Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 300 zł premii moneyback od Credit Agricole za płatności mobilne kartą kredytową

Aldona Derdziak
Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Nawet 300 zł premii moneyback od Credit Agricole za płatności mobilne kartą kredytową
Źródło: strona promocji

Drugą edycję promocji "Radość działa zbliżeniowo" powitaliśmy z nieskrywaną radością. Nowi posiadacze kart kredytowych ponownie mogą zyskać pokaźną premię od Credit Agricole - wystarczy przystąpić do akcji do 10 kwietnia 2020 r.

Nawet 300 zł za płatności mobilne "kredytówką"

Nagrodą w promocji jest 3% moneyback od transakcji kartą kredytową dokonanych przez Google Pay lub Apple Pay. Premia będzie rozliczana w 4 okresach:

  • I okres od 1 marca do 30 czerwca 2020 r.
  • II okres od 1 lipca do 30 września 2020 r.
  • III okres od 1 października do 31 grudnia 2020 r.
  • IV okres od 1 stycznia do 31 marca 2021 r.

Za każdy z tych okresów możesz zyskać maksymalnie 75 zł bonusu, czyli łącznie do zgarnięcia jest 300 zł premii.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja

Jak to w promocjach bywa, także i w tej akcji są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które na 1 marca 2020 r. nie posiadały w Credit Agricole karty kredytowej i w ciągu 2 lat poprzedzających przystąpienie do promocji nie były stroną umowy o "kredytówkę".

Tylko kilka kroków do 300 zł premii

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach. Jak sam zobaczysz, od premii dzieli Cię naprawdę niewiele:

Krok 1
Krok 1

Do 10 kwietnia 2020 r. za pośrednictwem strony banku złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Visa / Mastercard Silver lub Gold.

Krok 2
Krok 2

Zapoznaj się także z regulaminem akcji, zaakceptuj go i podpisz "Potwierdzenie przystąpienia do promocji" (z akcji można skorzystać także w placówkach banku oraz poprzez serwis telefoniczny CA24).

Krok 3
Krok 3

Pobierz aplikację mobilną Google Pay lub Apple Pay i dodaj do niej kartę kredytową od Credit Agricole.

Krok 4
Krok 4

Płać aktywnie otrzymaną kartą kredytową przez Google Pay i Apple Pay w każdym z okresów promocyjnych.

Nagroda
Nagroda

Premię za każdy okres otrzymasz do końca kolejnego miesiąca na rachunek karty kredytowej w formie pomniejszenia istniejącego zadłużenia lub nadpłaty, jeśli saldo jest dodatnie.

Jeśli jeszcze masz wątpliwości co do tych terminów, wyjaśniamy - pierwszą premię otrzymasz do końca lipca 2020 r., kolejne natomiast do końca października 2020 r., stycznia oraz kwietnia 2021 r.

Kilka istotnych informacji

Pamiętaj, że na dzień wypłaty każdej z premii Twoja karta kredytowa musi być aktywna.

Bank nie będzie uwzględniał w promocji transakcji anulowanych i zwróconych - bonus za te transakcje zostanie wycofany z rachunku karty kredytowej.

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?"

Zacznij od konta osobistego

Jeśli do tej pory nie korzystałeś z usług Credit Agricole, zastanów się nad założeniem konta osobistego w tym banku. Obecnie możesz wybierać spośród kilku akcji i zyskać nawet 300 zł za skorzystanie z Konta dla Ciebie, a kolejne premie za polecenie tego rachunku innym:

Karty kredytowe Silver i Gold w Credit Agricole

Zanim przystąpisz do promocji, zapoznaj się z opłatami dotyczącymi kart kredytowych Silver i Gold. Pierwsza z nich jest dostępna już przy dochodzie min. 1400 zł, a za wydanie karty nie poniesiesz opłaty. Co do kosztów miesięcznych, to obsługa "kredytówki" Silver wiąże się z opłatą 7,90 zł, jednak można jej uniknąć, dokonując w danym okresie rozliczeniowym transakcji na min. 700 zł.

Karta kredytowa Visa / Mastercard Gold to już znacznie wyższe opłaty. Wydanie każdej z nich kosztuje aż 200 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18000 zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 200 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Płacisz mobilnie, zyskujesz nagrodę

To dobrze, że Credit Agricole zdecydował się odnowić swoją promocję z moneybackiem dla kart kredytowych. 300 zł premii działa na wyobraźnię i choć można je otrzymać tylko przy płatnościach mobilnych, to nie wydaje się to dużą niedogodnością. Dziś Google Pay i Apple Pay nie są już nowościami na rynku i nikogo nie dziwią płatności telefonem.

Jedyne, do czego mamy zastrzeżenia, to ograniczenie promocji do kart Silver i Gold, które niestety nie należą do tanich (mimo możliwości uniknięcia opłat). Warto jednak wiedzieć, że aby zyskać maksymalną cząstkową premię, w danym okresie należy zapłacić kartą na min. 2500 zł (ok. 833 zł miesięcznie) - w przypadku karty Silver spełni to warunek bezpłatności karty, niestety dla karty Gold będzie to za mało do uniknięcia rocznego kosztu korzystania z "kredytówki".

Jeśli zamierzasz aktywnie płacić kartą kredytową w telefonie, nie trać chwili i skorzystaj z propozycji Credit Agricole, w przeciwnym razie zastanów się nad inną promocją "kredytówek", wciąż jest z czego wybierać :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Radość działa zbliżeniowo II"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.

Więcej o Credit Agricole