Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Aż 500 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.
Aż 500 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Poszukujesz konta firmowego, które pozwala w łatwy sposób zyskać konkretną premię? W promocji dla firm Banku Millennium możesz zdobyć nawet 500 zł. Warunkiem otrzymania nagrody jest otwarcie Konta Mój Biznes oraz wywiązanie się z kilku prostych zadań. Niestety, premia trafi jedynie do pierwszych 3 tys. osób, które otworzą firmowy rachunek.

W najnowszej promocji „Rozkręć firmę z 500 zł” Bank Millennium oferuje dwie oddzielne premie (300 + 200 zł). Pierwszą z nich otrzymasz za otwarcie firmowego konta i umiarkowanie aktywne korzystanie z rachunku, drugą – za podpisanie umowy o najem terminala i przyjęcie na nim płatności na kwotę min. 1000 zł. Od Ciebie zależy, czy skorzystasz z obu okazji, czy ograniczysz się jedynie do tej pierwszej. Oferta jest dostępna do 29 lutego 2020 r., ale pula nagród jest ograniczona.

Warunki uczestnictwa – długa lista wykluczeń

Zanim jednak podejmiesz decyzję o udziale w promocji, sprawdź, czy w ogóle możesz do niej przystąpić. Bo choć wymogi związane ze zdobyciem premii są naprawdę proste, o tyle warunki uczestnictwa – niekoniecznie.

I tak - najnowsza oferta przeznaczona jest jedynie dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG. Po drugie - mogą być to tylko przedsiębiorcy, którzy nigdy nie korzystali, ani aktualnie nie korzystają, z jakichkolwiek firmowych produktów banku, a także nie byli lub nie są stroną umowy o produkty oferowane przez spółki grupy Banku Millennium: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium TFI.

Słowem, bank wyklucza z udziału w akcji podmioty działające w formie spółki oraz te osoby, które posiadały lub posiadają w Banku Millennium konto biznesowe lub jakikolwiek inny produkt przeznaczony dla przedsiębiorców.

Niestety, nie jest to jedyne obostrzenie. Najnowsza oferta jest niedostępna również dla tych osób, które w ramach akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej otworzyły w banku konta osobiste (Konto 360° lub Konto 360° Student), a następnie odstąpiły, rozwiązały lub wypowiedziały umowę rachunku. Tak więc jeśli w przeszłości skorzystałeś z promocyjnej oferty, którą bank przygotował dla klientów indywidualnych, a następnie z jakichś powodów zamknąłeś swoje konto osobiste - to najnowsza oferta firmowa Millennium jest dla Ciebie niedostępna.

Na zakończenie trzeba wspomnieć o jeszcze jednym – dość zaskakującym - warunku ograniczającym grono osób ubiegających się o premię. Jeśli zamierzasz wziąć udział w najnowszej firmowej promocji, musisz posiadać w Banku Millennium dowolny produkt dla... klientów indywidualnych. Z regulaminu wynika bowiem, że wniosek o rachunek firmowy w promocji będziesz mógł złożyć wyłącznie przez bankowość internetową Millenet. Jeśli zrobisz to w inny sposób, stracisz status uczestnika akcji i tym samym pożegnasz się z nagrodą.

Jak zdobyć nawet 500 zł?

Choć zasady uczestnictwa mogą przyprawić o ból głowy, to zdania, które musisz spełnić, by otrzymać premię, trudno uznać za trudne czy wymagające. Aby otrzymać od banku bonus w wysokości 500 zł, powinieneś wykonać następujące czynności:

Drukuj

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Może się zdarzyć, że w jednym miesiącu nie uda Ci się spełnić warunków akcji. Na szczęście, bank nie wykluczy Cię wówczas z promocji i wciąż będziesz miał szansę na kolejne bonusy. Oczywiście, w takim przypadku Twoja premia będzie odpowiednio niższa. Pamiętaj też, by nie zamykać rachunku do momentu wypłaty nagrody, bo wtedy stracisz wszystkie bonusy!

I jeszcze jeden drobny szczegół - premia stanowi przychód z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Co za tym idzie, musisz się z niej rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym.

Oferta Banku Millennium – garść przydatnych informacji

Przedmiotem opisywanej oferty jest Konto Mój Biznes, ale żeby je założyć trzeba być klientem indywidualnym, czyli posiadać Konto 360°. Przyjrzyjmy się więc bliżej obu rachunkom.

Konto Mój Biznes

Konto Mój Biznes dedykowane jest przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólnikom spółek cywilnych. Prowadzenie rachunku staje się bezpłatne po spełnieniu jednego z dwóch prostych warunków (wystarczy wykonać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł, aby bank zrezygnował z 15-złotowej opłaty miesięcznej). Przedsiębiorcy działający krócej niż rok korzystają z bezwarunkowego zwolnienia z prowizji przez okres 12 miesięcy.

Z kolei obsługa karty debetowej Visa Mój Biznes jest darmowa pod warunkiem dokonania co miesiąc transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł. W przeciwnym wypadku bank pobiera opłatę miesięczną w wysokości 7 zł. Pozostałe parametry rachunku przedstawiają się następująco:

Konto 360°

Konto 360° posiada naprawdę wiele atutów, np. jedną z lepszych na rynku ofert oszczędnościowych czy interesujący program poleceń. Do tego objęte jest często promocjami, w których możesz zarobić bonus "na start". Tak więc na spokojnie zapoznaj się z naszą analizą rachunku dla klientów indywidualnych, a dopiero potem podejmij ostateczną decyzję.

Zdaniem redakcji

Nie da się ukryć, że 500 zł stanowi całkiem konkretny zastrzyk finansowy, zwłaszcza dla małych firm, które dopiero startują na rynku i muszą się liczyć z wieloma wydatkami. Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla sprzedawców detalicznych, którzy planują instalację terminala, jednak pozostali przedsiębiorcy też nie mogą narzekać. Za spełnienie w sumie prostych warunków (przelewy do ZUS i wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł) bank nagrodzi ich premią w wysokości 300 zł.

Niestety, ta naprawdę ciekawa oferta posiada mały mankament. Wniosek o rachunek można złożyć wyłącznie w Millenecie, to zaś oznacza, że najpierw należy otworzyć konto osobiste, a dopiero potem wziąć udział w promocji dla klientów firmowych. Nie wszystkim potencjalnym uczestnikom może się spodobać konieczność posiadania w Banku Millennium aż dwóch rachunków.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Rozkręć firmę z 500 zł”

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.). Misją banku jest ciągły rozwój i umacnianie swojej pozycji na rynku poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług każdej grupie klientów (osobom fizycznym, małym i dużym firmom) oraz oraz stały wzrost wartości dla akcjonariuszy. Obecne motto banku to „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej

Komentarze