Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 45 zł za zakupy internetowe dla użytkowników Twisto.

Banalnie proste 10 zł dla obecnych użytkowników Twisto (a dla nowych... 100 zł premii!)

Banalnie proste 10 zł dla obecnych użytkowników Twisto (a dla nowych... 100 zł premii!)

Szybka promocja potrwa jedynie do 15 lutego 2021 r. Na szczęście Twisto nie zastosowało limitu nagrodzonych uczestników. Sprawa jest więc prosta – jeśli do poniedziałku (15.02) włącznie choć raz zapłacisz kartą Twisto na stacji benzynowej, otrzymasz 10 zł premii, które później będziesz mógł wykorzystać na pokrycie należności.

Promocja dla obecnych posiadaczy kart Twisto

Z oferty skorzystają obecni użytkownicy Twisto, co jest jednoznaczne ze spełnieniem standardowych warunków dotyczących pełnoletności i pełnej zdolności do czynności prawnych.

Co więcej, premiowane są wyłącznie płatności wykonane przy użyciu fizycznej karty, a ta jest dostępna wyłącznie w przypadku użytkowników płatnego planu Space.

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług fintechu, możesz to zmienić, otwierając konto w promocji ze znacznie wyższą – 100-złotową – premią:

Wystarczy jedna płatność na stacji!

Wróćmy jednak do oferty dla obecnych klientów. Oto wymagane działania:

Krok 1
Krok 1

Do 15 lutego 2021 r. wykonaj przy użyciu fizycznej karty Twisto przynajmniej jedną płatność na stacji benzynowej.

Informacja
Informacja

Regulamin nie mówi, że musi to być koniecznie płatność za paliwo, możesz więc dokonać zakupu dowolnego produktu / usługi z oferty stacji.

Nagroda
Nagroda

Twisto przyzna Ci 10 zł w formie punktów – jak informuje fintech, będziesz mógł je wykorzystać na spłatę należności do końca czerwca 2021 r.

Promocyjna płatność może zostać wykonana wyłącznie na stacji zlokalizowanej na terytorium Polski. Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Proste warunki, łatwa premia

Trudno sobie wyobrazić krótszy harmonogram działań i mniej skomplikowane warunki uzyskania bonusu; dlatego, choć jego wysokość nie robi może piorunującego wrażenia, warto docenić ten gest jako ukłon w stronę obecnych klientów, który na rynku usług finansowych jest prawdziwą rzadkością.

Dbałość o obecnych użytkowników może być też solidnym argumentem dla tych, którzy dopiero zastanawiają się nad otwarciem konta Twisto. Ci mają aktualnie okazję zgarnąć rekordowe 100 zł. Wystarczy złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Ruszaj w trasę z Twisto"

O instytucji

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.