Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Pekao lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 3% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym.

50 zł premii za otwarcie Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz 3% na rachunku Mój Skarb w Pekao

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

50 zł premii za otwarcie Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz 3% na rachunku Mój Skarb w Pekao
Źródło: strona promocji

Bank Pekao zachęca do złożenia wniosków o świadczenia w ramach programów Rodzina 500+ i Dobry Start za pośrednictwem swojej bankowości elektronicznej. Nie poprzestaje przy tym na słowach, ale oferuje 50 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz 3% w skali roku przez 6 miesięcy na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb.

Rozszerzenie programu Rodzina 500+ także na pierwsze dziecko i związana z tym konieczność złożenia wniosku o wypłatę świadczenia to doskonały pretekst dla banków do przypomnienia o swojej ofercie dla dzieci i młodzieży. Bank Pekao motywuje rodziców do otwarcia rachunków dla swoich pociech premią pieniężną (50 zł) i podwyższonym oprocentowaniem (3% w skali roku przez 6 miesięcy dla kwot do 3000 zł). Przygotował też bonus (100 zł) dla tych, którzy nie są jeszcze jego klientami.

Zacznijmy od podstawowych informacji.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 r. lub do osiągnięcia liczby 20 000 uczestników. Informacja o wyczerpaniu puli nagród dostępna będzie w oddziałach banku.

Kto może otrzymać bonusy?

Uczestnikiem opisywanej akcji może być osoba fizyczna zamieszkała w Polsce, mająca polskie obywatelstwo oraz ukończone 9 lat, ale nie ukończone 18 lat, w imieniu której umowę Konta Przekorzystnego dla Młodych podpisze jej przedstawiciel ustawowy (np. rodzic, opiekun prawny) posiadający konto osobiste w Pekao.

Ważne, by niepełnoletni nie posiadał w tym banku w dniu rozpoczęcia promocji (1 lipca 2019 r.) innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PLN.

Jak zasłużyć na nagrodę?

Rachunek dla dziecka w ramach tej promocji możesz założyć tylko w oddziałach Pekao. Nie otrzymasz bonusów, gdybyś zrobił to w agencji lub placówce partnerskiej banku. Przebieg promocji sprowadza się do 2 kroków:

Drukuj

Nie jesteś klientem Pekao? – nic straconego!

Fakt, że nie jesteś jeszcze klientem Banku Pekao, to w tym przypadku w zasadzie Twój atut. Możesz bowiem na początek otworzyć „dorosłe” Konto Przekorzystne i wykazując się niewielką aktywnością, zgarnąć 100 zł. Korzystając już z usług Pekao, śmiało możesz przystąpić do działania w ramach opisywanej akcji i zdobyć bonusy dla dziecka.

Oferta Banku Pekao

Skoro wiesz już, za co możesz zdobyć nagrody i kiedy je otrzymasz, pora napisać kilka słów o ofercie Pekao.

Konto Przekorzystne

„Dorosła” wersja tego rachunku jest bardzo „przyjazna” dla jego posiadacza. Co prawda konto i karta standardowo są płatne (odpowiednio) 6 i 3 zł, ale warunki uniknięcia opłat są proste i na dodatek jednakowe w obu przypadkach.

Konto Przekorzystne dla Młodych

„Młodzieżowa” wersja Konta Przekorzystnego dostępna jest dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż. Podstawowa różnica między oboma typami rachunku sprowadza się do tego, że wiele usług, w tym konto i karta, są oferowane młodym za darmo bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków.

Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb

Posiadanie rachunku oszczędnościowego Mój Skarb jest możliwe, o ile dziecko, które ukończyło 13 lat, posiada konto osobiste w PLN w Banku Pekao S.A. lub jeśli jego rodzic jest właścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PLN w tym banku.

Miesięczny limit wypłat z konta Mój Skarb jest równy kwocie mieszczącej się w ramach tzw. zwykłego zarządu (obecnie jest to ok. 4800 zł). Wypłaty są możliwe tylko w formie bezgotówkowej (poleceniem przelewu wewnętrznego lub poleceniem przelewu krajowego - bank nie pobiera za nie opłat). Przed ukończeniem 13 roku życia posiadacz rachunku (dziecko) nie może samodzielnie dokonywać wypłat.

Ciekawa oferta, ale…

Naszym zdaniem, nad tą ofertą powinni się bliżej pochylić przede wszystkim obecni klienci Pekao, którzy są zadowoleni z jego usług i chcą dalej współpracować z tym bankiem. Zdobycie 50 zł premii gotówkowej i podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym nie wymaga co prawda wielkiego wysiłku, ale nie powala atrakcyjnością. Zwłaszcza, że 3% w skali roku na rachunku Mój Skarb obowiązuje tylko przez 6 miesięcy i jedynie do 3000 zł.

Jeśli natomiast jesteś nowym klientem, rozważ założenie Konta Przekorzystnego w promocji, gdzie do zgarnięcia jest 100 zł łatwej premii. Jak nie trudno policzyć, łącząc obie akcje możesz zgarnąć 150 zł.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom - VI edycja"

O banku

Pekao SA to jeden z najstarszych polskich banków, który działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. Bank Pekao SA jest drugim co do wielkości aktywów bankiem w naszym kraju. Misja i zasady tej instytucji to budowanie wartości dla klientów, uczestnictwo w społecznościach lokalnych, tworzenie najlepszych miejsc pracy, osiąganie najwyższych standardów i wprowadzanie prostych rozwiązań.

Czytaj więcej

Komentarze