Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Rachunek Firmowy w Toyota Banku

Rachunek Firmowy w Toyota Banku
Źródło: strona Toyota Banku
Ocena:
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

Rachunek Firmowy w Toyota Banku – podstawowe parametry

Dla każdego klienta banku ważne są opłaty, jakie wiążą się z posiadaniem rachunku. Poniżej przedstawiamy najbardziej istotne koszty, które charakteryzują standardowe konto firmowe w Toyota Banku.

Produkty depozytowe dla firm w Toyota Banku

Dzięki posiadaniu konta firmowego w Toyota Banku możesz również zakładać atrakcyjne depozyty terminowe i lokaty overnight. Oprocentowanie lokat wynosi od 0,9% do 2,1% w zależności od czasu trwania lokaty. Depozyty overnight to lokaty nocne, których oprocentowanie zależy od stawki O/N POLONIA (dostępnej codziennie na stronie internetowej banku oraz drogą telefoniczną). Dla kwot od 50 000 zł do 199 999,99 zł oprocentowanie lokat overnight wynosi 0,35 x aktualnie obowiązująca stawka O/N POLONIA, natomiast już dla środków ponad 500 000 zł wynosi ono 0,6 x stawka O/N POLONIA.

Komentarz redakcji

Rachunek Firmowy w Toyota Banku to konto dla klientów biznesowych o znacznych dochodach. Dość wysokie koszty prowadzenia rachunku sprawiają, że małe firmy, które dopiero rozpoczynają działalność, mogą być zainteresowane kontem firmowym, gdzie większość podstawowych opłat jest niższa. Rachunek Firmowy w Toyota Banku to dobre rozwiązania dla klientów zamożnych, którzy zwracają uwagę na dodatkowe usługi oferowane dla posiadaczy kont firmowych i mogą utrzymywać stosunkowo wysokie saldo rachunku.

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji

O banku

Produkty Toyota Banku kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Misją instytucji jest zapewnienie Perfect Bankingu, czyli usług ukierunkowanych na klienta i jego potrzeby.