard – możesz to uczynić za pośrednictwem kuriera, w placówce banku lub w mKiosku.
 4. W ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku wykonać płatność (lub płatności) do ZUS na kwotę min. 250 zł.
 5. Do dnia 2 sierpnia 2018 roku przekazać organizatorowi prawidłowy numer nowo otwartego mBiznes konta Standard za pośrednictwem . Pamiętaj – wpisanie niepoprawnego numeru pozbawi Cię prawa do premii.

Jak to zwykle bywa w tego typu akcjach, jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną premię, bez względu na liczbę założonych profili w aplikacji i złożonych wniosków o mBiznes konto Standard.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony do 25 lipca 2018 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany podczas rejestracji. Przekazanie premii nastąpi najpóźniej do dnia 10 sierpnia 2018 roku w formie przelewu na aktywny rachunek.

Premia stanowi przychód w rozumieniu ustaw o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych. Oznacza to, że musisz ją samodzielnie rozliczyć z Urzędem Skarbowym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł w ramach równoległej akcji

Jak już wspomnieliśmy, aktualnie trwa własna promocja mBanku, w której możesz dodatkowo zyskać 100 zł premii i gwarancję braku opłat na okres 2 lat za podstawowe usługi bankowe. Także i ta oferta jest oparta na bardzo prostych zasadach - aby zdobyć nagrodę, należy wykonać jeden przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł w ciągu 30 dni od momentu otwarcia mBiznes konta Standard oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą wydaną do rachunku.

Więcej informacji na temat promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II” znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Konto mBiznes Standard to główny rachunek biznesowy w mBanku. W ramach promocji przez dwa lata nie zapłacisz m.in. za prowadzenie rachunku, obsługę karty i przelewy internetowe.

Warto jednak wspomnieć, że po tym okresie standardowa opłata za prowadzenie konta wyniesie 9 zł, jednak w bardzo prosty sposób będziesz mógł jej uniknąć, wykonując jeden przelew do ZUS w miesiącu. Bank pobiera również prowizję (5 zł) za obsługę karty – z kolei tej opłaty unikniesz wykonując płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Dodajmy także, że posiadacze mBiznes konta Standard nie płacą za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronet, Planet Cash oraz BZ WBK, o ile wypłacona kwota to co najmniej 100 zł (przy wyższych kwotach koszt każdej operacji to 1,30 zł), natomiast w przypadku pozostałych bankomatów w Polsce – bank pobiera 3%, min. 5 zł. Z kolei przelew internetowy na rachunek w innym banku to koszt 1,50 zł, zaś zlecony w placówce – 10 zł.

Z pełną analizą konta firmowego w mBanku zapoznasz się tutaj.

Komentarz redakcji

Prowadzisz firmę i szukasz bezpłatnego konta? W takim razie masz teraz świetną okazję, aby wcielić swój plan w życie, a przy okazji zdobyć całkiem niezłą premię. Spełnienie wymogów promocji „Same korzyści na Bank z mBiznes kontem Standard” nie powinno być dla Ciebie żadnym problemem: wystarczy tylko założyć konto i wykonać przelew do ZUS na łączną kwotę 250 zł, aby otrzymać łatwe 150 zł. Dodaj do tego co najmniej jedną transakcję kartą wydaną do rachunku, a łącznie uzyskasz aż 250 zł i przez pełne 24 miesiące będziesz mógł korzystać z konta całkowicie za darmo!

Naszym zdaniem to naprawdę ciekawa oferta - aktualnie jedna z lepszych na rynku.

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.