Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Ranking firmowych kont oszczędnościowych – listopad 2022 r.

Aktualizacja 15.11.2022 15:16
RANKING
firmowych kont oszczędnościowych

Aktualny ranking firmowych kont oszczędnościowych – listopad 2022

Założenia, na jakich powstał ranking firmowych kont oszczędnościowych

Nasz ranking rachunków oszczędnościowych dla firm pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę do ulokowania nadwyżek finansowych Twojego przedsiębiorstwa. Oceniliśmy te konta według poniższych kryteriów.

Firmowe rachunki lokacyjne, w porównaniu do ich odpowiedników oferowanych klientom indywidualnym, charakteryzują się wyraźnie niższym oprocentowaniem, jednak to ten element uznaliśmy za najważniejszy przy tworzeniu naszego rankingu firmowych kont oszczędnościowych. Najwyższe pozycje rankingu zajmują rachunki z najbardziej korzystnym oprocentowaniem, natomiast propozycje, w których stawki są nieatrakcyjne, trafiły na dalsze miejsca.

W naszym zestawieniu, obok oprocentowania, uwzględniamy także inne parametry, które wpływają na atrakcyjność konta oszczędnościowego dla firmy. Wskazujemy, jak długo i do jakiej kwoty obowiązuje określona stawka, a także czy wymagane jest posiadanie rachunku bieżącego. W rankingu znajdziesz także wysokość opłat związanych z kontem lokacyjnym – za jego prowadzenie i przelewy – oraz dodatkowe warunki ustalone przez bank. Wszystko razem powinno dać Ci pełny obraz rachunku oszczędnościowego dla Twojej firmy i pomóc w wyborze najlepszej oferty.