Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

6800 punktów (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile za rejestrację karty debetowej Getin Banku

6800 punktów (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile za rejestrację karty debetowej Getin Banku
Źródło: strona promocji

Co pewien czas informujemy o akcjach dotyczących programu Mastercard Bezcenne Chwile, w których klienci konkretnego banku mogą otrzymać punkty powitalne, jeśli zarejestrują swój „plastik” z logo wspomnianej organizacji w Bezcennych Chwilach. Na ogół do zdobycia jest 3400 punktów, ale posiadaczom kart debetowych Getin Banku Mastercard oferuje dwa razy więcej, czyli 6800 punktów. Stanowią one równowartość 100 zł, jeśli wymienisz je np. na vouchery u partnerów programu.

Promocja, której organizatorem jest Mastercard, obowiązuje do 31 marca 2021 r. Musisz mieć jednak świadomość, że nagrodę otrzyma tylko 4200 osób.

Dla kogo punkty?

Z oferty skorzystają osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych. Powitalne punkty mogą otrzymać tylko Ci posiadacze karty debetowej Mastercard wydanej przez Getin Bank, którzy jeszcze nie zarejestrowali jej w Bezcennych Chwilach. Promocja nie obejmuje kart wirtualnych ani biznesowych.

Uspokajamy – nie ma znaczenia, czy wcześniej rejestrowałeś w programie kartę innego banku. W promocji można śmiało przypisać kartę do już istniejącego konta uczestnika.

Nie posiadasz jeszcze karty debetowej w Getin Banku? Możesz założyć chociażby Konto Proste Zasady z premią 50 zł za otwarcie rachunku z polecenia:

Jak zdobyć 100 zł?

Do zdobycia nagrody potrzebujesz dosłownie chwili spędzonej przed komputerem oraz kilku płatności kartą:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zarejestruj swoją kartę debetową Getin Banku na stronie programu.

Koniecznie wyraź zgodę na otrzymywanie spersonalizowanych informacji marketingowych dla co najmniej jednego kanału komunikacji!

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni – licząc od momentu rejestracji karty lub od dnia przystąpienia do programu, jeśli jesteś jego nowym użytkownikiem – wykonaj przynajmniej 3 transakcje zarejestrowaną kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Jeśli zadziałasz wystarczająco szybko, 6800 punktów zostanie dopisanych na Twoim koncie w ciągu 15 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich powyższych warunków.

Ważne!

Organizator uzna transakcje bezgotówkowe kartą zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie zostaną zaliczone transakcje zwrócone oraz dotyczące

operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi

Zwróć też uwagę na ograniczenie związane z określonymi kodami MCC. Wykluczone są m.in. internetowe przekazy pieniężne oraz doładowania wirtualnych portfeli.

Otrzymane punkty będą ważne tylko przez 2 miesiące od ich naliczenia. Po tym terminie znikną z Twojego konta w Bezcennych Chwilach i nie będziesz miał możliwości ich odzyskania.

Bonus możesz wymienić na jedną z nagród z katalogu programu. Najprościej powiedzieć, że 6800 punktów wystarczy na voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach RTV Euro AGD czy na stacjach paliw Circle K.

Jeśli posiadasz kilka kart debetowych Getin Banku i kusi Cię, by odebrać powitalny bonus za każdą z nich, to niestety nic z tego – każdy uczestnik ma prawo do wyłącznie jednej nagrody.

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać

Naszym zdaniem to promocja z gatunku tych, z których nie wypada rezygnować. Szybka rejestracja karty w programie Bezcenne Chwile oraz zwykłe korzystanie z niej podczas zakupów (min. 3 transakcje na łączną kwotę co najmniej 300 zł) przyniesie Ci całkiem solidną korzyść. Później, płacąc „plastikiem” w sklepach, będziesz zbierał punkty wymienne na kolejne nagrody z katalogu.

To nasza opinia. Decyzja, jak zawsze, należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Punkty powitalne za rejestrację karty debetowej w Programie Mastercard Priceless Specials (Bezcenne Chwile)”