Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 13 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 200 zł za standardową aktywność na Koncie Jakże Osobistym Alior Banku + nawet 3% na koncie oszczędnościowym.

6800 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

6800 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku
Źródło: strona promocji

Przedstawiamy kolejną akcję związaną z popularyzowaniem programu lojalnościowego Priceless Specials. Warto odnotować, że Alior Bank podwoił, w stosunku do poprzedniej edycji, wysokość nagrody, nie zmieniając przy tym wymagań. Promocja potrwa do 13 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli bonusów. Tym razem nagrodę otrzyma jedynie 4600 osób.

Kto może otrzymać premię?

W akcji mogą brać udział nowi i obecni klienci Alior Banku. Wystarczy, że jesteś pełnoletnią osobą fizyczną posiadającą kartę płatniczą (bez znaczenia czy debetową, czy kredytową) z logo Mastercard wydaną przez Alior Bank.

Tym, którzy nie są jeszcze klientami Alior Banku, podpowiadamy, że trwa promocja Konta Jakże Osobistego, w której można zdobyć 200 zł w gotówce i dostęp do innych bonusów oraz ciekawa akcja dotycząca karty kredytowej Mastercard TU i TAM, dzięki której można odzyskać w ciągu roku nawet 300 zł za transakcje w walutach obcych.

Tylko pierwsza rejestracja

Możliwość zdobycia punktów dotyczy tylko kart, które nie były dotąd zarejestrowane w programie Priceless Specials. Kombinacja „wyrejestruję swoją kartę i podepnę ją ponownie za dzień lub dwa” nie przejdzie.

Bardzo proste obowiązki

Twoje zadania w ramach tej akcji sprowadzają się do wykonania tylko dwóch działań:

Drukuj

Przydatne informacje

Bez względu na to, ile kart wydanych przez Alior Bank z logo Mastercard posiadasz i ile ich zarejestrujesz, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Twoje punkty będą ważne tylko przez 1 miesiąc od dnia ich przyznania. Nie ma przeszkód, byś od razu wymienił je na jedną z nagród w katalogu programu Priceless Specials.

Przyznane Ci punkty można przeliczyć na ok. 100 zł, ale nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Jest możliwość, więc korzystaj

Naszym zdaniem to promocja z gatunku tych, w których po prostu trzeba wziąć udział, o ile spełnia się podstawowy warunek – posiada się kartę od Alior Banku, która nie była zarejestrowana w programie Priceless Specials. “Podpięcie” do niego "plastiku” sprowadza się do kliknięcia “Włącz” w szczegółach karty w bankowości elektronicznej, a wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych „plastikiem” to przecież żaden problem. Możesz to zrobić w ciągu kilku minut, choćby dzieląc zakupy na kilka transakcji. Czy kiedyś zarobiłeś już w tak prosty sposób 100 zł?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Punkty powitalne 6800"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej