Rabat 25% do Craft.pl dla nowych posiadaczy Nest Konta w Nest Banku

Promocja zakończyła się dnia 10 października 2018 r.

Rabat 25% do Craft.pl dla nowych posiadaczy Nest Konta w Nest Banku Źródło obrazka: strona promocji

Odzież sportowa w niższej cenie – taki bonus dołączył do korzyści dostępnych dla nowych posiadaczy darmowego Nest Konta w Nest Banku. Po otwarciu rachunku otrzymasz bowiem 25% rabatu na zakupy w sklepie internetowym Craft.pl.

Na skorzystanie z oferty nie masz jednak zbyt dużo czasu. Choć w teorii promocja może potrwać do 10 października 2018 r., to w praktyce zakończy się ona po wyczerpaniu puli 2000 zniżek. W przypadku zakończenia akcji przed upływem wskazanego terminu bank poinformuje o tym fakcie na stronie promocji.

Uczestnikiem akcji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Co istotne, w regulaminie nie znalazł się zapis wykluczający z udziału obecnych klientów Nest Banku. Z udzielonych nam przez pracownika banku informacji wynika jednak, że promocja skierowana jest do nowych klientów, a wyłączeni z udziału w niej są obecni posiadacze Nest Konta.

Jeśli jednak nie masz w Nest Banku rachunku osobistego, to bez przeszkód możesz ubiegać się o jego otwarcie w promocji i zgarnięcie premii – 25% rabatu na zakupy w sklepie internetowym Craft.pl.

Prosta droga do zniżki na odzież sportową

By zdobyć zniżkę, konieczne jest wykonanie zaledwie kilku prostych czynności:

 1. Jak najszybciej złóż wniosek o Nest Konto za pośrednictwem strony promocji.
 2. Na etapie składania wniosku wyraź wymagane zgody marketingowe jak na obrazku poniżej:
 3. Zawrzyj umowę o rachunek. Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji: przelew weryfikacyjny, kurier, rozmowa wideo lub oddział.
 4. W ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy dokonaj aktywacji Nest Konta poprzez zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Kiedy otrzymasz rabat?

Zniżka zostanie przyznana pierwszym 2000 uczestnikom w ciągu 7 dni od momentu aktywacji konta (zalogowania do bankowości internetowej/mobilnej). Rabat otrzymasz za pośrednictwem wiadomości SMS wysłanej na numer podany we wniosku.

Craft.pl to sklep internetowy, w którym możesz kupić odzież sportową. Jeśli biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze lub uprawiasz sporty zimowe, na Craft.pl z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zniżka jest ważna do 31 grudnia 2018 r., więc równie dobrze możesz też zrobić komuś świąteczny prezent i przy okazji zaoszczędzić.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Darmowe Nest Konto w Nest Banku

Nest Konto to propozycja bezwarunkowo darmowego rachunku. Nie zapłacisz ani za jego prowadzenie, ani za wydanie i korzystanie z karty debetowej. Otrzymujesz też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz możliwość dokonywania mobilnych płatności zbliżeniowych – Google Pay i Apple Pay.

Niewątpliwym atutem Nest Konta jest fakt, że jego posiadacze zyskują dostęp do ciekawej oferty oszczędnościowej, na czele z Nest Lokatą Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem na poziomie aż 4% w skali roku. Interesująco wygląda również propozycja konta oszczędnościowego – rachunek Nest Oszczędności oprocentowany jest na poziomie nawet 2,25%.

Bonus za samo otwarcie konta

„Rabat do Craft.pl z Nest Kontem” to niezwykle prosta promocja w sam raz dla tych, którzy nie mają ochoty „bawić się” w spełnianie skomplikowanych warunków aktywności. Bonus – 25% zniżki - przysługuje już za samo otwarcie i aktywację konta.

Co więcej, rabat jest tylko jedną z korzyści, które czekają na posiadaczy Nest Konta. Korzystanie z rachunku w podstawowym zakresie jest absolutnie darmowe, a do tego otrzymujesz dostęp do naprawdę ciekawej oferty oszczędnościowej.

Krótko mówiąc: żal nie skorzystać. Musisz się jednak pośpieszyć - liczba zniżek jest ograniczona!

Z ostatniej chwili

 • 25.03.2019 14:13

  3 nagrody do wyboru, każda o wartości do 300 zł. To Ty decydujesz, o którą będziesz się ubiegał. Poznaj promocję "Korzyści dla Ciebie 2019" banku Credit Ag

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.