My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Ranking firmowych kont oszczędnościowych - Wrzesień 2019

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2019 15:43
Ranking firmowych kont oszczędnościowych - [Data format="Month Year" /]

Aktualny ranking firmowych kont oszczędnościowych – wrzesień 2019

Ranking firmowych kont oszczędnościowych

Przejdź do pełnego rankingu firmowych kont oszczędnościowych
Sprawdź pełną listę firmowych kont oszczędnościowych

Założenia, na jakich powstał ranking

Nasz ranking rachunków oszczędnościowych dla firm pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę do ulokowania nadwyżek finansowych Twojego przedsiębiorstwa. Oceniliśmy te konta według poniższych kryteriów.

Firmowe rachunki lokacyjne, w porównaniu do ich odpowiedników oferowanych klientom indywidualnym, charakteryzują się wyraźnie niższym oprocentowaniem, jednak to ten element uznaliśmy za najważniejszy przy tworzeniu naszego rankingu firmowych kont oszczędnościowych. Najwyższe pozycje rankingu zajmują rachunki z najbardziej korzystnym oprocentowaniem, natomiast propozycje, w których stawki są nieatrakcyjne, trafiły na dalsze miejsca.

W naszym zestawieniu, obok oprocentowania, uwzględniamy także inne parametry, które wpływają na atrakcyjność konta oszczędnościowego dla firmy. Wskazujemy, jak długo i do jakiej kwoty obowiązuje określona stawka, a także czy wymagane jest posiadanie rachunku bieżącego. W rankingu znajdziesz także wysokość opłat związanych z kontem lokacyjnym – za jego prowadzenie i przelewy – oraz dodatkowe warunki ustalone przez bank. Wszystko razem powinno dać Ci pełny obraz rachunku oszczędnościowego dla Twojej firmy i pomóc w wyborze najlepszej oferty.