Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

6800 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku

6800 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku
Źródło: strona promocji

Przedstawiamy kolejną akcję związaną z popularyzowaniem programu lojalnościowego Priceless Specials. Warto odnotować, że Alior Bank podwoił, w stosunku do poprzedniej edycji, wysokość nagrody, nie zmieniając przy tym wymagań. Promocja potrwa do 13 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli bonusów. Tym razem nagrodę otrzyma jedynie 4600 osób.

Kto może otrzymać premię?

W akcji mogą brać udział nowi i obecni klienci Alior Banku. Wystarczy, że jesteś pełnoletnią osobą fizyczną posiadającą kartę płatniczą (bez znaczenia czy debetową, czy kredytową) z logo Mastercard wydaną przez Alior Bank.

Tym, którzy nie są jeszcze klientami Alior Banku, podpowiadamy, że trwa promocja Konta Jakże Osobistego, w której można zdobyć 200 zł w gotówce i dostęp do innych bonusów oraz ciekawa akcja dotycząca karty kredytowej Mastercard TU i TAM, dzięki której można odzyskać w ciągu roku nawet 300 zł za transakcje w walutach obcych.

Tylko pierwsza rejestracja

Możliwość zdobycia punktów dotyczy tylko kart, które nie były dotąd zarejestrowane w programie Priceless Specials. Kombinacja „wyrejestruję swoją kartę i podepnę ją ponownie za dzień lub dwa” nie przejdzie.

Bardzo proste obowiązki

Twoje zadania w ramach tej akcji sprowadzają się do wykonania tylko dwóch działań:

Krok 1
Krok 1

Do 13 listopada 2019 r. zarejestruj posiadaną kartę z logo Mastercard poprzez stronę banku w programie Priceless Specials, wyrażając zgodę na udział w nim i akceptując jego regulamin. Twoje konto w programie zostanie uruchomione w terminie 14 dni roboczych.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni kalendarzowych od podpięcia karty do Priceless Specials dokonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych zarejestrowanym „plastikiem” min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Nagroda
Nagroda

Nagroda, czyli 6800 punktów, zostanie dopisana do Twojego konta w programie Priceless Specials do 5 dni od chwili zrealizowania ostatniej transakcji spełniającej warunek otrzymania nagrody.

Przydatne informacje

Bez względu na to, ile kart wydanych przez Alior Bank z logo Mastercard posiadasz i ile ich zarejestrujesz, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Twoje punkty będą ważne tylko przez 1 miesiąc od dnia ich przyznania. Nie ma przeszkód, byś od razu wymienił je na jedną z nagród w katalogu programu Priceless Specials.

Przyznane Ci punkty można przeliczyć na ok. 100 zł, ale nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Jest możliwość, więc korzystaj

Naszym zdaniem to promocja z gatunku tych, w których po prostu trzeba wziąć udział, o ile spełnia się podstawowy warunek – posiada się kartę od Alior Banku, która nie była zarejestrowana w programie Priceless Specials. “Podpięcie” do niego "plastiku” sprowadza się do kliknięcia “Włącz” w szczegółach karty w bankowości elektronicznej, a wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych „plastikiem” to przecież żaden problem. Możesz to zrobić w ciągu kilku minut, choćby dzieląc zakupy na kilka transakcji. Czy kiedyś zarobiłeś już w tak prosty sposób 100 zł?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Punkty powitalne 6800"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.