Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: Rusz po 200 zł premii pieniężnej z Kontem 360° od Banku Millennium

HIT: Rusz po 200 zł premii pieniężnej z Kontem 360° od Banku Millennium
Źródło: strona Banku Millennium

To kolejna już odsłona popularnej promocji Konta 360° w Banku Millennium. Tym razem akcja trwa do 25 września 2019 r. lub do wyczerpania limitu 9000 otwartych rachunków.

Organizatorem akcji jest Bank Millennium i to jemu przekazujemy nasze dane osobowe.

200 zł w gotówce od Banku Millennium

Nagrodą w promocji jest 200 zł w formie przelewu na konto otworzone w ramach promocji. Czyli tak, jak najbardziej wszyscy lubimy.

Szeroka definicja nowego klienta

Każda kolejna akcja specjalna Konta 360° wzbudza zainteresowanie Łowców okazji, a to za sprawą braku okresu karencji. Podobnie jest i tym razem, jednak nie ma róży bez kolców, ponieważ Bank Millennium rygorystycznie podchodzi do definicji nowego klienta.

W świetle regulaminu jest to osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji - 21 sierpnia 2019 r. - nie posiadała w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu ani obecnie nie jest zarejestrowana w banku jako wnioskodawca któregokolwiek produktu. Wykluczenie dotyczy także współposiadaczy rachunków, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów, a także użytkowników kart przedpłaconych.

Uwaga: w promocji nie mogą wziąć udziału byli klienci Banku Millennium, którzy wcześniej założyli Konto 360° lub Konto 360° Student w ramach akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej.

Proste warunki to połowa sukcesu

Promocje Konta 360° mają to do siebie, że warunki aktywności są wyjątkowo przystępne - sprawdź sam:

Krok 1
Krok 1

Do 25 września 2019 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student przez specjalną stronę promocji.

Pamiętaj o wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez bank i podmioty z nim współpracujące.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej 30 września 2019 r. podpisz umowę o konto i kartę debetową.

Krok 3
Krok 3

Do końca września 2019 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Krok 4
Krok 4

W październiku, listopadzie i grudniu 2019 r.:

  • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł,
  • wykonaj min. jedną płatność kartą debetową lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Premia 200 zł zostanie przekazana na Twój rachunek do 31 stycznia 2020 r.

Do tego dnia nie możesz zamknąć konta ani odwołać zgód marketingowych.

Uwaga: choć standardowo dla Konta 360° Student nie trzeba zapewniać wpływów na rachunek, to w ramach promocji musisz spełnić ten warunek, aby otrzymać premię!

Ważne wskazówki od redakcji

W każdej promocji bankowej warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów, aby uniknąć niespodzianek i otrzymać gwarantowaną premię na swoje konto. Tak jest i w tym przypadku.

1. Proces zakładania konta

Jest to promocja internetowa, zatem pierwszym krokiem jest wypełnieniu wniosku na dedykowanej stronie promocji. Wnioski złożone w inny sposób nie będą uwzględniane.

Wypełniając formularz znajdziesz sekcję "Oświadczenia", w której bank informuje o zgodach na marketing i udział w promocji. Pamiętaj, aby zaznaczyć je wszystkie. To bardzo ważne, dlatego poniżej prezentujemy zrzut ekranu obrazujący, jak to powinno wyglądać:

Kliknij, aby powiększyć

Po wypełnieniu wniosku, umowę możesz następnie podpisać w wybranym przez siebie oddziale Banku Millennium lub za pośrednictwem kuriera.

2. Wpływy na konto

Bank wymaga w regulaminie promocji, aby w każdym z trzech miesięcy (październik, listopad, grudzień) suma wpływów na Twoje konta wyniosła co najmniej 1000 zł. Wykluczone są przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi w Banku Millennium. Co to oznacza?

Po pierwsze, w danym miesiącu, możesz zapewnić jeden lub kilka wpływów (np. 1000 zł, dwa razy po 500 zł). Po drugie, nie muszą to był wpływy z tytułu wynagrodzenia. Najprościej spełnić ten warunek zapewniając wpływy ze swojego konta w innym banku (warto ustanowić zlecenie stałe, aby nie musieć o tym pamiętać w kolejnych miesiącach). Możesz także wpłacić gotówkę we wpłatomacie. Jak Ci wygodnie.

3. Płatności kartą lub Blikiem

Jednym z wymogów promocji jest zapewnienie w każdym ze wspomnianych miesięcy przynajmniej jednej płatności kartą debetową lub Blikiem. Bank nie uwzględni przy tym:

transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii

Najłatwiejszą metodą na spełnienie tego warunku jest wykonanie na początku danego miesiąca płatności np. za bilet komunikacji miejskiej lub drobne zakupy w sklepie spożywczym. Można także wykonać płatność internetową kartą za cykliczną usługę (np. Spotify).

4. Aktywacja aplikacji mobilnej

Tutaj nie mamy dla Ciebie dodatkowych rad. Ważne, żebyś po prostu o tym pamiętał(a) i aktywował(a) aplikację do końca września. A warto, bo apka Banku Millennium należy do ścisłej czołówki. My sami często kupujemy przez nią bilety komunikacji miejskiej ;)

Co warto wiedzieć o Koncie 360° w Banku Millennium?

Konto 360° to niewątpliwie jeden z najlepszych rachunków na rynku. Chociaż bank może pobrać opłaty za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej, to spełniając warunki promocji, unikniesz jednocześnie kosztów korzystania z konta, karty i bankomatów.

Jeśli nie skończyłeś 26 roku życia, to masz jeszcze łatwiej. W promocji możesz bowiem założyć wersję studencką Konta 360° - tu warunki poza okresem promocji są łagodniejsze, ponieważ nie trzeba zapewniać wpływów na rachunek.

Oba rachunki (standard i student) wyróżniają się świetną aplikacją mobilną oraz korzystną ofertą oszczędnościową. Zyskać możesz 2,7% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit oraz 2,5% do 10 000 zł na Lokacie Mobilnej.

Dodatkowe 300 zł dla osób prowadzących własną firmę

Teraz kilka słów do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Po założeniu Konta 360° i uzyskaniu dostępu do bankowości elektronicznej możesz założyć dla swojej firmy Konto Mój Biznes w ramach promocji i zyskać dodatkowo nawet 300 zł premii - szczegóły znajdziesz w tym tekście.

Powrót sprawdzonej oferty

Cieszy nas, że Bank Millennium ponownie postanowił powalczyć o klientów i uruchomił akcję promocyjną Konta 360° i Konta 360° Student. 200 zł to obecnie całkiem niezła premia, a do tego warunki samej promocji nie różnią się od wymagań, które umożliwiają zwolnienie z podstawowych opłat za rachunek. To ułatwienie zasługuje na dodatkowe podkreślenie.

Dodajmy jeszcze, że Konto 360° daje dostęp do solidnej oferty oszczędnościowej. Do tego dochodzi świetna bankowość internetowa i mobilna, zatem zakładając rachunek w promocji, zyskujemy nie tylko premię, ale i nowoczesne konto osobiste. Warto skorzystać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Rusz po 200 zł"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.