Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Rachunek Gotówkowy został wycofany z oferty Alior Banku. Aktualnie, flagowym kontem firmowym w ofercie Aliora jest Rachunek Partner, który opisaliśmy pod tym adresem. Polecamy także zobaczyć nasz ranking kont firmowych, który pomoże Ci wybrać najlepszy rachunek dla Twojej firmy.

Ocena redakcji:

Rachunek Gotówkowy w Alior Banku

„Rachunek gotówkowy” to konto firmowe w Alior Banku, przeznaczone dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Aktualnie jest to jedno z najtańszych kont firmowych na rynku. Rachunek cechuje się brakiem opłat za prowadzenie konta oraz za korzystanie z większości typowych usług bankowych (przelewy, wpłaty i wypłaty środków) zarówno w Polsce jak i za granicą.

W ramach Rachunku gotówkowego klient Alior Banku otrzymuje dostęp do przydatnych produktów towarzyszących. Można do nich zaliczyć m.in. możliwość skorzystania z różnych kart debetowych (wedle potrzeb), rachunków powiązanych (w tym walutowych) oraz darmowego konta oszczędnościowego.

Parametry Rachunku Gotówkowego

Poniżej prezentujemy parametry kosztowe Rachunku Gotówkowego:

Produkty powiązane z Rachunkiem Gotówkowym

W ramach Rachunku Gotówkowego otrzymasz także dostęp do szeregu produktów i usług Alior Banku. Oto niektóre z nich:

  • rachunek lokacyjny – darmowe konto oszczędnościowe. Rachunek przeznaczony jest do lokowania nadwyżek finansowych klienta banku. Oprocentowanie tego rachunku jest zmienne. Aktualnie wynosi ono 1,3% (dla salda do 20 000 zł) i 1,5% (dla salda większego niż 20 000 zł);
  • rachunek pomocniczy – może nim być np. rachunek walutowy do rozliczeń bezgotówkowych (PLN, EUR, USD, CHF, GBP, AUD, CAD, CZK, HUF, JPY, DKK, NOK, SEK, RUB, TRY, RON, LTL, LVL, BGN, ZAR, MXN) oraz rozliczeń gotówkowych (PLN, EUR, USD, CHF, GBP);
Ocena redakcji łącznie:

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej

Komentarze