Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

3400 punktów powitalnych (50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Alior Banku

Krzysztof Duliński
Redaktor Najlepszekonto.pl
3400 punktów powitalnych (50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Alior Banku
Źródło: strona promocji

Przedstawiamy kolejną akcję związaną z popularyzowaniem programu lojalnościowego Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) prowadzonego przez organizację płatniczą Mastercard.

Promocja potrwa do 30 lipca 2020 r. lub do wyczerpania puli bonusów. Tym razem nagrodę otrzyma 16 300 osób.

Kto może otrzymać premię?

W akcji mogą brać udział nowi i obecni klienci Alior Banku. Wystarczy, że jesteś pełnoletnią osobą fizyczną posiadającą kartę płatniczą (bez znaczenia czy debetową, czy kredytową) z logo Mastercard wydaną przez Alior Bank. W akcji nie mogą wziąć udziału tylko właściciele "debetówek", których numery zaczynają się od cyfr 535194.

Tym, którzy nie są jeszcze klientami Alior Banku, podpowiadamy, że trwa ciekawa akcja dotycząca karty kredytowej Mastercard TU i TAM, dzięki której można odzyskać w ciągu roku nawet 300 zł za transakcje w walutach obcych.

Tylko pierwsza rejestracja

Możliwość zdobycia punktów dotyczy tylko kart, które nie były dotąd zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile.

Kombinacja „wyrejestruję swoją kartę i podepnę ją ponownie za dzień lub dwa” nie przejdzie.

Bardzo proste obowiązki

Twoje zadania w ramach tej akcji sprowadzają się do wykonania tylko dwóch działań:

Krok 1
Krok 1

Do 30 lipca 2020 r. zarejestruj posiadaną kartę z logo Mastercard w programie Bezcenne Chwile. W tym celu zaloguj się do bankowości internetowej Alior Banku, wejdź w szczegóły swojego konta, przejdź do zakładki "Karty" i ustaw Włącz w sekcji "Informacje o karcie" > "Program Priceless Specials". Pamietaj, by wyrazić zgodę na udział w programie i zaakceptować jego regulamin. Musisz przy tym zgodzić się na otrzymywanie informacji marketingowych związanych z programem na adres e-mail lub/i w formie sms.

Twoje konto w programie zostanie uruchomione w terminie 14 dni roboczych.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni kalendarzowych od podpięcia karty do Bezcennych Chwil dokonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych zarejestrowanym „plastikiem” min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Nagroda
Nagroda

Nagroda, czyli 3400 punktów, zostanie dopisana do Twojego konta w programie Bezcenne Chwile do 5 dni roboczych od chwili zrealizowania ostatniej transakcji spełniającej warunek otrzymania nagrody.

Tak w bankowości internetowej Alior Banku wygląda pozycja umożliwiająca dodanie karty do programu Bezcenne Chwile:

Kliknij, aby powiększyć

Przydatne informacje

Bez względu na to, ile kart wydanych przez Alior Bank z logo Mastercard posiadasz i ile ich zarejestrujesz, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Twoje punkty będą ważne przez 6 miesięcy od dnia ich przyznania. Nie ma przeszkód, byś od razu wymienił je na jedną z nagród w katalogu programu Bezcenne Chwile.

Przyznane Ci punkty można przeliczyć na ok. 50 zł, ale nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Jest możliwość, więc korzystaj

Naszym zdaniem to promocja z gatunku tych, w których po prostu trzeba wziąć udział, o ile spełnia się podstawowy warunek – posiada się kartę od Alior Banku, która nie była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

“Podpięcie” do niego "plastiku” sprowadza się do kliknięcia “Włącz” w szczegółach karty w bankowości elektronicznej, a wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych „plastikiem” to przecież żaden problem. Możesz to zrobić w ciągu kilku minut, choćby dzieląc zakupy na kilka transakcji. Czy kiedyś zarobiłeś już w tak prosty sposób 50 zł?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Punkty powitalne I edycja 2020"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.