Rabat 25% do Craft.pl dla nowych posiadaczy Nest Konta w Nest Banku

Promocja zakończyła się dnia 10 października 2018 r.

Rabat 25% do Craft.pl dla nowych posiadaczy Nest Konta w Nest Banku Źródło obrazka: strona promocji

Odzież sportowa w niższej cenie – taki bonus dołączył do korzyści dostępnych dla nowych posiadaczy darmowego Nest Konta w Nest Banku. Po otwarciu rachunku otrzymasz bowiem 25% rabatu na zakupy w sklepie internetowym Craft.pl.

Na skorzystanie z oferty nie masz jednak zbyt dużo czasu. Choć w teorii promocja może potrwać do 10 października 2018 r., to w praktyce zakończy się ona po wyczerpaniu puli 2000 zniżek. W przypadku zakończenia akcji przed upływem wskazanego terminu bank poinformuje o tym fakcie na stronie promocji.

Uczestnikiem akcji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Co istotne, w regulaminie nie znalazł się zapis wykluczający z udziału obecnych klientów Nest Banku. Z udzielonych nam przez pracownika banku informacji wynika jednak, że promocja skierowana jest do nowych klientów, a wyłączeni z udziału w niej są obecni posiadacze Nest Konta.

Jeśli jednak nie masz w Nest Banku rachunku osobistego, to bez przeszkód możesz ubiegać się o jego otwarcie w promocji i zgarnięcie premii – 25% rabatu na zakupy w sklepie internetowym Craft.pl.

Prosta droga do zniżki na odzież sportową

By zdobyć zniżkę, konieczne jest wykonanie zaledwie kilku prostych czynności:

 1. Jak najszybciej złóż wniosek o Nest Konto za pośrednictwem strony promocji.
 2. Na etapie składania wniosku wyraź wymagane zgody marketingowe jak na obrazku poniżej:
 3. Zawrzyj umowę o rachunek. Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji: przelew weryfikacyjny, kurier, rozmowa wideo lub oddział.
 4. W ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy dokonaj aktywacji Nest Konta poprzez zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Kiedy otrzymasz rabat?

Zniżka zostanie przyznana pierwszym 2000 uczestnikom w ciągu 7 dni od momentu aktywacji konta (zalogowania do bankowości internetowej/mobilnej). Rabat otrzymasz za pośrednictwem wiadomości SMS wysłanej na numer podany we wniosku.

Craft.pl to sklep internetowy, w którym możesz kupić odzież sportową. Jeśli biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze lub uprawiasz sporty zimowe, na Craft.pl z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zniżka jest ważna do 31 grudnia 2018 r., więc równie dobrze możesz też zrobić komuś świąteczny prezent i przy okazji zaoszczędzić.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Darmowe Nest Konto w Nest Banku

Nest Konto to propozycja bezwarunkowo darmowego rachunku. Nie zapłacisz ani za jego prowadzenie, ani za wydanie i korzystanie z karty debetowej. Otrzymujesz też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz możliwość dokonywania mobilnych płatności zbliżeniowych – Google Pay i Apple Pay.

Niewątpliwym atutem Nest Konta jest fakt, że jego posiadacze zyskują dostęp do ciekawej oferty oszczędnościowej, na czele z Nest Lokatą Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem na poziomie aż 4% w skali roku. Interesująco wygląda również propozycja konta oszczędnościowego – rachunek Nest Oszczędności oprocentowany jest na poziomie nawet 2,25%.

Bonus za samo otwarcie konta

„Rabat do Craft.pl z Nest Kontem” to niezwykle prosta promocja w sam raz dla tych, którzy nie mają ochoty „bawić się” w spełnianie skomplikowanych warunków aktywności. Bonus – 25% zniżki - przysługuje już za samo otwarcie i aktywację konta.

Co więcej, rabat jest tylko jedną z korzyści, które czekają na posiadaczy Nest Konta. Korzystanie z rachunku w podstawowym zakresie jest absolutnie darmowe, a do tego otrzymujesz dostęp do naprawdę ciekawej oferty oszczędnościowej.

Krótko mówiąc: żal nie skorzystać. Musisz się jednak pośpieszyć - liczba zniżek jest ograniczona!

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.