Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Kredyt gotówkowy Równoratka w Santander Consumer Banku

Kredyt gotówkowy Równoratka w Santander Consumer Banku
Źródło: strona Santander Consumer Banku
Santander Consumer Bank - Równoratka
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

Równoratka Santander Consumer Banku to kredyt ze stałymi ratami – klient płaci dokładnie tyle, ile ustalił przed zaciągnięciem zobowiązania. Czy to produkt, którego szukasz? Przyjrzyjmy się szczegółom oferty.

Pełna analiza Równoratki Santander Consumer Banku


Kredyt gotówkowy Równoratka – koszty

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry oferty. Zwróć uwagę na przyjęte do wyliczeń założenia (kwota kredytu: 15 000 zł, okres spłaty: 42 miesiące):

Należy pamiętać, że dokładna wysokość raty oraz całkowita kwota do spłaty zależne są od indywidualnych parametrów kredytu.

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać Równoratkę?

Chcąc uzyskać Równoratkę, wnioskodawca powinien spełnić określone przez bank kryteria. Z oferty mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, których na dzień zawarcia umowy o kredyt nie łączyła z Santander Consumer Bankiem, Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A. żadna umowa kredytowa lub łączyła wyłącznie umowa kredytu ratalnego.

Niezbędnym warunkiem uzyskania kredytu jest posiadanie zdolności kredytowej, która potwierdzi, że jesteś w stanie bezproblemowo spłacać zobowiązanie. Do jej wyliczenia kredytodawca weźmie pod uwagę m.in. źródło i wysokość dochodu, posiadane zobowiązania czy koszty utrzymania. Kluczowe znaczenie ma również historia kredytowa – bank sprawdzi, jak wywiązywałeś się z dotychczasowych zobowiązań. Pamiętaj, że do uzyskania kredytu niezbędne jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej.

Jak wziąć kredyt gotówkowy Równoratka?

Jeżeli zdecydowałeś się na Równoratkę wystarczy, że wejdziesz na stronę banku i wypełnisz krótki formularz wpisując takie dane jak: kwota kredytu, imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz adres e-mail. Po jego przesłaniu skontaktuje się z Tobą konsultant i przeprowadzi Cię przez dalszy proces kredytowy. Umowę kredytową możesz zawrzeć nawet podczas jednej rozmowy.

O kredyt możesz wnioskować także w oddziale Santander Consumer Banku lub dzwoniąc na infolinię.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredyt zostanie uruchomiony w dniu zawarcia umowy. Środki zostaną przekazane zgodnie z Twoją dyspozycją – przelewem, przekazem pocztowym lub w oddziale.

Kredyt gotówkowy Równoratka – wymagane dokumenty

Do wypełnienia wniosku o Równoratkę potrzebny będzie dokument tożsamości oraz informacje o zarobkach. Bank zaznacza, że w uzasadnionych przypadkach poprosi o przedstawienie dokumentów potwierdzających dochód. Rodzaje wymaganych dokumentów różnią się ze względu na źródło uzyskiwanego dochodu – możesz się z nimi zapoznać na stronie banku.

Przydatne dokumenty

  1. Tabela Opłat

O banku

Santander Consumer Bank to instytucja specjalizująca w obszarze consumer finance, czyli kredytów dla klientów indywidualnych. Pod obecną nazwą bank działa w Polsce od 2006 r., natomiast w 2011 r. połączył się z AIG Bank Polska. Santander Consumer Polska należy do hiszpańskiej Grupy Santander, której częścią jest również Santader Bank Polska (dawne BZ WBK).

Pytania i odpowiedzi: