Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 15 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 100 zł do Decathlonu dla najaktywniejszych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku.

10 000 punktów w programie Priceless Specials z kartą kredytową TU i TAM AliorBanku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

10 000 punktów w programie Priceless Specials z kartą kredytową TU i TAM AliorBanku
Źródło: strona Alior Banku

Alior Bank proponuje posiadaczom karty kredytowej TU i TAM 10 000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials. To równowartość 150 zł, które możesz zyskać, wykazując się niewielką aktywnością. Skorzystanie z tej oferty nie wyklucza otrzymania „standardowego” bonusu przypisanego do tej „kredytówki”, czyli możliwości odzyskania 300 zł z transakcji w walutach obcych.

Najnowsza akcja skierowana jest wyłącznie do nowych posiadaczy karty kredytowej TU i TAM i można w niej zdobyć aż 10 000 punktów.

Spójrzmy, co trzeba zrobić, by zyskać tę atrakcyjną nagrodę; wszak to równowartość 150 zł.

Nieliczne ograniczenia

Regulamin akcji „Dodatkowe punkty 10 000” mówi, że mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które do 15 listopada 2019 r. podpiszą z Alior Bankiem umowę o kartę kredytową TU i TAM i dokonają jej rejestracji w programie Priceless Specials.

Promocja zakończy się wcześniej, jeśli zostanie wyczerpana pula nagród, których przygotowano tylko 860. Informacja o ich wydaniu znajdzie się na stronie internetowej banku.

Konieczne działania

Działania niezbędne do zgarnięcia bonusu są bardzo łatwe do realizacji:

Drukuj

Przydatne informacje

W programie Priceless Specials możesz zarejestrować kilka kart kredytowych TU i TAM, ale i tak otrzymasz tylko jeden bonus.

Twoje punkty będą ważne jedynie przez 1 miesiąc od dnia ich przyznania. Możesz je od razu wymienić na jedną z nagród w katalogu programu Priceless Specials lub poczekać, aż uzbierasz ich więcej i dopiero wtedy wybrać to, co Ci odpowiada. Pamiętaj jednak, że Twoje punkty powitalne bezpowrotnie przepadną po miesiącu od chwili ich przyznania.

Otrzymany bonus ma określoną wartość, ok. 150 zł, ale nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta kredytowa TU i TAM z oferty Alior Banku

Karta kredytowa TU i TAM wydawana jest bezpłatnie. Miesięczna opłata za jej prowadzenie wynosi 19 zł. Możesz jej uniknąć, o ile wydasz „kredytówką” bezgotówkowo min. 1500 zł w miesiącu. Prowizja za wypłatę w bankomacie wynosi 5% wypłacanej kwoty, min. 10 zł.

Alior Bank przekonuje, że z tą „kredytówką” zyskujesz potrójnie. Po pierwsze, w ramach promocji nie płacisz prowizji za przewalutowanie na złotówki transakcji dokonanych w ok. 150 walutach. Po drugie, w punktach Priceless Specials otrzymasz równowartość 150 zł. Po trzecie, dokonując transakcji w walutach obcych, może do Ciebie wrócić nawet 300 zł rocznie. Bank zwraca bowiem 1% transakcji bezgotówkowych w walutach obcych.

Atrakcyjna nagroda przy prostej aktywności

Zgodnie z regulaminem w tej promocji możesz zdobyć 10 000 punktów powitalnych w programie Priceless Specials. W rzeczywistości Twoja nagroda może być nieco wyższa, gdyż wykonując 6 obowiązkowych transakcji kartą, zgromadzisz dodatkowe punkty. Ich liczba będzie zależała od tego, gdzie i za co będziesz płacił. Nie ma przeszkód, byś skorzystał z ofert partnerów programu i zyskał dużo więcej punktów. Tym samym będziesz mógł wybrać atrakcyjniejszą nagrodę z katalogu.

Pamiętaj tylko, że punkty powitalne i te otrzymane za transakcje mają określony termin ważności.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dodatkowe punkty 10 000"
  2. Regulamin programu Priceless Specials

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej

Komentarze