Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 250 zł w promocji Radosne konto z BNP Paribas

Nawet 250 zł w promocji Radosne konto z BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Spółka Ad Astra, organizator promocji produktów banku BNP Paribas, przygotowała kolejną ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem „Radosne konto”.

Zgodnie z regulaminem ma ona potrwać do 5 lipca 2020 r., ale jest też zapis, że przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o otwarcie promowanego rachunku (po wyczerpaniu puli strona promocji nie będzie aktywna). Ograniczona pula nagród w zderzeniu z prostymi do realizacji warunkami aktywności skłaniają nas do przypuszczeń, że akcja może się zakończyć przed terminem.

Kto ma szansę na nagrodę?

Obowiązuje wciąż ta sama zasada: o bonus mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające polski dowód osobisty, które w dniu składania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas i nie były posiadaczami (także jako współwłaściciel) rachunku osobistego w tym banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Kilka operacji i nagroda będzie Twoja!

Organizator wymaga od uczestników promocji wykonania kilku różnych operacji na rachunku. Od razu uspokajamy – ich realizacja nie sprawi Ci kłopotów.

Krok 1
Krok 1

Do 5 lipca 2020 r. zarejestruj udział w promocji na specjalnej stronie internetowej (przypominamy o ograniczonej puli nagród). Musisz przy tym zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linka, który zobaczysz na ekranie i otrzymasz na podany adres e-mail, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Termin realizacji tych kroków także upływa 5 lipca 2020 r.

Krok 3
Krok 3

Do 19 lipca 2020 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wymienione wyżej produkty. Proces przebiega w systemie Autenti, wykorzystywany jest w nim unikalny kod, który otrzymasz w formie sms-a na podany numer telefonu.

Krok 4
Krok 4

Również do 19 lipca 2020 r. aktywuj kartę debetową dostarczoną Ci przez kuriera.

Krok 5
Krok 5

W lipcu wykonaj:

  • min. 3 transakcje Blikiem;
  • min. 3 przelewy w bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.
Krok 6
Krok 6

Do 20 sierpnia 2020 r. organizator poinformuje Cię z adresu [email protected] o przyznaniu Ci pierwszej nagrody, czyli 100 zł. W wiadomości znajdziesz instrukcję, jak przekazać numer rachunku, na który mają być przelane pieniądze. Musisz go podać do 27 sierpnia 2020 r.

Nagroda
Nagroda

100 zł premii otrzymasz do 31 sierpnia 2020 r.

Krok 7
Krok 7

W sierpniu i we wrześniu zrealizuj kolejne aktywności:

  • wykonaj min. 3 przelewy w bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Do 23 października 2020 r. dostaniesz wiadomość o zdobyciu 150 zł premii, a pieniądze znajdą się na Twoim rachunku do 31 października 2020 r.

Kwestie do wyjaśnienia

Twój wysiłek nie pójdzie na marne, jeśli dobrze zrozumiesz, co konkretnie masz zrobić, co organizator rozumie pod wymaganymi aktywnościami.

Transakcja Blikiem

Musi to być po prostu płatność Blikiem. Zabronione są wypłaty z bankomatów czy przelewy z wykorzystaniem Blika.

Przelew

Dla uniknięcia jakichkolwiek nieporozumień zacytujmy wprost regulamin:

polecenie przelewu środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych

Najprościej spełnić ten warunek, zlecając zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Wpływ

Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy między kontami uczestnika promocji (także tymi, których jest współwłaścicielem) prowadzonymi w BNP Paribas oraz pod marką BGŻOptima, a także z rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi  przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Nie ma więc co kombinować – najprościej jest wykonać jeden przelew na 1000 zł lub kilka dających łącznie tę kwotę, ze swojego konta w innym banku.

To też musisz wiedzieć

We wniosku o konto musisz podać takie same dane, jakie wpisałeś w formularzu rejestracyjnym.

Nagrody otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania wszystkie produkty, które otworzyłeś w ramach tej promocji, będą aktywne.

Twoja premia będzie zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto Otwarte na Ciebie – najważniejsze informacje

Konto otwierane jest i prowadzone za darmo. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wybrania jednej z 3 kart debetowych.

My jesteśmy zwolennikami Karty Otwartej na Dzisiaj. Korzystanie z niej kosztuje 3 zł/miesiąc, ale można uniknąć tej prowizji, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu. W przypadku pozostałych „plastików” opłaty wynoszą 6 lub 10 zł i nie ma możliwości ich ominięcia.

250 zł w zasięgu każdego

Podoba nam się konsekwencja organizatora promocji produktów BNP Paribas – stosunkowo krótka karencja, przejrzyście opisane i co najważniejsze łatwe do wypełnienia warunki, atrakcyjna premia.

Nie ma więc co się dłużej rozpisywać – przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, którą uznasz za słuszną. Pamiętaj o ograniczonej puli nagród. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Radosne konto"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.