Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 15 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku.

10 lub 15 gr rabatu na paliwo na stacjach Circle K dla posiadaczy kart płatniczych Alior Banku

10 lub 15 gr rabatu na paliwo na stacjach Circle K dla posiadaczy kart płatniczych Alior Banku
Źródło: strona Alior Banku

Informujemy nie tylko o promocjach, w których można zgarnąć bonus za sięgnięcie po konkretny produkt bankowy (np. rachunek osobisty/firmowy czy kartę kredytową), ale nieustannie poszukujemy też okazji do zaoszczędzenia mniejszych lub większych kwot podczas zakupów. Alior Bank dostarcza właśnie kolejny pomysł w tym względzie.

Do 30 listopada 2020 r. trwa akcja „Rabat w Circle K Extra Club dla klientów Alior Bank”. W jej ramach, tankując na stacjach podanych w załączniku do regulaminu, możesz zyskać rabat na paliwo:

  • 10 gr/l na paliwa miles® 95, miles® Diesel, SupraGas;
  • 15 gr/l na paliwa milesPLUS® 95, milesPLUS® 98, milesPLUS® Diesel.

Brzmi ciekawie, więc spójrzmy, kto i co musi zrobić, by tankować taniej.

Zacznij od konta osobistego lub firmowego

Jeśli nie współpracujesz dotąd z Alior Bankiem, spieszymy z informacją, że trwają ciekawe akcje, w których można zdobyć premie za założenie w tym banku rachunku osobistego lub firmowego, czy sięgnięcie po inne produkty.

Dla osób indywidualnych czekają następujące propozycje:

Z kolei dla przedsiębiorców bank przygotował takie oferty:

Jakie karty dają prawo do rabatu?

Jest ich bardzo wiele – przede wszystkim każda karta debetowa i kredytowa wydana przez Alior Bank dla klientów indywidualnych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

Ponadto w promocji biorą też udział następujące „plastiki” dla klientów biznesowych: Mastercard Business Debit, Mastercard Business Debetowa, Mastercard Business Travel, Mastercard Cebit Commercial paliwowa, Mastercard Debit Commercial wielowalutowa, Mastercard Corporate chargé, Mastercard Corporate, Mastercard Corporate Executive, Mastercard Corporate Executive chargé oraz Mastercard Business.

Co zrobić, by zapłacić mniej?

Jak się za chwilę przekonasz, zgarnięcie rabatu za paliwo jest banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2020 r. zarejestruj się w programie lojalnościowym Circle K Club Extra. Jeśli już w nim uczestniczysz, to pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 listopada 2020 r. dodaj kartę płatniczą wydaną przez Alior Bank do swojego konta we wspomnianym programie.

Informacja
Informacja

Pierwszy raz będziesz mógł skorzystać z rabatu od godz. 10:00 w dniu następującym po tym, w którym podpiąłeś „plastik” do Circle K Club Extra.

Nagroda
Nagroda

Płać kartą od Alior Banku na stacjach Circle K uczestniczących w promocji i ciesz się rabatem w wysokości 10 lub 15 gr. Zniżka zostanie naliczona przy dokonywaniu płatności, pod warunkiem, że zrealizujesz ją w kasach obsługowych.

Pamiętaj, że:

  • rabat naliczany jest za każdy pełny litr paliwa. Zatankowanie 20,6 l miles® 95 oznacza, że zyskasz 2 zł, gdyż 20 l x 10 gr = 2 zł;
  • zniżka w ramach tej akcji nie łączy się z innymi promocjami na stacjach paliw;
  • podczas jednego tankowania możesz otrzymać rabat maksymalnie za 100 litrów paliwa;
  • korzystając ze zniżki, nie możesz uregulować należności Kartą Flotową (Routex, UTA, DKV), Kartą Circle K Prepaid oraz bonem wartościowym Circle K.

Ciekawostka dotycząca płatności

Podczas płatności zbliżeniowej kartę należy zbliżyć do terminala płatniczego dwa razy; raz, aby system zidentyfikował ją jako uczestniczącą w programie lojalnościowym i skalkulował rabat, a drugi raz – w celu rozpoczęcia płatności.

Transakcja związana z włożeniem karty do terminala odbywa się w jednym kroku.

Każdy rabat mile widziany

Podoba nam się pomysł uzyskania rabatu za dokonanie płatności kartą Alior Banku i nie przeszkadza nam konieczność zarejestrowania się do programu lojalnościowego Circle K Club Extra i podpięcia w nim „plastiku” z logo Aliora. Przeraża nas jednak konieczność ustalenia, czy stacja Circle K, którą mamy po drodze, uczestniczy w promocji. A to dlatego, że wykaz w załączniku do promocji obejmuje blisko 300 pozycji i są one ułożone według kryteriów znanych chyba tylko jego twórcy!

Cóż, sam musisz zdecydować, czy będziesz szukał „swojej” stacji w tym spisie, czy zapytasz o promocję pracowników, czy też po prostu odpuścisz udział w tej akcji. Mimo wszystko może warto przymknąć oko na tę niedogodność, skoro możesz oszczędzić co nieco na paliwie?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Rabat w Circle K Extra Club"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.