Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja z punktami w programie Bezcenne Chwile została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne promocje w Getin Banku.

12 000 punktów powitalnych (150 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartami debetowymi od Getin Banku

12 000 punktów powitalnych (150 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartami debetowymi od Getin Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Zdobycie odpowiedniej liczby punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, by można je było wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu, jest dość pracochłonne. Na szczęście transakcje u partnerów Bezcennych Chwil pozwalają zbierać je szybciej i na dodatek co pewien czas są organizowane promocje, dzięki którym możesz zgarnąć pokaźny bonus.

9 października zakończyła się akcja, w której było do zdobycia 8000 punktów. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Promocja i jej uczestnicy

Posiadacze kart Mastercard wydanych przez Getin Bank, którzy są osobami fizycznymi z pełną zdolnością do czynności prawnych, mogą wziąć udział w promocji zachęcającej do udziału w Bezcennych Chwilach. Akcja "Punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A." dotyczy tylko kart debetowych Getin Banku, trwa do 31 grudnia 2022 r. i przewidziano w niej jedynie 4300 nagród po 12 000 punktów (150 zł). Mogą w niej brać udział osoby, które nie uczestniczą dotąd w programie Bezcenne Chwile z kartą Getin Banku.

Przejdźmy do ustalenia, co dokładnie trzeba zrobić, by zdobyć punkty powitalne.

Co zrobić, by zdobyć punkty?

Zadania, jakie postawił przed Tobą Getin Bank, nie są trudne do zrealizowania:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2022 r. otwórz Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową. Jeśli już jesteś klientem banku i posiadasz wymienione produkty, możesz od razu przejść do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 15 stycznia 2023 r.:

  • przystąp do Mastercard Bezcenne Chwile na stronie tego programu (pamiętaj o wyrażeniu zgody na udział w nim i akceptacji jego regulaminu oraz wymaganych zgód). Jeśli już w nim uczestniczysz, pomijasz ten punkt.
  • zarejestruj w Bezcennych Chwilach kartę debetową od Getin Banku.
Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu / rejestracji w nim karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą zarejestrowana w Bezcennych Chwilach na łączną kwotę min. 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonusowe punkty otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków promocji. Przyznane Ci punkty będą ważne jedynie przez 1 miesiąc od daty ich przypisania do Twojego konta w programie.

Płatności musisz dokonać w złotych polskich.

Transakcje możesz realizować w punktach stacjonarnych oraz sklepach internetowych. Ważne, by nie były to miejsca posiadające kody MCC wymienione w regulaminie. Chodzi m.in. o wszelkie płatności związane z przekazami pieniężnymi, grami hazardowymi, podatkami, składkami ubezpieczeniowymi czy zakupem losów. Warunków akcji nie spełnią też doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, w tym portfela elektronicznego SkyCash, oraz wypłaty gotówki.

Każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jeden bonus, niezależnie od liczby posiadanych kart debetowych od Getin Banku.

Otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto Proste Zasady w Getin Banku

Tym, którzy jeszcze nie posiadają karty debetowej od Getin Banku, szczególnie polecamy otwarcie Konta Proste Zasady. Zdobycie punktów powitalnych w Bezcennych Chwilach czy udział w innych promocjach organizowanych przez bank, np. dotyczących atrakcyjnego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, nie są bynajmniej jedynymi argumentami przemawiającymi za skorzystaniem z ROR w Getinie.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Oferta dla oszczędzających wygląda następująco:

Proste zasady, prosta promocja, łatwa premia

Trudno o lepszą zachętę do przystąpienia do programu Mastercard Bezcenne Chwile niż 12 000 punktów na start. Przyznasz, że wykonanie w ciągu 30 dni transakcji kartą na łączną kwotę min. 100 zł nie jest warunkiem wygórowanym, wręcz przeciwnie, to banalnie proste zadanie.

Dla osób, które już posiadają kartę debetową od Getin Banku, to dobra okazja do łatwej premii; dla pozostałych – kolejny, solidny argument do otwarcia Konta Proste Zasady. Jednym słowem: warto.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A”