Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 10 października 2018 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Nest Bank lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

Rabat 25% do Craft.pl dla nowych posiadaczy Nest Konta w Nest Banku

Rabat 25% do Craft.pl dla nowych posiadaczy Nest Konta w Nest Banku
Źródło: strona promocji

Odzież sportowa w niższej cenie – taki bonus dołączył do korzyści dostępnych dla nowych posiadaczy darmowego Nest Konta w Nest Banku. Po otwarciu rachunku otrzymasz bowiem 25% rabatu na zakupy w sklepie internetowym Craft.pl.

Na skorzystanie z oferty nie masz jednak zbyt dużo czasu. Choć w teorii promocja może potrwać do 10 października 2018 r., to w praktyce zakończy się ona po wyczerpaniu puli 2000 zniżek. W przypadku zakończenia akcji przed upływem wskazanego terminu bank poinformuje o tym fakcie na stronie promocji.

Uczestnikiem akcji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Co istotne, w regulaminie nie znalazł się zapis wykluczający z udziału obecnych klientów Nest Banku. Z udzielonych nam przez pracownika banku informacji wynika jednak, że promocja skierowana jest do nowych klientów, a wyłączeni z udziału w niej są obecni posiadacze Nest Konta.

Jeśli jednak nie masz w Nest Banku rachunku osobistego, to bez przeszkód możesz ubiegać się o jego otwarcie w promocji i zgarnięcie premii – 25% rabatu na zakupy w sklepie internetowym Craft.pl.

Prosta droga do zniżki na odzież sportową

By zdobyć zniżkę, konieczne jest wykonanie zaledwie kilku prostych czynności:

  1. Jak najszybciej złóż wniosek o Nest Konto za pośrednictwem strony promocji.
  2. Na etapie składania wniosku wyraź wymagane zgody marketingowe jak na obrazku poniżej:
    Kliknij, aby powiększyć
  3. Zawrzyj umowę o rachunek. Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji: przelew weryfikacyjny, kurier, rozmowa wideo lub oddział.
  4. W ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy dokonaj aktywacji Nest Konta poprzez zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Kiedy otrzymasz rabat?

Zniżka zostanie przyznana pierwszym 2000 uczestnikom w ciągu 7 dni od momentu aktywacji konta (zalogowania do bankowości internetowej/mobilnej). Rabat otrzymasz za pośrednictwem wiadomości SMS wysłanej na numer podany we wniosku.

Craft.pl to sklep internetowy, w którym możesz kupić odzież sportową. Jeśli biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze lub uprawiasz sporty zimowe, na Craft.pl z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zniżka jest ważna do 31 grudnia 2018 r., więc równie dobrze możesz też zrobić komuś świąteczny prezent i przy okazji zaoszczędzić.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Darmowe Nest Konto w Nest Banku

Nest Konto to propozycja bezwarunkowo darmowego rachunku. Nie zapłacisz ani za jego prowadzenie, ani za wydanie i korzystanie z karty debetowej. Otrzymujesz też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz możliwość dokonywania mobilnych płatności zbliżeniowych – Google Pay i Apple Pay.

Niewątpliwym atutem Nest Konta jest fakt, że jego posiadacze zyskują dostęp do ciekawej oferty oszczędnościowej, na czele z Nest Lokatą Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem na poziomie aż 4% w skali roku. Interesująco wygląda również propozycja konta oszczędnościowego – rachunek Nest Oszczędności oprocentowany jest na poziomie nawet 2,25%.

Bonus za samo otwarcie konta

„Rabat do Craft.pl z Nest Kontem” to niezwykle prosta promocja w sam raz dla tych, którzy nie mają ochoty „bawić się” w spełnianie skomplikowanych warunków aktywności. Bonus – 25% zniżki - przysługuje już za samo otwarcie i aktywację konta.

Co więcej, rabat jest tylko jedną z korzyści, które czekają na posiadaczy Nest Konta. Korzystanie z rachunku w podstawowym zakresie jest absolutnie darmowe, a do tego otrzymujesz dostęp do naprawdę ciekawej oferty oszczędnościowej.

Krótko mówiąc: żal nie skorzystać. Musisz się jednak pośpieszyć - liczba zniżek jest ograniczona!

O banku

Nest Bank (wcześniej FM Bank PBP, do którego należały Smart Bank oraz BIZ Bank) rozpoczął swoją działalność 28 października 2016 r. Właścicielem marki jest brytyjski fundusz inwestycyjny AnaCap, zarządzający funduszami o wartości 2,9 mld EUR. Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do rodzin. Misją Banku jest dostarczanie stabilnych i bezpiecznych produktów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla małych przedsiębiorców.

Czytaj więcej