Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao.

25% rabatu na gry w aplikacji PeoPay Kids w Pekao SA

25% rabatu na gry w aplikacji PeoPay Kids w Pekao SA
Źródło: najlepszekonto.pl

Aplikacja PeoPay Kids adresowana jest do dzieci w wieku 6-12 lat. Bank zadbał, by przewodnikami najmłodszych po świecie finansów byli sympatyczni bohaterowie, którzy odkrywają przed nimi możliwości nowoczesnej bankowości. Użytkownicy PeoPay Kids mogą wykonywać podstawowe operacje bankowe (np. przelew z konta, doładowanie telefonu), mają też dostęp do bezpłatnej karty debetowej, którą mogą płacić bezgotówkowo oraz wypłacać pieniądze z bankomatów.

Aktywność dziecka poddana jest rodzicielskiej kontroli z poziomu Panelu Rodzica. Dorosły może sprawdzić aktualne saldo na rachunku dziecka, dokonane przez nie zakupy, a także ma prawo zablokować kartę lub transakcję czekającą na zatwierdzenie. Po wprowadzeniu możliwości kupowania kodów do gier przez PeoPay Kids rodzice zyskali dodatkowe uprawnienie - akceptowanie tego typu transakcji.

Promocja, w której można zyskać 25% rabatu na zakup Xbox Game Pass Ultimate trwa do 31 marca 2021 r. Przyjrzyjmy się jej zasadom.

Kto może zyskać zniżkę?

Organizator, czyli spółka Centrum Kart, nie stawia specjalnych warunków uczestnictwa. Rabat może uzyskać każdy użytkownik PeoPay Kids. Aby dziecko mogło dołączyć do ich grona, konieczne jest, by rodzic był klientem banku Pekao SA.

Może dotąd nie współpracujesz z tym bankiem i kręcisz nosem na ten wymóg, ale jeśli spojrzysz na poniższe informacje dotyczące promocji produktów Pekao, być może zmienisz zdanie. Masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody dla siebie i dla pociechy.

Kilka ruchów w drodze po nagrodę

Niezbędne działania wyglądają następująco:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne na stronie internetowej, by dać sobie szansę na premie na start. Jeśli współpracujesz już z Pekao, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 marca 2021 r. zawrzyj w imieniu swojej pociechy umowę o produkty z pakietu PeoPay KIDS (szczegóły znajdziesz w przytoczonej wyżej promocji). Masz to już za sobą? To także pomijasz ten krok.

Krok 3
Krok 3

Zaloguj się do aplikacji PeoPay lub serwisu Pekao24. W Panelu Rodzica wejdź w zakładkę Ustawienia PeoPay Kids i włącz w aplikacji PeoPay Kids swojego dziecka funkcję zakupu kodów do gier. Uaktywni to opcję ich kupowania, a w Panelu Rodzica pojawi się możliwość akceptowania tego typu zakupów.

Krok 4
Krok 4

Pomóż dziecku zaktualizować posiadaną wersję aplikacji PeoPay Kids do wersji 1.2.0 lub wyższej. Nowa funkcja będzie widoczna w sekcji Doładuj.

Nagroda
Nagroda

Do 31 marca 2021 r. wybierzcie jeden z abonamentów w promocyjnej cenie:

  • miesięczny w promocyjnej cenie 41,24 zł (standardowo 54,99 zł) LUB
  • trzymiesięczny w cenie po rabacie 123,74 zł (cena podstawowa to 164,99 zł).

Krok 5
Krok 5

W ciągu 24 godzin od wyboru abonamentu w PeoPay Kids zaloguj się do bankowości elektronicznej i zatwierdź płatność.

Precyzyjną instrukcję, jak krok po kroku przeprowadzić uaktywnienie funkcji kupowania kodów do gier w aplikacji PeoPay Kids, znajdziesz na stronie Pekao.

Niech korzysta cała rodzina

Jak widzisz, nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, by dać dziecku dostęp do ponad 100 gier na konsolę, komputery i urządzenia mobilne z Androidem i nieco przy tym zaoszczędzić. Twoje działania nie powinny się jednak ograniczyć tylko do zaakceptowania płatności. Warto ustalić z pociechą reguły korzystania z gier, zastrzec, by były wśród nich także te edukacyjne, najlepiej takie, w które można grać rodzinnie.

Życzymy udanych wyborów i miłej rozrywki.

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.