Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

250 zł karnawałowej premii gotówkowej za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

250 zł karnawałowej premii gotówkowej za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, nie zwalnia tempa również na początku 2021 r. roku. Najnowsza akcja nosi nazwę "Razem w karnawale".

Do zdobycia są dwie premie gotówkowe (100 zł i 150 zł) i to tylko za 2 miesiące aktywności! Na dodatek wymagania są naprawdę proste i sprowadzają się do standardowej aktywności na koncie. Można przewidywać, że szybko znajdzie się 3000 chętnych na zgarnięcie premii i akcja zakończy się przed terminem wskazanym w regulaminie, czyli przed 31 stycznia 2021 r.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Tylko 2 miesiące koniecznych działań

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane.

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 31 stycznia 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 14 lutego 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (zrób to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W lutym 2021 r.:

  • zrealizuj przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą.
Krok 5
Krok 5

Do 22 marca 2021 r. z adresu [email protected] otrzymasz gratulacje za zrealizowanie warunków aktywności w lutym.

W wiadomości znajdziesz link, z którego musisz skorzystać do 28 marca 2021 r., by na bezpiecznej stronie internetowej przekazać organizatorowi numer Konta Otwartego na Ciebie, na który ma zostać dokonany przelew.

Nagroda
Nagroda

100 zł premii otrzymasz na nowo otwarty rachunek do 31 marca 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W marcu 2021 r.:

  • wykonaj przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o zdobyciu drugiej nagrody (150 zł) otrzymasz do 26 kwietnia 2021 r., a premia zostanie przekazane na nowo otwarty rachunek do 30 kwietnia 2021 r.

Trzy rodzaje operacji

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką BGŻOptima (obecnie GOoptima). Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Bank uzna transakcje wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych z wykorzystaniem karty, także za pośrednictwem Apple Pay i Google Pay. Wykluczone są za to płatności Blik, PayU, Przelewy24 itd. oraz wykonane w punktach oznaczonych kodami MCC wskazanymi w regulaminie (np. kasyna, zakłady bukmacherskie, przekazy pieniężne).

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Zwróć na to uwagę

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Jeżeli nie wskażesz w terminie numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które ma zostać przekazana Twoja nagroda, otrzymasz ją po indywidualnych ustaleniach z organizatorem. Ostateczny termin na przesłanie danych niezbędnych do wykonania przelewu to 31 stycznia 2022 r.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o bonusie i warunkach jego zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością.

Proste 250 zł do zgarnięcia

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i w sumie aż 250 zł do zgarnięcia. To chyba niezły moment, by pomyśleć o założeniu i przetestowaniu konta w BNP Paribas.

Czynnikiem zachęcającym do udziału w tej promocji jest z pewnością nie tylko fakt, że premia zostanie wypłacona w gotówce, ale także i to, że będzie się to działo sukcesywnie – po każdym miesiącu aktywności otrzymasz część nagrody, czyli kolejno 100 zł i 150 zł. Na pełną pulę nie będziesz musiał długo czekać, bo wystarczy aktywne działanie z rachunku jedynie przez 2 miesiące!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Razem w karnawale"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.