Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 18 000 punktów (225 zł) w programie Bezcenne Chwile w "szkolnej" promocji dla posiadaczy kart Citibanku

Nawet 18 000 punktów (225 zł) w programie Bezcenne Chwile w "szkolnej" promocji dla posiadaczy kart Citibanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja „Rozwijaj swoje pasje w szkole” dotycząca kart Mastercard Citibanku potrwa do 30 września 2022 r., ale z ważnym zastrzeżeniem, że organizator rozda "tylko" 8920 nagród po 5000 punktów każda.

Równolegle trwa akcja "8000 punktów na start" dla posiadacz kart Mastercard wydanych przez wszystkie banki uczestniczące w Bezcennych Chwilach. Jej zakończenie przewidziano na 9 października 2022 r., chyba, że wcześniej wyczerpie się pula nagród.

2 x 5000 punktów + 8000 punktów

Premią za promocyjną transakcję są bowiem punkty właśnie w takiej wysokości. Każdy uczestnik może jednak podwoić swoją zdobycz, gdyż Mastercard nagrodzi maksymalnie dwie płatności, które spełniają warunki akcji. W sumie możemy zatem zdobyć aż 10 000 punktów wymiennych na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Czy to dużo? Wydaje się, że tak. Dla porównania, voucher o wartości 50 zł do popularnego sklepu z elektroniką otrzymamy aktualnie już za 4000 punktów. Można więc powiedzieć, że 10 000 punktów to równowartość ok. 125 zł, a dodając do nich 8000 punktów z drugiej akcji, otrzymamy bonus w wysokości 225 zł!

Szczegóły promocji "8000 punktów na start" opisaliśmy w osobnym tekście. Możesz w niej wziąć udział, jeśli nie nigdy nie miałeś zarejestrowanej w Bezcennych Chwilach karty wydanej przez Citibank.

Promocja dla posiadaczy kart Citibanku

Do tego, by mieć prawo ubiegania się o nagrodę, wystarczy ukończone 18 lat i posiadanie karty Mastercard wydanej przez Citibank. Rzecz jasna, jeśli jeszcze nie jest ona zarejestrowana w programie, musisz to nadrobić przed spełnianiem warunków promocji.

Nie jesteś jeszcze klientem Citi? Nic straconego. Możesz otworzyć np. darmowe CitiKonto, a po otrzymaniu karty szybko przystąpić do zgarniania punktów Bezcenne Chwile. Jakby tego było mało, to z kontem osobistym wiąże się inna, niezwykle atrakcyjna oferta promocyjna:

Prosta droga do premii

Przejdźmy do harmonogramu niezbędnych działań:

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie posiadasz jeszcze karty Citibanku, możesz otworzyć konto osobiste w promocji na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

Do 30 września 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) zarejestruj swoją kartę debetową lub kredytową Citibanku w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić na tej stronie.

Jeśli Twoja karta jest już zarejestrowana, pomijasz ten krok.

Krok 3
Krok 3

W tym samym terminie wykonaj przynajmniej jedną (a najlepiej dwie, jeśli chcesz podwoić swój zysk z promocji) transakcję o wartości min. 100 zł u jednego z partnerów programu:

  • Empik / empik.com
  • SMYK / smyk.com
  • RTV EURO AGD / euro.com.pl
  • Intersport / intersport.pl

Ważne! Druga z promocyjnych płatności musi zostać wykonana w innej sieci sklepów niż pierwsza.

Informacja
Informacja

Spełnienie powyższego wymogu zagwarantuje Ci też 8000 punktów w akcji dla wszystkich uczestników Bezcennych Chwil, gdyż jej regulamin wymagana wykonania transakcji na łączną kwotę min. 50 zł w ciągu 30 dni od daty zarejestrowania "plastiku" w programie.

Nagroda
Nagroda

Twój rachunek programu Bezcenne Chwile zostanie zasilony 10 000 punktami w terminie do 31 dni od momentu wykonania premiowanej transakcji, natomiast dodatkowe 8000 punktów otrzymasz w ciągu 45 dni roboczych od momentu spełnienia wymagań regulaminu.

Pamiętaj, by zdobyte punkty wymienić na nagrody w ciągu 2 miesięcy od dnia ich otrzymania – po tym czasie stracą one ważność!

Program Bezcenne Chwile

Choć w tej promocji liczą się wyłącznie karty Citi, to do programu lojalnościowego Bezcenne Chwile od Mastercarda możesz dodawać karty wydane przez różne banki. Idea jest prosta – wykonujesz płatności i zbierasz punkty, które później wymieniasz na nagrody z katalogu.

Płatności przybliżają Cię do realizacji celu, który sam wybierasz. Postępy w jego realizacji (wyrażone w procentach) możesz śledzić na bieżąco po zalogowaniu się na swój profil w programie.

Prosta premia za zakupy

Warto zwrócić uwagę, że choć pretekstem do startu promocji jest zbliżający się rok szkolny, to skorzystać z niej może każdy pełnoletni posiadacz karty Citibanku – niezależnie od tego, czy ma dziecko w wieku szkolnym, czy nie. Sama akcja jest niezwykle prosta, a spełnienie warunków nie powinno nikomu sprawić problemów. W ofercie wskazanych sieci (a także w ich sklepach internetowych) bez trudu znajdziesz coś, co Ci się przyda 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Rozwijaj swoje pasje w szkole"
  2. Regulamin promocji "8000 punktów na start"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.