Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

3400 punktów powitalnych w Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku

3400 punktów powitalnych w Mastercard Priceless Specials dla klientów Alior Banku
Źródło: strona Alior Banku

Ta prosta i szybka akcja adresowana jest do nowych i obecnych klientów Alior Banku. Może wziąć w niej udział pełnoletnia osoba fizyczna, która jest posiadaczem karty Debit Mastercard lub „kredytówki” z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank.

Tym, którzy nie są jeszcze klientami Alior Banku, podpowiadamy, że trwa kilka innych atrakcyjnych promocji, w których mogą wziąć udział klienci tego banku. Do zdobycia jest wiele atrakcyjnych bonusów.

Bardzo mało ograniczeń

Jedyne ograniczenie dotyczące uczestnictwa w akcji „Punkty powitalne 3400” sprowadza się do tego, że bonus otrzymają tylko Ci, którzy zarejestrują się programie Priceless Specials po raz pierwszy. Inaczej mówiąc, manewr z rezygnacją z udziału w nim i ponownym przystąpieniem w ramach tej promocji nie przejdzie.

Akcja trwa do 30 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli nagród, których jest 6000. Gdy wszystkie bonusy zostaną wydane, promocja zostanie zakończona.

Twoje kroki po nagrodę

Musisz wykonać tylko dwa działania:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2019 r. zarejestruj posiadaną kartę z logo Mastercard poprzez stronę banku, wyrażając zgodę na udział w programie Priceless Specials i akceptując jego regulamin. Twoje konto w programie zostanie uruchomione w terminie 14 dni roboczych.

Przypominamy, że do rozdania jest 6000 nagród, więc zwlekanie z rejestracją może być ryzykowne.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni kalendarzowych od tego ruchu, wykonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych zarejestrowanym „plastikiem” min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Nagroda
Nagroda

Nagroda, czyli 3400 punktów, zostanie dopisana do Twojego konta w programie Priceless Specials do 5 dni od chwili zrealizowania ostatniej transakcji spełniającej warunek otrzymania nagrody.

O tym musisz wiedzieć

Bez względu na to, ile kart wydanych przez Alior Bank z logo Mastercard posiadasz i ile ich zarejestrujesz, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Twoje punkty będą ważne przez 4 miesiące od dnia ich przyznania. Możesz je od razu wymienić na jedną z nagród w katalogu programu Priceless Specials lub poczekać, aż uzbierasz ich więcej (za każde wydane 5 zł otrzymasz od 1 do 9 pkt) i dopiero wtedy wybrać to, co Ci odpowiada.

Twoja nagroda ma określoną wartość, ok. 50 zł, ale nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Skoro dają, warto skorzystać

Jeśli posiadasz kartę Alior Banku z logo Mastercard (albo jesteś zdecydowany po nią sięgnąć) i nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Priceless Specials, nie zastanawiaj się długo. Zrób, co trzeba i odbierz punkty powitalne. Potem, płacąc za zakupy u partnerów programu, zbieraj kolejne punkty i decyduj, na co je wymienisz. Bez wysiłku i wykonywania skomplikowanych czynności zyskasz dodatkowe bonusy. Pamiętaj tylko, że punkty powitalne i te, które zgromadzisz później, mają określony termin ważności.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Punkty powitalne 3400"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.