Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

4000 punktów (ok. 50 zł) za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile z kartą płatniczą Alior Banku

4000 punktów (ok. 50 zł) za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile z kartą płatniczą Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile polega na zbieraniu punktów podczas codziennych zakupów. Stosując standardowy „przelicznik”, uzbieranie odpowiedniej ich liczby, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę, jest dość trudne. Stąd różnorodne akcje umożliwiające zdobycie bonusów, np. za zakupy u partnerów programu lub za zarejestrowanie karty w Bezcennych Chwilach. Tym razem okazją do zdobycia 4000 punktów powitalnych jest fakt, że Alior Bank, jako pierwszy bank w Europie, umożliwia zarządzanie Bezcennymi Chwilami we własnej aplikacji.

Okres obowiązywania oferty i jej uczestnicy

Oferta specjalna „Punkty powitalne w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Indywidualnych – edycja 2021” nie ma określonego terminu zakończenia. W regulaminie znajduje się zapis, że informacja o jej wygaśnięciu zostanie podana z 14-dniowym wyprzedzeniem na stronie internetowej www.aliorbank.pl.

W promocji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w czasie trwania oferty zawrą z Alior Bankiem umowę o kartę płatniczą z logo Mastercard i zarejestrują ją w programie Bezcenne Chwile, a także Ci, którzy posiadają „plastik” od Aliora, ale nie są jeszcze uczestnikami Bezcennych Chwil.

Zacznij od konta osobistego lub „kredytówki”

Jeśli nie współpracujesz jeszcze z Aliorem, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Aktualnie trwają ciekawe promocje, które pozwolą Ci zdobyć nagrody powitalne i otworzą drogę do zdobycia punktów w Bezcennych Chwilach.

Warunki promocji

Zasady akcji można streścić w zdaniu: wydaj 50 zł, a otrzymasz ich równowartość w Bezcennych Chwilach. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

W trakcie obowiązywania promocji

  • jeśli nie uczestniczysz jeszcze w Bezcennych Chwilach: przystąp do programu w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Alior Banku i zarejestruj w Bezcennych Chwilach kartę płatniczą Aliora ALBO
  • w przypadku, gdy jesteś uczestnikiem programu z kartą innego banku: otwórz Konto Jakie Chcę w Alior Banku z kartą debetową lub sięgnij po kartę kredytową Aliora. Upewnij się, czy bank zarejestrował Twój nowy „plastik” w Bezcennych Chwilach, a jeśli nie, to dokonaj tego samodzielnie w bankowości internetowej lub aplikacji Alior Mobile. 
Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od chwili przystąpienia do Bezcennych Chwil (Twój profil w programie zostanie uruchomiony w ciągu 14 dni od momentu zawarcia umowy) lub zarejestrowania w programie karty z logo Mastercard wydanej przez Aliora, wykonaj „debetówką” lub „kredytówką” transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonusowe punkty otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 25 dni roboczych od chwili spełnienia warunków regulaminu. Będą one ważne przez 4 miesiące od zasilenia Twojego rachunku w programie.

Ważne informacje

Niezależnie od tego, ile kart Aliora zarejestrujesz w Bezcennych Chwilach, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Pamiętaj, że punkty nie są przyznawane za transakcje zwrócone i anulowane, a także te wykonane w miejscach o określonych kodach MCC, których wykaz znajduje się w regulaminie promocji. Chodzi m.in. kasyna, zakup losów, przekazy pieniężne, a także doładowania portfeli cyfrowych (w tym SkyCash) oraz o zakup bonów/kart podarunkowych. Nie będziesz miał problemów z ustaleniem, czy transakcja zostanie zakwalifikowana do limitu, gdyż w bankowości elektronicznej, w szczegółach operacji, Alior Bank podaje kod MCC miejsca jej dokonania.

Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać w zeznaniu rocznym.

Mała rzecz, a cieszy

Jak widzisz, niewiele musisz zrobić, by zdobyć bonus. Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje. Perspektywa zdobycia bonusów może za to mobilizować do śledzenia ofert promocyjnych i zdobywania punktów w szybszy sposób, by jak najszybciej zgromadzić pokaźną ich ilość i wymienić je na atrakcyjne nagrody. Tylko od Ciebie zależy, kiedy i ile punktów zdobędziesz i jaki zrobisz z nich użytek. Udanych zakupów!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Punkty powitalne w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów indywidualnych - edycja 2021

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.