Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł na Pyszne.pl z darmowym PKO Kontem dla Młodych (18 - 26 lat)

100 zł na Pyszne.pl z darmowym PKO Kontem dla Młodych (18 - 26 lat)
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank PKO BP nieustannie przypomina o swojej ofercie, organizując liczne promocje i konkursy. Na dodatek przygotowuje też co jakiś czas akcje dla tych, którzy już z nim współpracują, by pokazać, że warto z nim pozostać na dłużej.

Tym razem na warsztat bierzemy bardzo prostą promocję dla nowych klientów, w której do zgarnięcia jest przydatna nagroda w postaci voucherów na Pyszne.pl.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które od 1 stycznia 2020 r. do 16 listopada 2021 r. włącznie nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Karencja nie dotyczy rachunku Inteligo, jego posiadacze mogą przystąpić do promocji.

Dodajmy, że PKO Konto dla Młodych dedykowane jest klientom, którzy osiągnęli pełnoletniość i nie ukończyli 26 roku życia, w związku z tym w promocji mogą wziąć udział jedynie osoby w tym przedziale wiekowym.

Spełniasz te warunki? W takim razie na podjęcie decyzji o przystąpieniu do promocji masz czas do 17 grudnia 2021 r. Uprzedzamy jednak, że do rozdania jest tylko 290 nagród.

Krótka instrukcja, jak zdobyć 100 zł na Pyszne.pl

Warunki postawione przez bank są naprawdę bardzo proste. Aby otrzymać voucher, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 17 grudnia 2021 r. zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o Konto dla Młodych wraz z kartą poprzez specjalną stronę promocji.

We wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Oświadczenia wymagane w promocji Konta dla Młodych PKO BP

Krok 2
Krok 2

Również do 17 grudnia 2021 r. wypełnij formularz przystąpienia do promocji znajdujący się w górnej części wskazanej wyżej strony.

Krok 3
Krok 3

Do 14 stycznia 2022 r. wykonaj przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę kartą lub Blikiem.

Nagroda
Nagroda

2 e-kody po 50 zł do wykorzystania na Pyszne.pl otrzymasz w bankowości internetowej IKO w sekcji Powiadomienia oraz na skrzynkę pocztową.

Bank wyśle je według następującego harmonogramu:

  • do 23 grudnia 2021 r. dla uczestników, którzy dopełnią formalności i wykonają wymagane 4 transakcje bezgotówkowe do 15 grudnia 2021,
  • do 25 stycznia 2021 r. dla tych, którzy spełnią te warunki do 14 stycznia 2022 r.

Kilka ważnych informacji

Przede wszystkim nie zapomnij o wypełnieniu formularza rejestracji udziału w promocji na stronie banku.

Kliknij, aby powiększyć

Jeśli pula nagród zostanie wyczerpana, to promocja zakończy się, a bank poinformuje o tym na jej stronie internetowej.

Ponadto musisz wiedzieć o 3 ważnych rzeczach.

Po pierwsze, do chwili otrzymania nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych, zamknąć Konta dla Młodych lub przekształcić go w inne.

Po drugie – bank definiuje „transakcje bezgotówkowe kartą” jako:

każdy zakup towaru lub usługi, opłacony przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w internecie (z wyjątkiem przelewów z karty) lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem – zakup rozliczony w systemie banku z konta, do którego jest wydana karta.

Natomiast płatność Blikiem jest zdefiniowana w następujący sposób:

płatność kodem Blik wygenerowanym w IKO, rozliczona w systemie banku. Płatnościami Blikiem nie są wpłaty w bankomatach, wypłaty z bankomatów ani przelewy na telefon.

Tak więc wszelkie doładowania portfeli cyfrowych mogą nie zostać uwzględnione. Warto po prostu dokonać płatności kartą.

Po trzecie, na wykorzystanie elektronicznych kodów na Pyszne.pl będziesz miał czas do 1 marca 2022 r. Podczas jednego zamówienia możesz skorzystać tylko z jednego vouchera, który może być używany wiele razy aż do wydania jego łącznej wartości.

Podatkiem od nagrody nie musisz się przejmować, ponieważ jest ona zwolniona z niego na podstawie przepisów ustawy o sprzedaży premiowej.

Konto dla Młodych – co warto o nim wiedzieć?

Propozycja rachunku osobistego dla studentów od PKO BP ma wiele plusów. Przede wszystkim z bardzo wielu rzeczy skorzystasz za darmo, a opłaty za kartę możesz łatwo uniknąć. Ogromnym atutem rachunku jest aplikacja IKO, zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku.

100 zł na Pyszne.pl zawsze się przyda

Dla młodego człowieka każda gotówka jest na wagę złota. W tej promocji bez wysiłku można zyskać aż 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl, co niewątpliwie przyda się każdemu. A warunki? 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę możesz wykonać dosłownie w kilka minut.

Tak więc przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, byś nie obszedł się smakiem 😀

Potem możesz spokojnie popatrzeć, jakie inne bonusy są do zdobycia w PKO BP.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Pyszna promocja"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.