Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 15 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku.

6800 punktów powitalnych (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Alior Banku

6800 punktów powitalnych (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Alior Banku
Źródło: strona promocji

Przedstawiamy kolejną akcję związaną z popularyzowaniem programu lojalnościowego Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) prowadzonego przez organizację płatniczą Mastercard.

Promocja potrwa do 25 marca 2021 r. lub do wyczerpania puli bonusów. Tym razem nagrodę otrzyma zaledwie 3 263 osób.

Kto może otrzymać premię?

W akcji mogą brać udział nowi i obecni klienci Alior Banku. Wystarczy, że jesteś pełnoletnią osobą fizyczną posiadającą kartę płatniczą (bez znaczenia czy debetową, czy kredytową) z logo Mastercard wydaną przez Alior Bank.

Jeśli nie współpracujesz dotąd z tym bankiem, zobacz, jakie bonusy czekają na jego klientów.

Tylko pierwsza rejestracja

Możliwość zdobycia punktów dotyczy tylko kart, które nie były zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile przed dniem rozpoczęcia promocji, tj. przed 1 stycznia 2021.

Kombinacja „wyrejestruję swoją kartę i podepnę ją ponownie za dzień lub dwa” nie przejdzie.

Bardzo proste obowiązki

Twoje zadania w ramach tej akcji sprowadzają się do wykonania tylko dwóch działań:

Krok 1
Krok 1

Do 25 marca 2021 r. zarejestruj posiadaną kartę z logo Mastercard w programie Bezcenne Chwile. W tym celu zaloguj się do bankowości internetowej Alior Banku, wejdź w szczegóły swojego konta, przejdź do zakładki "Karty" i ustaw Włącz w sekcji "Informacje o karcie" > "Program Priceless Specials". Pamiętaj, by wyrazić zgodę na udział w programie i zaakceptować jego regulamin. Musisz przy tym zgodzić się na otrzymywanie informacji marketingowych związanych z programem na adres e-mail lub/i w formie sms.

Twoje konto w programie zostanie uruchomione w terminie 14 dni roboczych.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni kalendarzowych od podpięcia karty do Bezcennych Chwil dokonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych zarejestrowanym „plastikiem” min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 10 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagroda, czyli 6800 punktów, zostanie dopisana do Twojego konta w programie Bezcenne Chwile do 25 dni roboczych od chwili zrealizowania ostatniej transakcji spełniającej warunek otrzymania nagrody.

Tak w bankowości internetowej Alior Banku wygląda pozycja umożliwiająca dodanie karty do programu Bezcenne Chwile:

Kliknij, aby powiększyć

Przydatne informacje

Bank nie będzie honorował transakcji zwróconych, płatności związanych z grami losowymi oraz transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540. To, czy wykonałeś płatność w dozwolonym punkcie sprawdzisz w bardzo prosty sposób w bankowości elektronicznej Alior Banku - w szczegółach transakcji jest widoczny kod MCC miejsca jej dokonania.

Bez względu na to, ile kart wydanych przez Alior Bank z logo Mastercard posiadasz i ile ich zarejestrujesz, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Twoje punkty będą ważne przez 2 miesiące od dnia ich przyznania. Nie ma przeszkód, byś od razu wymienił je na jedną z nagród w katalogu programu Bezcenne Chwile.

Przyznane Ci punkty można przeliczyć na ok. 100 zł, ale nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Jest możliwość, więc korzystaj

Naszym zdaniem to promocja z gatunku tych, w których po prostu trzeba wziąć udział, o ile spełnia się podstawowy warunek – posiada się kartę od Alior Banku, która nie była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

“Podpięcie” do niego "plastiku” sprowadza się do kliknięcia “Włącz” w szczegółach karty w bankowości elektronicznej, a wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych „plastikiem” na łączną kwotę 10 zł to przecież żaden problem. Możesz to zrobić w ciągu kilku minut, choćby dzieląc zakupy na kilka transakcji. Czy kiedyś zarobiłeś stówkę w tak prosty i bezproblemowy sposób?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Punkty powitalne III edycja 2021"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.