Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials z kartą kredytową od Getin Banku

6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials z kartą kredytową od Getin Banku
Źródło: strona Getin Banku

Aktualna odsłona promocji Mastercarda, której partnerem jest Getin Bank, potrwa do 30 czerwca 2020 r. Ze względu na ograniczoną liczbę premii (3000) może jednak zakończyć się wcześniej, choć jednocześnie organizator zastrzegł sobie prawo do jej przedłużenia. Mimo wszystko nie warto zbyt długo zwlekać.

Warunki uczestnictwa są jasne: należy posiadać lub wyrobić kartę kredytową z logo Mastercard od Getin Banku oraz przystąpić do programu Mastercard Priceless Specials.

Co możesz zrobić z otrzymanymi punktami?

Po spełnieniu prostego warunku aktywności otrzymasz 6800 punktów, które będziesz mógł wymienić chociażby na voucher 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K, w sklepach Decathlon czy w RTV EURO AGD. A jeśli lubisz chodzić do kina, to podpowiadamy, że bilet na film 2D w Cinema City odbierzesz już za 800 punktów. Możliwości dotyczących wykorzystania promocyjnych punktów jest naprawdę sporo. Przykładowe nagrody z katalogu znajdziesz tutaj.

Banalnie proste warunki

No dobrze – wiesz już, co możesz zyskać, ale musisz też mieć świadomość koniecznych do wykonania zadań. Oto one:

Krok 1
Krok 1

Zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard w Getin Banku, jeśli jeszcze jej nie posiadasz.

Krok 2
Krok 2

Do 30 czerwca 2020 r. (pamiętając o limicie premii) przystąp do programu Mastercard Priceless Specials (możesz to zrobić na tej stronie) poprzez akceptację jego regulaminu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną.

Informacja
Informacja

Twoje konto w programie zostanie otwarte w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 60 dni od momentu otwarcia konta w programie wykonaj co najmniej 5 transakcji kartą kredytową (nie liczą się wypłaty i wpłaty w bankomatach).

Nagroda
Nagroda

Punkty zasilą Twoje konto w programie w terminie 14 dni od chwili spełnienia warunku dotyczącego transakcji.

Punkty będą ważne przez 3 miesiące od ich przyznania, a po tym czasie bezpowrotnie przepadną. Niezależnie od liczby kart zarejestrowanych w programie, każdemu uczestnikowi przysługuje prawo tylko do jednej nagrody.

Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta kredytowa Standard w Getin Banku – ile kosztuje?

Karta kredytowa Standard wydawana jest bezpłatnie. Z kolei aby uniknąć miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł, wystarczy wykonanie 5 transakcji w miesiącu, nie wliczając w to przelewów z rachunku karty. Pozostałe parametry tego produktu prezentują się następująco:

Zwracamy uwagę, że choć Getin Bank oferuje karty Visa i Mastercard, to tylko wybór tej drugiej pozwoli Ci na zgarnięcie punktów powitalnych w ramach oferty specjalnej!

Łatwa premia, ale rozsądek jest wskazany

Jeśli dotychczas nie miałeś do czynienia z kartą kredytową, przeczytaj ten tekst. Znajdziesz w nim podstawowe zasady korzystania z „kredytówki”, dzięki którym unikniesz ewentualnych problemów. Rozsądek to klucz do tego, by karta kredytowa nie była powodem zmartwień, a Twoim sprzymierzeńcem w razie nieprzewidzianych wydatków.

Dlatego właśnie nie daj się ponieść emocjom. Zwróć uwagę, że organizator nie wskazał minimalnej wartości wymaganych transakcji, w związku z czym mogą to być płatności na naprawdę niewielkie kwoty. Pamiętaj, że zadłużenie na rachunku karty trzeba będzie spłacić.

Nie zrozum nas źle: propozycja Mastercarda i Getin Banku jest naprawdę warta rozważenia. Jeśli jednak nadal masz wątpliwości, zapoznaj się z rankingiem kart kredytowych, w którym znajdziesz inne oferty promocyjne dostępne na rynku. Z kolei jeśli już posiadasz „kredytówkę” Mastercarda w Getinie i jeszcze nie przystąpiłeś do programu, to nie ma absolutnie żadnego powodu, by w końcu tego nie nadrobić ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji "Punkty Powitalne GETIN NOBLE BANK SA (II edycja)"

O banku

Getin Bank to bank detaliczny, który jest częścią większej instytucji finansowej – Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.

Większościowym akcjonariuszem i właścicielem Getin Banku jest Leszek Czarnecki.